Математика в американських школах

Багато різного говорять на цю тему) Поговорю і я, а ви приєднуйтеся!

Хоч математика точна наука, але відмінності таки є.

Про 1 = 0,(9) я уже писала

До речі, саме таким способом тут вчать Перетворювати нескінченні десяткові періодичні дроби у звичайні (хух, заледве вимовила). Англійською це звучить простіше: Сonverting repeating decimals to fractions.

Стандартно вчать це аж у 8-му (ой лишенько!) класі :)

Які ще відмінності?

Американці "у стовпчик" ділять інакше! Точніше, записують навпаки!На малюнку зображено ділення стовпчиком на прикладі 6365÷20

А ще вони "інакше" вирішують рівняння. Як мене вчили у школі? При перенесенні числа чи змінної у іншу сторону рівняння зінюємо знак на протилежний? Чому? Вивичи і роби, а не запитання задавай!

Як вирішують рівняння американі? Як слимаки. Зате знають відповідь на запитання "Чому?" Тому, що все, що робиться з однією стороною рівняння, повинне бути зроблене і з іншою. І по "цеглинці", по циферці розкладають рівняння, аж до шуканого ікса.

Начебто все. Така у нас математика:) А ще американці серйозно вчать статистику і теорію ймовірності починаючи з 6 класу. Графік розподілів, міжквартильні розходження, варіативність змінної, яка ймовірність що три семигранних кубики у двох сесіях підряд випадуть гранями С або В, яка ймовірність перемоги кандидата А, якщо трапиться подія ХХ і НН та ще купа завдань у яких я ні бум-бум. А це лише 6-й клас! Теорія ймовірності і статистика в окремих її елементах починається ще раніше, з класу третього. Уже 6 класник легко прочитає такий графік і вирішить задачу на його основі

Проте, досі немає задач про труби з яких вічно тече вода та про поїзди, які рухаються назустріч один одному :)

Темы: школа

7 комментариев

 • batyur 15 августа, 21:12

  То там теж вчать)))

 • Zzrzz 15 августа, 21:25

  Троха вчать :)

 • AnnaB 15 августа, 22:21

  А казали ж люде, що не вчать тупі америкоси ділення в стовпчик)

 • Zzrzz 15 августа, 22:44

  Вчать, аж гай шумить)
  Калькулятор заборонений аж до 6-го класу, далі дозволений, бо треба статистику по масивах даних рахувати)))

 • Marys 16 августа, 19:45

  Я з цим діленням зіткнулась, коли дітям пояснювала математику по перекладеній книжці Керол Вадер. То для мене такою несподіванкою стало) І рівняння у стилі равлика набагато логічніші)))

 • Zzrzz 16 августа, 20:11

  Погоджуюся. Я дійсно не знала "чому?", більше того навіть не задумувалася, лише тепер зрозуміла.
  Згадала що ще цікавого є :) Американська тонна - 907 кг, у більшості випадків не уточнюють що це американська тонна. Тобто виходить тонна = 907 кг :)

 • Marys 16 августа, 20:34

  Навіть не здогадувалась про тонну :scream:

Кашалот — это тысячи товаров для всей семьи по очень низким ценам
Вы продолжите чтение сразу после регистрации