Як створити лот

Щоб створити лот і почати продавати на аукціоні, необхідно, в першу чергу, щоб ваш профіль відповідав вимогам. 

Натисніть на кнопку «Мої аукціони» у верхній правій частині сторінки аукціонів. Оберіть пункт «Розмістити лот». 

Якщо всі параметри вашого профілю відповідають вимогам, ви побачите сторінку додавання лота. 

Заголовок. Короткий опис вашого товару.

Фотографія. Ви можете додати до 5 фотографій.

Категорія і категорія. Оберіть відповідну категорію і підкатегорію для вашого товару. Після вибору підкатегорії з'являться додаткові параметри товару —  розмір, тип, колір й інші зарактеристики, які допоможуть покупцеві знайти ваш лот.

Опис. Короткий опис товару. В описі товару може бути вказана інформація тільки про товар. Ніяких додаткових умов про оформлення, оплату, упаковку і доставку товару вказувати не можна.

Доставка і оплата. Інформація про варіанти доставки, оплати і можливості повернення та обміну товару. Ви можете зберегти ці налаштування в профілі, і вони будуть додаватися до ваших нових лотів автоматично. Тим не менш, ви зможете змінювати ці параметри для конкретних лотів.

Тривалість аукціону. Ви можете обрати 2 години, 24 години, 2 дні, 3 дні, 4 дні, 5 днів, 6 днів або 7 днів.

Стартова ціна. Це мінімальна ціна, за яку ви готові продати лот. Стартова ціна впливає на вартість розміщення лота. Проте, якщо ви оберете занадто низьку ціну, ви повинні бути готові продати товар за цією ціною.

Бліц-ціна. Для лотів ви також можете вказати бліц-ціну — це ціна, за яку покупець може викупити лот одразу, не змагаючись з іншими покупцями.

Автоматичне перевиставляння лота. Можливість виставити лот повторно. 

Заповнивши форму, ви побачите необхідну суму, яка повинна бути на рахунку. Проте, при виставленні лота буде списана тільки вартість першого виставлення. А решта суми залишиться на рахунку, поки не прийде час наступного автоматичного виставлення.

Зверніть увагу! Після того, як ви натиснете на кнопку «Розмістити», ви не зможете відредагувати лот чи зняти лот з торгів, якщо в ньому вже є ставка. Але у вас буде можливість самостійно зняти лот з аукціону до першої ставки. Тому ми рекомендуємо перед публікацією ще раз переглянути всі параметри лота і переконатися, що ви все заповнили так, як потрібно вам.

Допомога на Кашалоті