Непродаж лота

Розміщуючи лот, продавець бере на себе зобов'язання продати лот за тією ціною, яка виявиться найвищою на момент закінчення аукціону.

Якщо продавець не виходить на зв'язок з покупцем, не надає реквізити на оплату протягом відведеного правилами терміну і будь-яким іншим способом відмовляється від продажу лота, такий продавець отримує жовту картку за непродаж лота.

1-а ЖК обмежує на добу доступ до створення всього нового: записів, коментарів, повідомлень, ставок, лотів і т.п. При цьому доступ до існуючих повідомлень залишається. 

2-а ЖК обмежує на тиждень доступ до створення всього нового: записів, коментарів, повідомлень, ставок, лотів і т.п. При цьому доступ до існуючих повідомлень залишається. 

3-тя ЖК обмежує на тиждень доступ до створення всього нового: записів, коментарів, повідомлень, ставок, лотів і т.п. Після трьох жовтих карток модератор залишає негативний відгук, який блокує доступ до аукціону на 30 днів користувачу. 

4-а ЖК обмежує на тиждень доступ до створення всього нового: записів, коментарів, повідомлень, ставок, лотів і т.п. Користувач з 4-ма ЖК отримує безстрокове блокування в Аукціоні.

Допомога на Кашалоті