Списки посилок на відправку (Укрпошта)

Якщо вам потрібно відправити більше однієї посилки, то має сенс створити для них окремий список на відправку.

Список на відправку — це група посилок з одним тарифом. Зручність у тому, що вам достатньо передати співробітнику відділення номер тільки однієї посилки зі списку, а номери інших посилок "підтягнуться" в систему автоматично.

Якщо ви регулярно відправляєте багато посилок, то перед черговим походом у відділення всі посилки можна додати в один список. Відправляєте 20 посилок, а часу витрачаєте як на одну!

Створювати списки можна декількома способами.

  • під час оформлення посилки
  • у розділі "Посилки"

На вимогу Укрпошти, в одному списку можуть бути посилки тільки з одним тарифом. Створюючи список, вкажіть тариф посилок, які ви збираєтеся в нього помістити. Запропонована назва списку заснована на даті його створення, але ви можете вказати будь-яку назву на свій розсуд.

Після того, як список створено, ви можете додати в нього посилки.

Як подивитися посилки певного списку

Для цього оберіть список в фільтрі. Ви побачите всі посилки з цього списку і зможете роздрукувати форму 103-А.

Посилки додані в список, що далі?

Під час відправки посилок в відділенні повідомте оператору номер накладної будь-якої з посилок списку. Номери всіх інших посилок оператор отримає автоматично!

Форма 103-А

Форма 103-А є обов'язковою до пред'явлення під час відправки списку з більш ніж 5а посилоками включно. За умови втрати посилки ви зможете отримати відшкодування на підставі чека або підписаної співробітником форми 103-А.

Допомога на Кашалоті

Посилки