Вартість упаковки та доставки товару

Для лотів, опублікованих з 22 лютого 2019 року вартість упаковки та оформлення лота входить у стартову ціну лота. 

Вартість доставки обраним оператором оплачує покупець під час отримання посилки, якщо інший варіант не угоджений з продавцем.

В описі лота заборонено вказувати будь-які додаткові умови оплати, оформлення і доставки товару. Продавець повинен вказати поштові служби, якими він відправляє товар, в спеціальному блоці про способи доставки і оплати. 

Під час відправки товарів Новою поштою вартість специфічної упаковки за вимогами Нової пошти (наприклад, коробка для взуття, обрешітка) може бути оплачена покупцем під час отримання. Базова упаковка негабаритних і не крихких речей повинна бути забезпечена продавцем за свій рахунок.

Продаючи крихкі, великогабаритні товари, продавець повинен подбати про надійну упаковку заздалегідь і включити її в стартову ціну лота або вказати відправку товару тільки Новою поштою.

Крім того, сторони за взаємною згодою можуть домовитися про будь-який взаємовигідний варіант.

Якщо продавець не може з технічних причин відправити посилку за рахунок покупця, він може вказати орієнтовну вартість доставки під час оформлення замовлення і зобов'язаний надати квитанцію за поштові послуги після відправки. Якщо вартість доставки у квитанції виявилася нижче суми, сплаченої за доставку покупцем, продавець зобов'язаний повернути залишок покупцеві.

Порядок упаковки товарів для пересилки Укрпоштою

Порядок упаковки товарів для пересилки Новою Поштою (див. Додаток А)

Відправка декількох лотів в одній посилці

Покупець може вимагати відправку кількох лотів одного продавця в одній посилці без будь-яких доплат (не рахуючи доплати на упаковку, якщо товари різногабаритні і габарити упаковки істотно змінюються), якщо:

  • виграні лоти оплачені одним платежем
  • терміни оплати першого виграного лота не порушені
  • з моменту виграшу першого лота і отримання реквізитів до моменту виграшу останнього з посилки лота пройшло не більше часу, ніж передбачалося правилами на оплату першого лота.

Допомога на Кашалоті