Угода користувача

ДОГОВІР-ОФЕРТА ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. ТОВ «Є КОМЕРЦІЯ» (ЄДРПОУ 42924601), (далі Виконавець та/або Компанія) публікує цей Публічний договір (Угода та/або Оферта) про надання послуг на інтернет-сайті Виконавця Кашалот 

1.2. Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК України) ця Угода є публічним договором, і в разі прийняття (акцепту) викладених нижче умов будь-яка дієздатна фізична або юридична особа (далі Користувач) зобов'язується виконувати умови цієї Угоди.

1.3. У цій оферті, якщо зміст не вимагає іншого, наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:

Сайт — інтернет-сайт https://kashalot.com/ який адмініструються Компанією і є інформаційно-комунікаційною платформою для розміщення оголошень (далі по тексту - Сайт);

Адміністрація Сайту — Товариство з обмеженою відповідальністю «Є КОМЕРЦІЯ» і/або особи, уповноважені ним належним чином на управління Сайтом і надання послуг Користувачам.

Користувач — будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, яка прийняла умови цієї Угоди та користується послугами Компанії. Від імені юридичної особи користування Сайтом здійснюється уповноваженим співробітником чи представником такої юридичної особи;

 

Реєстрація — прийняття Користувачем оферти на укладання цієї Угоди і процедура, в ході якої Користувач за допомогою заповнення відповідних форм Сайту надає необхідну інформацію для використання сервісів Сайту. Реєстрація вважається завершеною тільки в разі успішного проходження всіх її етапів відповідно до опублікованих на Сайті інструкцій.

 

Верифікація — це перевірка особи Користувача, яка здійснюється Адміністрацією сайту, і може включати в себе перевірку електронної адреси, номеру телефону, документів, що посвідчують особу, адресу реєстрації та інші дані.

 

Сервіси і послуги — будь-які безкоштовні та платні сервіси, що надаються Виконавцем за допомогою Сайту (наприклад, в тому числі, але не виключно, всіх його можливостей, тексту, даних, інформації, програмного забезпечення, графіків або фотографій, малюнків і т. д. і т.п.), та будь-яких інших послуг, що надаються Компанією за допомогою сервісів Сайту.

 

Обліковий запис або аккаунт — електронний кабінет Користувача, що створюється Користувачем та належить Виконавцю, за допомогою якого Користувач може керувати своїми оголошеннями на Сайті та спілкуватися з іншими Користувачами. 

 

Публікація — розміщення Користувачем інформації, що доступна іншим користувачам. Зокрема, але не виключно, оголошення про продаж Товарів. 

 

Товар — будь-який матеріальний і нематеріальний об'єкт.

1.4. Якщо Користувач не згоден з цією Угодою повністю або частково, Виконавець просить його залишити цей сайт, та/або видалити додаток з пристрою. Використання послуг Сайту Кашалот означає, що Користувач ознайомлений з цією Угодою, розуміє і приймає її умови. Права та обов’язки Сторін, правила користування Сайтом можуть міститись також у статтях Допомога користувачам, матеріалах, розміщених на Сайті (або посилання на які розміщені на Сайті). Такі статті, матеріали являються невід’ємною частиною Угоди.  

1.5. Починаючи використовувати будь-який сервіс Кашалот, або пройшовши процедуру реєстрації, Користувач підтверджує свою дієздатність та прийняття умов Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків. У разі незгоди Користувача з будь-яким з положень цієї Угоди, Користувач не має права використовувати сервіси Кашалот.

1.6. Компанія пропонує Користувачеві послуги з використання Сайту для розміщення інформації про товари з метою, в тому числі, але не виключно, подальшої купівлі цих товарів та послуг іншими Користувачами, а також надає можливість отримувати інформацію про товари, що продаються іншими Користувачами.

1.7. Всі угоди купівлі-продажу укладаються між Користувачами безпосередньо. Таким чином, Компанія не є учасником угод Користувачів, а лише надає комунікаційно-інформаційну платформу.

2. Права та обов'язки Адміністрації Сайту

2.1. Адміністрація Сайту зобов’язується:

а) надавати можливість використовувати інформаційно-комунікаційні Послуги Користувачу.

б) надавати Користувачу можливість отримання консультацій служби підтримки у випадках, коли відповіді на питання Користувача не зазначені у Розділі допомоги користувачам.

2.2. Адміністрація Сайту має право 

а) на власний розсуд змінювати або видаляти будь-яку інформацію, яка публікується Користувачами на Сайті, обмежувати або припиняти доступ Користувача до Сервісів Сайту в будь-який час та без пояснення причин. При цьому Сайт не несе відповідальності за будь-які збитки, які можуть бути нанесені Користувачеві такими діями.

б) розміщувати рекламну і/або іншу інформацію в будь-якому розділі Сайту без узгодження з Користувачем.

в) здійснювати розсилання Користувачам рекламних та інформаційних повідомлень, в тому числі, але не виключно, електронних повідомлень на адреси наданої Користувачем електронної пошти або SMS-повідомлень (Вайбер, Телеграм, ВотсАпп) на надані Користувачем номера його мобільних телефонів. 

г) здійснювати модерацію всього Контенту та Оголошень на відповідність їх вимогам цієї Угоди, інших правил користування Сайтом та чинного законодавства України, і у разі виявлених порушень в будь-який час на свій розсуд видаляти таку інформацію з Сайту без пояснення причин.

ґ) передати Сайт зі всіма його сервісами та змістом, включаючи персональні дані Користувачів, своєму правонаступнику, за договорами або на інших підставах. Передача і повідомлення Користувачів про таку передачу здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.

2.3. Адміністрація Сайту з метою забезпечення безпеки Користувачів та роботи Сайту, а також з метою запобігання та зупинення шахрайських дій на Сайті має право запитувати документи, що ідентифікують Користувачів (фотографію Користувача в форматі селфі з відкритим паспортом, скан-копії (фотографії) паспорту Користувача, виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань для фізичних осіб та юридичних осіб). Також, з метою підтвердження добросовісності діяльності Продавця, Адміністрація Сайту має право запитувати у Продавців документи, що підтверджують відправку товарів Покупцям. У випадку відмови надати документи, Адміністрація Сайту має право в односторонньому порядку призупинити, обмежити або зупинити доступ такого Користувача до будь-якого із сервісів в будь-який час.

3. Права та обов'язки Користувача

3.1. Користувач зобов’язується:

а) під час реєстрації та/або заповнення форми замовлення та/або при створенні Публікації надати правдиву, точну і повну інформацію про себе і свої товари, і підтримувати цю інформацію в актуальному стані, такому, що відповідає дійсності. Користувач зобов'язується забезпечити достовірність наданої інформації. 

б) використовувати Сайт тільки в законних цілях, дотримуватися чинного законодавства України, а також умов даної угоди.

в) не вчиняти дії, що впливають на нормальну роботу Сайту і є його несумлінним використанням. Користувач зобов'язується не використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми і методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстеження змісту Сайту.

г) не здійснювати дій, спрямованих на отримання доступу до особистої інформації інших Користувачів шляхом підбору логіна і пароля, злому або інших дій.

ґ) зберігати конфіденційність пароля і не розкривати його третім особам.. У разі передачі логіна і пароля будь-якій третій особі, всю відповідальність за дії такої третьої особи після цього несе Користувач.

д) не використовувати самостійно або із залученням третіх осіб можливості Сайту для порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, недобросовісної конкуренції, іншого порушення чинного законодавства України. Користувач не має права використовувати інформацію Сайту для особистих некомерційних цілей. Копіювання інформації з сайту забороняється.

е) дотримуватися майнових та немайнових прав авторів та інших правовласників при використанні Сайту.

є) не надавати активну підтримку і не поширювати інформацію про послуги, що надаються конкурентами Сайту, у тому числі, але не виключно:

Інформацію про інші дошки оголошень, торгові майданчики, інтернет-аукціони та/або інтернет-магазини;

Інтернет-ресурсах, що пропонують товари та послуги, заборонені до продажу на Сайті.

3.2. Користувач має право:

а) створювати Публікації, що відповідають Правилам розміщення оголошень, на Сайті після проходження Верифікації. 

б) звертатися з питаннями, що стосуються Товарів інших Користувачів до цих Користувачів.

в) звертатися за інформаційною допомогою до адміністрації Сайту.

4. Вимоги до Публікацій Користувачами

4.1. Публікація інформації на Сайті має відповідати вимогам чинного законодавства України, положенням цієї Угоди та Правилам користування Сайтом Кашалот, які є невід’ємною частиною цієї Угоди.

4.2. Публікація Користувача про продаж Товару, яка публікується ним на Сайті, має містити всю передбачену законодавством України (зокрема, але не виключно, Законом України «Про електронну комерцію», Законом України «Про захист прав споживачів») інформацію для споживачів.

 4.3. Адміністрація Сайту не перевіряє Публікації Користувача на Сайті і не несе відповідальності за відповідність такої інформації чинному законодавству України.

4.4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за помилки, неточності, упущення, які були допущені при реєстрації або розміщенні інформації Користувачем, а також будь-які матеріальні або нематеріальні збитки, що виникли в зв'язку з цим (включаючи упущену вигоду).

4.5. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами інформації, розміщеної на Сайті, включаючи її відтворення і поширення будь-якими можливими способами.

4.6. Адміністрація Сайту залишає за собою право в односторонньому порядку видаляти розміщені Користувачами Публікації повністю або частково на вимогу від правовласників або компетентних державних органів, а також у разі, якщо розміщена Публікація порушує права (у т.ч. права інтелектуальної власності) третіх осіб. Адміністрація Сайту має право вимагати у Користувача підтверджуючі документи на розміщені Публікації.

4.7. У разі виникнення в зв'язку з розміщенням Користувачем Публікацій та/або будь-якої інформації, рекламних матеріалів, та/або змістом рекламних матеріалів (відповідністю змісту реклами вимогам чинного законодавства) та/або якістю товарів/послуг, які рекламуються, претензій, суперечок застосування штрафних санкцій з боку третіх осіб та/або контролюючих органів або за рішенням суду, такий Користувач зобов'язується розглядати та вирішувати ці питання самостійно без залучення Адміністрації Сайту, а також зобов'язується компенсувати Адміністрації Сайту в повному обсязі збитки, витрати, включаючи штрафні санкції, викликані порушенням Користувачем умов цієї Угоди.

4.8. Вся розміщена Користувачами на Сайті інформація вважається власністю Користувачів, які її розмістили, до тих пір, поки не буде підстав вважати інакше. Всю відповідальність за відповідність такої інформації законодавству України несуть такі Користувачі. Користувачі Сайту не отримують ніяких прав на використання інформації, розміщеної іншими Користувачами і несуть повну відповідальність перед власником інформації за її неправомірне використання.

4.9. Щоб надати Сайту право публікувати відомості, надані Користувачем, Користувач надає Сайту чинне повсюдно (територіально необмежене), безстрокове, безвідкличне, невиключне, суб- ліцензоване право на використання, публікацію, збір, демонстрацію, копіювання, дублювання, відтворення, доведення до загального відома щодо об’єктів авторських прав, публікацій та баз даних, якими володіє Користувач, а також щодо наданих їм відомостей, зображень і фотографій на всіх відомих або невідомих інформаційних носіях. Перераховані вище права надаються Компанії безоплатно (без виплати винагороди). При цьому Користувач зберігає всі майнові права на зміст інформації, що розміщується в оголошенні. Крім переліченого, Користувач надає право на доступ до розміщеної ним інформації всім користувачам Сайтів. Користувач погоджується з тим, що текст Публікацій, фотографії, і інші матеріали, додані до Публікації, можуть бути використані Сайтом при підготовці рекламних матеріалів, статей, звітів, аналізів і т.д., і використовуватися Сайтом на власний розсуд без додаткової згоди з боку Користувача, без виплати винагороди.

5. УМОВИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ ТА ЗГОДА НА ОБРОБКУ

5.1. У разі розміщенні оголошень користувачі Сайту надають Компанії право на обробку їх персональних даних на умовах, передбачених в Додатку №1 (ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ) до цієї Угоди.

6. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ 

6.1. Скориставшись сервісами Сайту, Користувач підтверджує свою згоду з тим, що він використовує Сайт і його сервіси на свій страх і ризик «як є», оцінює і несе всі ризики, пов'язані з використанням розміщених на Сайті Публікацій, а Компанія, в тому числі її керівництво, співробітники і агенти, не несуть ніякої відповідальності за зміст розміщених на Сайті Публікацій, за будь-які збитки і втрати, які стали результатом використання розміщених на Сайті Публікацій.

6.2. Компанія не є організатором/ініціатором угоди між Користувачами, або її стороною. Сайт є інформаційно-телекомунікаційною платформою, яка надає можливість Користувачам розміщувати для реалізації, продавати і купувати дозволені законодавством товари і послуги в будь-який час, звідки завгодно і за будь-якою ціною.

6.3. Компанія не може контролювати достовірність інформації, яка розміщується користувачами в оголошеннях. Компанія не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані в результаті вчинення правочину, або неналежної поведінки будь-якої зі сторін угоди.

6.4. Компанія не несе відповідальності за поведінку Користувачів, або за запропоновані ними товари/послуги, зазначені в оголошеннях. Всі суперечки і конфлікти між Користувачами вирішуються ними самостійно без залучення Компанії.

6.5. Компанія не несе відповідальності за будь-який несанкціонований доступ або використання серверів Компанії та/або будь-якої інформації про користувачів, що на них зберігається, а також за будь-які помилки, віруси тощо, які можуть бути передані на Сайт або через Сайт третіми особами.

6.6. Якість, безпека, законність і відповідність товару або послуги їх опису, а також можливість Користувача продати або придбати товар/послугу знаходяться поза контролем Компанії.

6.7. Компанія закликає Користувачів бути обережними і зберігати здоровий глузд при користуванні послугами Сайту. Користувач повинен прийняти до уваги, що його контрагент може не мати відповідної дієздатності, або видавати себе за іншу особу. Використання послуг Компанії має на увазі, що Користувач усвідомлює і приймає ці ризики, а також погоджується, що Компанія не несе відповідальності за дії або бездіяльність з боку Користувача.

6.8. Користувач не може робити висновок, що пропозиція, продаж і придбання будь-якого товару або послуги є дійсними та легальними виходячи з факту розміщення, продажу та придбання товару або послуги на Сайті. Компанія не несе відповідальності за завершення угоди Користувачем Сайту. Користувач приймає на себе повну відповідальність за свої дії.

6.9. Якщо у Користувача виникають претензії до іншого Користувача в результаті використання останнім послуг Сайту, Користувач погоджується пред'являти ці вимоги самостійно і без втручання з боку Компанії, а також звільняє Компанію (поряд з її дочірніми компаніями, афілійованими особами, службовцями, директорами, уповноваженими і співробітниками) від всіх вимог, зобов'язань, компенсацій по відшкодуванню збитків, витрат (затрат), включаючи адвокатські гонорари, відомих або невідомих, що виникли в результаті, або у зв'язку з такими вимогами.

6.10. Бездіяльність з боку Компанії в разі порушення Користувачем, або іншими Користувачами положень Угоди не позбавляє Компанію права здійснювати відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не означає відмову Компанії від своїх прав, в разі здійснення подібних порушень в подальшому.

6.11. Користувач має право повідомити Компанії про факт порушення його прав іншим Користувачем. У разі обґрунтованості скарг Користувача, Компанія на свій розсуд видаляє оголошення, яке порушує права Користувача.

6.12. Компанія не несе відповідальності за невиконання, або перешкоди у виконанні зобов'язань з надання доступу до Сайту через обставини непереборної сили, наслідки яких не можна уникнути, або подолати (таких як рішення влади, трудові спори, нещасні випадки, розриви в загальній системі комунікацій і т. д.).

6.13. Компанія не несе відповідальності за неполадки в роботі Сайту, викликані технічними перебоями в роботі устаткування і програмного забезпечення.

6.14. Ні за яких умов Компанія, її керівництво, співробітники та агенти, які не несуть відповідальності за прямі, непрямі збитки і сплачені штрафні санкції будь-якого характеру (навіть якщо Компанія була попереджена про можливість таких збитків) в результаті використання Сайту і його сервісів Користувачем, включаючи без обмеження випадки, в яких збитки/шкода стала результатом використання або неправильного використання Сайту і його сервісів.

6.15. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем та Компанією агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, трудових відносин, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

6.16. Компанія несе відповідальність за рекламу, розміщену на сервісах Сайту, в межах, встановлених застосовним законодавством.

7. ТЕРМІН ДІЇ УГОДИ І ПРИПИНЕННЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ САЙТУ 

7.1. Ця Угода набуває чинності з моменту початку використання Користувачем будь-якого сервісу Сайту, встановлення мобільного додатку, або з моменту реєстрації Користувача на Сайті, і діє безстроково.

7.2. Користувач має право припинити свою реєстрацію на Сайті в односторонньому порядку, повідомивши компанію про свій намір без пояснення причин.

7.3. У разі якщо Компанією були внесені будь-які зміни до Угоди в порядку, передбаченому пунктом 8.1. Угоди, з якими Користувач не згоден, він зобов'язаний припинити використання сервісів Сайту. Факт продовження використання Сайту є підтвердженням згоди Користувача з відповідною редакцією Угоди.

7.4. Компанія може розірвати дану Угоду в односторонньому порядку, повідомивши про це Користувача за допомогою електронного повідомлення на Сайті або будь-яким іншим способом.

8. ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО УГОДИ 

8.1. Ця Угода може бути змінена Компанією в односторонньому порядку. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет за вказаною в цьому абзаці Угоди адресою, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди. Чинна редакція Угоди завжди знаходиться на сторінці https://kashalot.com/help/pravila-kashalota/

9. Реквізити

ТОВ «Є Комерція»

Код ЄДРПОУ 42924601

49094, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Соборний район ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ буд. 26Б оф. 321

Допомога на Кашалоті