Життя в Америці

Спільнота для тих хто проживає у США або цікавиться американським життям. Діліться своїм досвідом або…
Життя в Америці 9 июня, 14:22

Перелёт с крупной собакой.

Всем добрый день. Очень интересует, есть ли в клубе хоть кто-нибудь, кто летал в США с большой собакой( лабрадор, стафф и остальные такого типажа, весом свыше 35кг). Очень нужна инфа. Какой авиакомпанией летели, какие переноски брали для пёселей, как прошёл длительный перелёт. В Ютуб и гугл ничего толком не нашла. Не знаю в какую тему добавить, надеюсь не удалят. Всем заранее спасибо.

Anatolevna
Життя в Америці 16 мая, 19:08

Півонії

Якщо ви любите півонії, запрошую вас на прогулянку в американський Сейлем, поблизу якого знаходиться невелике господарство, де вирощують сотні півоній. Приємного перегляду!

Zzrzz
Життя в Америці 15 мая, 23:49

Дошка допомоги

На початку коронавірусу шкільне керівництво дістрікту (округ/район) організувало можливість допомогти учням у технічних та інших питаннях, які у них виникають під час дистанційного навчання.

Zzrzz
Життя в Америці 5 мая, 02:22

Побурчу про коронавірус

Точніше про те, що я дізналася під час коронавірусу

Побурчу, бо погода. Якщо ви метеозалежні - Портланд не для вас!

Побурчу, бо хотіла написати допис після карантину, але краю тому карантину не видно. Хник-хник. Усе вже забувається, стирається і не так дзвінко відзеркалює у душі. Дні стають сірішими, довшими і сумними.

Буркотіння №1. Законність

Ходили тут у нас чутки ( я їх не перевіряла, але інфо видалася цікавою), що маски носити було і є протизаконно. Знаєте, ці старі закони, які так ніхто і не повідміняв...

Zzrzz
Життя в Америці 27 апреля, 11:47

Тема по слідах теми, або про "точну науку математику"

Сьогодні я дізналася про те, що у точній науці математиці різночитання одних і тих самих знаків - не можливе. Бо це математика)

У такому випадку, якщо раптом ви думаєте так само і потрапите в Америку, знайте, що

* 52,435 - це п'ятдесят дві тисячі чотириста тридцять п'ять, а не п'ятдесят дві цілих чотириста тридцять п'ять тисячних.

В Україні 52,435 - 2 = 50,435

В Америці 52,435 - 2 = 52,433

І ніяк інакше! Тому що дуже легко хвилюючись на тестах, забути цю особливість і вирішити банальний приклад не правильно. З гіркого досвіду пишу. А про…

Zzrzz
Життя в Америці 26 апреля, 23:04

Цвітіння сакури

це моя улюблена пора року

Zzrzz
Життя в Америці 16 апреля, 23:32

Бюрократія у медицині

Розповім історію про ту грань тутешньої медицини, яка мене дивує. Ви, можливо, уже помітили, що я не бачу тотального зла у тутешній медичній системі. Мені поки все подобається)

Проте є моменти, які мене дуже дратують; є моменти, які мені неприйнятні; а є, ось такі, які приводять до відвертого здивування.

Жили ми колись у Іллінойсі. Два роки як уже не там) В Іллінойсі у нас, як годиться, була страховка. Користувалися дуже активно. Мій син ходив до логопеда кілька років, у мене і у сина була фізіотерапія, у чоловіка кілька дрібних процедур. Гадаю, що подальша ситуація має якийсь стосунок до котрись з…

Zzrzz
Життя в Америці 15 апреля, 21:28

Community Service Project

Карантин карантином, а години комюніті сервіс потрібно виконати до кінця квітня

Тому ми (я і син) сьогодні весь ранок провели у магазині. Син складав продуктові корзинки для тих, хто не може покинути свої домівки, а потім був Belt loader, тобто допомагав викласти на касу всі продукти. А я нічого не робила) Моя місія була у доставці шопера до місця виконання його завдань, а потім додому)

Zzrzz
Життя в Америці 8 апреля, 23:32

Два тижні я думала, що це прикол

коли поширювали нью-йорські рекомендації

Від сьогодні і у нашому штаті офіційно

.

.

.

.

.

.

.

Zzrzz
Життя в Америці 5 апреля, 23:00

Оселедець з костко

:fish::fish::fish:Все, що потрібно знати про оселедець по американськи:fish::fish::fish:

Він солодкий:rofl:

Zzrzz