Оформлення посилок

Як тільки покупець став переможцем у вашому лоті, ви можете оформити на нього відправлення з виграним товаром.

Переваги

  • Це зручно, так як не потрібно залишати Кашалот і розбиратися в інших сервісах.
  • Це швидше, ніж оформляти відправлення у відділенні.
  • Ви отримуєте знижку 5% на створення посилки.

Як оформити посилку

У розділі «Замовлення» знайдіть замовлення від даного покупця і натисніть «Створити посилку».

Товари в посилці

За замовчуванням, в посилку буде додано лише один товар. Однак, якщо покупець виграв і в інших ваших лотах, ви можете додати в посилку й інші товари, призначені для відправки даному покупцеві.

Для цього натисніть на «Додати замовлення» і виберіть товари з інших замовлень цього покупця.

Відправник

При першому оформленні посилки вам буде потрібно вказати ваші дані, як відправника. При наступних відправленнях ваші дані будуть підставлятися автоматично.

Одержувач

Якщо покупець оформив замовлення через спеціальну кнопку, то його дані як одержувача будуть заповнені автоматично. Досить часто покупці ігнорують цю кнопку, відправляючи свою адресу текстовим повідомленням. В такому випадку, система не зможе заповнити форму і продавцеві доведеться переносити дані вручну.

Вказуйте вашим покупцям на можливість оформити замовлення через кнопку.

Це допоможе вам оформляти посилки швидше, а покупцеві економити час при наступних замовленнях, так як його дані також будуть збережені.

Дані про посилці

  1. Якщо найбільша сторона упакованої посилки складе більше 70 см, то оплата доставки для тарифу «Стандарт» складе 4-кратну вартість відправки фактичної ваги, а для тарифу «Експрес» - 4-разова вартість відправлення посилки вагою в 30 кг.
  2. Оголошена вартість визначає суму компенсації в разі її втрати або пошкодження посилки, а також порушення термінів доставки. Не може перевищувати ринкову вартість вантажу.

Номер накладної

Після оформлення посилки ви отримаєте номер накладної, який буде відображатися біля відповідного замовлення в розділі «Замовлення» або в розділі «Посилки». Скопіюйте та надішліть його покупцеві.

Друк стікера

Якщо ваше відділення Укрпошти не комп'ютеризовано і не може прийняти відправлення за номером, ви можете самостійно друкувати адресні ярлики для посилок. Перейдіть в розділ «Посилки», натисніть на номер посилки і кнопку «Роздрукувати». Відкриється pdf файл зі стікером формату УкрпоштиУ вас великі обсяги продажів

 

Допомога на Кашалоті