Авторські та суміжні права

Користувачі зобов'язані не порушувати авторські та суміжні права третіх осіб при публікації будь-якої інформації на Кашалоті. В лотах забороняється використовувати опис і фото, скопійовані з інших сайтів, «з інтернету» без дозволу автора або власника цієї інформації, навіть якщо на них немає «водяного» знаку.

Порушенням авторських та суміжних прав є:

  • Використання повністю або частково зображень або текстів, автор або власник яких не давав дозволу на таке використання. Наприклад, якщо Користувач розмістив фотографію «з інтернету», а автор, виявивши це, побажає видалити це зображення, лот буде видалений.
  •  Використання назв брендів для ідентифікації підробленої або контрабандної продукції. Власник авторських прав на торгову марку може вимагати видалення оголошень, які використовують цю торгову марку для продажу реплік, ліцензій та інших підробок.

Не є порушенням авторських прав:

  • Перепродаж нових і б/в оригінальних товарів особами, які не є офіційними дистриб'юторами на ринку України. Наприклад, продаж товарів, куплених в інших країнах або продаж оригінальних б/в товарів.
  • Продаж оригінальних товарів за ціною нижче рекомендованої офіційним дистриб'ютором.
  • Порушення будь-яких умов продажу, які бренди регулюють специфічними договорами продажу і дистрибуції.
  • Використання назв брендів для надання публічно значущої інформації: опис, історія, характеристики бренду, відгуки про товари цього бренду і т.д.

Сайт ні за яких умов не видаляє масово оголошення про продаж товарів  будь-якої торгової марки.

Власник авторських і суміжних прав повинен надати документи, що підтверджують його права, а також докази порушення цих прав в кожному конкретному випадку.

Будь-які претензії з вимогами масового видалення і обмеження продажу товарів конкретної торгової марки без доказів порушення прав торгової марки в кожному конкретному випадку розглядаються Сайтом як примус до антиконкурентних узгоджених дій відповідно до Закону України "Про захист економічної конкуренції".

Сайт не перевіряє оголошення перед публікацією, не встановлює автоматичні обмеження на публікацію контенту, не повідомляє правовласників про використання торгових марок.

Користувачі, які порушують авторські права третіх осіб, несуть повну відповідальність за такі порушення.

Допомога на Кашалоті