Правила продажу на аукціоні

Щоб продавати на аукціоні, потрібно щоб профіль відповідав мінімум одній з умов:

  • 10 і більше відгуків, 70% з яких позитивні,
  • прив'язана одна або більше соцмереж,
  • прив'язаний профіль Клумби з кількістю відгуків більше 10, 70% з яких позитивні,
  • прив'язаний профіль Кідстафа з кількістю відгуків більше 10, 70% з яких позитивні.

Продавець не може виставляти лоти, якщо:

  • у нього більше 3 негативних відгуків на Кашалоті за 30 днів,
  • є жовта картка за невикуп товару на аукціоні, за непродаж товару на аукціоні та/або за накрутку ставок в аукціоні,
  • більше 30% негативних відгуків.

Розміщення лотів на аукціоні платне. Щоб почати продавати, продавцю необхідно поповнити рахунок в особистому кабінеті.

Виставляючи лот на аукціон, продавець зобов'язується продати його, навіть якщо була всього одна мінімальна ставка.

Після розміщення лота у продавця немає можливості відредагувати його. Але продавець може самостійно зняти лот з аукціону до першої ставки. Якщо в лоті вже є ставка його неможливо зняти з торгів, видалити або яким-небудь чином припинити торги у ньому.

Один лот повинен містити один товар. Кілька товарів можна об'єднати в один лот тільки якщо покупець отримає всі товари разом.

Головна фотографія товару повинна точно відповідати лоту. Наприклад, якщо на фотографії зображений спортивний костюм, то в лоті повинен продаватися спортивний костюм, а не тільки штани.

Товар повинен бути в наявності у продавця.

В лоті має бути повний і точний опис товару, його стану, недоліків, якщо вони є.

Для товарів, у яких обмежений термін використання/споживання, продавець забов'язаний вказати терміни придатності товару.

Заборонено продавати знижки і купони, тільки сертифікати на певну річ або на її виготовлення.

Заборонено публікувати в описі лота або на фото номер телефону, вайбер , вотсапп, посилання на соціальні мережі і будь-який інший засіб зв'язку з покупцем поза Кашалотом.

Якщо в лоті за час аукціону не було жодної ставки, комісія не повертається. Комісія повертається продавцю повністю, якщо ставка була зроблена, але покупець відмовився від викупу лота після цього.

Продавець зобов'язаний написати в оголошенні можливі способи доставки. У разі, якщо інформація не зазначена і продавець з покупцем не знаходять консенсус, покупець може залишити негативний відгук.

Після закінчення торгів, продавець повинен дати реквізити на оплату покупцеві в особистому повідомленні для завершення автоматично створеного замовлення.

Продавці, які вказують в оголошенні невірний стан, розмір, опис або будь-яким іншим способом вводять в оману покупців, будуть заблоковані в аукціоні на два тижні без повернення комісії.

Лоти, які не відповідають правилам, переносяться в особисті щоденники без права на відновлення і без повернення комісії.

Продавець обирає стартову ціну, крок ставки, бліц-ціну та тривалість аукціону.

З 10 вересня 2020 року вартість розміщення лота для продавця — 1 грн плюс комісія у випадку продажу лота. Якщо стартова ціна лота була до 49 грн включно, додаткова комісія становить 5% від ціни продажу (кінцевої ціни лота). Якщо стартова ціна лота 50 грн і більше — додаткова комісія становить 9% від ціни продажу (кінцевої ціни лота).

Всі додаткові платежі (упаковка, відправка різних лотів однією посилкою) повинні бути включені в стартову ціну.

Допомога на Кашалоті