Як поповнити рахунок

Рахунок на Кашалоті використовується для оплати розміщення лотів на аукціоні. Поповнити рахунок можна банківською картою.

Натисніть на свою аватарку в верхньому правому кутку або іконку користувача в мобільній версії. Виберіть «На рахунку».

У новому вікні введіть суму.

Якщо ви раніше не зберігали карту, якою будете платити, для швидкої оплати, ви можете відмітити «Зберегти карту для майбутніх оплат». В цьому випадку зашифровані дані карти збережуться в платіжній системі, і ви зможете не вводити всі параметри наступного разу. Ніхто ні за яких умов не отримає доступ до вашої карти. 

Натисніть кнопку оплатити. З'явиться вікно платіжної системи Wayforpay — нашого партнера з прийому та обробки платежів. 

Ви можете поповнити рахунок за допомогою банківської карти, через Приват24 або готівкою через термінали Приватбанку.

Поповнення за допомогою введення номера карти:

Вкажіть номер вашої картки, термін її дії, код CVV2 / CVC2 (СVV код — 3 цифри, зазначені на зворотному боці картки), ім'я та прізвище власника карти латиницею, email і телефон. Натисніть кнопку «Оплатити».

Дочекайтеся SMS з кодом підтвердження. Введіть код з повідомлення в спеціальне поле і натисніть «Submit». Після перевірки ваших даних буде здійснений переказ. На екрані з'явиться підтвердження «Успішно оплачено».

Поповнення через Приват24:

Вкажіть ваш email та номер телефону і натисніть кнопку «Оплатити».

Введіть логін і пароль від кабінету Приват24. Ні Клумба, ні платіжна система не отримають доступу до вашого Приват24. Ми не зберігаємо ваш логін і пароль від Приват24.

Після входу дотримуйтесь інструкцій інтерфейсу Приват24.

Поповнення готівкою через термінал:

Вкажіть ваш email та номер телефону і натисніть кнопку «Оплатити». 

Введіть ваш номер телефону. Дочекайтеся SMS з кодом підтвердження. Введіть код з повідомлення в спеціальне поле і натисніть «Підтвердити». 

Дотримуйтесь інструкцій платіжної системи, щоб отримати рахунок на оплату в терміналах Приват24.

Якщо у вас виникли проблеми з поповненням рахунку, зверніться до модератора. У повідомленні вкажіть дату, час, суму і спосіб оплати.

Ви також можете звернутися в службу підтримки компанії Wayforpay, яка безпосередньо здійснює прийом платежів, на email [email protected] або за телефоном +38 (044) 379 48 49.

Допомога на Кашалоті