Оформлення замовлення

Після завершення торгів у лоті, між продавцем і переможцем аукціону автоматично створюється замовлення.

Продавець повинен надати реквізити покупцеві до кінця дня, наступного після аукціону, якщо за умовами лота була вказана передплата на карту. Наприклад, якщо аукціон був 1 травня, то реквізити треба відправити до 23:59:59 2 травня.

Покупець повинен оплатити лот, сповістити продавця про оплату і надати адресу для доставки протягом 2 календарних днів з моменту отримання реквізитів (день аукціону і отримання реквізитів не рахується).

Якщо покупець не сплатив лот, не сповістив про оплату і/або не дав адресу для відправки протягом двох днів, продавець може вважати, що покупець відмовився від викупу.

Продавець повинен відправити покупку протягом найближчих 5-ти робочих днів з моменту оплати, без урахування дня оплати. Робочими вважаються державні робочі дні. Не пізніше доби з моменту відправки продавець зобов'язаний надати покупцеві номер накладної для відстеження.

Якщо за умовами аукціону була можлива доставка з післяплатою, покупець повинен написати продавцеві адресу і узгодити всі умови доставки протягом доби з моменту виграшу. Якщо покупець не сплатив лот протягом двох днів або не вийшов на зв'язок протягом доби (за умови післяплати), продавець може вважати, що покупець відмовився від викупу.

Якщо продавець не надав реквізити для оплати протягом доби після закінчення аукціону, покупець може вважати, що продавець відмовився продавати лот.

Незаслужені відгуки у відповідь видаляються. Автор незаслуженого відгуку отримує ЖК за порушення правил аукціону разом із ЖК за невикуп/непродаж лота.

Допомога на Кашалоті