Жовті картки

Жовті картки — це система непублічних попереджень модератором про порушення правил Кашалота. 

Як працюють жовті картки (ЖК)

Жовта картка видається модератором користувачу за порушення правил.

ЖК видно тільки модератору і користувачу.

ЖК можуть накопичуватися. Термін дії ЖК один тиждень.

З яких причин модератор видає ЖК

 • Дублювання або недобросовісне використання акаунтів
 • Спам або реклама*
 •  Невикуп товару на аукціоні
 • Непродаж товару на аукціоні
 • Порушення правил аукціону
 • Порушення правил Клубу 
 •  Порушення правил

Якщо очевидно, що користувач постійно і навмисно ігнорує правила, спамить, займається шахрайством або підозрюється в шахрайстві, — ми будемо блокувати акаунти таких користувачів без компенсації грошей на рахунку і права відновлення.

Умови блокування для ЖК з таких причин:

 •  Дублювання або недобросовісне використання акаунтів
 • Порушення правил аукціону
 • Порушення правил Клубу
 • Порушення правил (порушення правил сайту)

1-а ЖК нічого не робить. Це просто попередження про порушення правил із зазначенням, яке саме правило порушено. Саме час піти і почитати правила.

2-а ЖК обмежує на добу доступ до створення всього нового: записів, коментарів, повідомлень, ставок, лотів і т.п. При цьому доступ до існуючих повідомлень залишається. Тепер точно потрібно піти і почитати правила.

3-тя ЖК обмежує доступ до створення нових лотів і повідомлень на тиждень. Якщо вам вдалося зібрати 3 ЖК, то тепер вам просто необхідно піти почитати правила і більше їх не порушувати.

ЖК за невикупу товару на аукціоні

Автоматично з'являється після негативного відгуку від продавця за невикуп. Безстроково блокує участь в аукціоні.

Умови блокування для ЖК за непродаж товару на аукціоні

1-а ЖК обмежує на добу доступ до створення всього нового: записів, коментарів, повідомлень, ставок, лотів і т.п. При цьому доступ до існуючих повідомлень залишається. 

2-а ЖК обмежує на тиждень доступ до створення всього нового: записів, коментарів, повідомлень, ставок, лотів і т.п. При цьому доступ до існуючих повідомлень залишається. 

3-тя ЖК обмежує на тиждень доступ до створення всього нового: записів, коментарів, повідомлень, ставок, лотів і т.п. Після трьох жовтих карток модератор залишає негативний відгук, який блокує для користувача доступ до аукціону на 30 днів і як для продавця, і як покупця. 

4-а ЖК обмежує на тиждень доступ до створення всього нового: записів, коментарів, повідомлень, ставок, лотів і т.п. Користувач з 4-ма ЖК отримує безстрокове блокування в Аукціоні.

*Умови блокування для ЖК за спам або рекламу 

1-а ЖК нічого не робить. Це просто попередження про порушення правил із зазначенням, які саме правила порушено. Саме час піти і почитати правила.

2-а ЖК блокує доступ до аккаунту назавжди.

Якщо очевидно, що користувач постійно і навмисно ігнорує правила, спамить, займається шахрайством або підозрюється в шахрайстві, — ми будемо блокувати акаунти таких користувачів без компенсації грошей на рахунку і права відновлення.

Допомога на Кашалоті