Головний клуб, Юридичні питання

Клуб на Кашалоті — місце для спілкування, підтримки і порад. А також рецептів, відгуків і…
Головний клуб вчора о 22:49

Підкажіть якщо чоловік був списаний по язві з воєнкомату давно

Списаний ще в 2005 році, Казали в 27 прийти за білим квитком військовим але не пішов но інформація в базі повинна бути. Як можна дізнатися і отримати квиток в сучасних умовах? Може хто підкаже хто більш володіє інформацією буду дуже вдячна

Nezabudka
Головний клуб 13 квітня, 13:08

Товар не берут обратно и не возвращают деньги

Девочки,добрый день.

Подскажите куда пожаловаться.

Купила товар в тик ток за 600 грн

Выслала футболку .

Она оказалась на меня очень большая.Я выслала ее обратно.Продавец была очень недовольна , нашла мне на замену кофту, прислала ее , кофта оказалась маленькой и некачественной.Опять отправила.Попросила мне прислать футболку моего размера , и написала готова доплатить.На что получила я грубый ответ.И что она не будет этого делать.Кофту которую я отправила, она сделала отказ.и кофта едит ко мне.Все доставки Я оплачивала сама естественно.Писала Я в уважительном тоне, но ответы получала недовольные.Зато в тик ток она ведёт стримы таким ангельским голоском , само совершенство.Просио…


Теги: кофта, возврат, покупка, продавец обманщик

Serebrynay
Головний клуб 10 квітня, 16:09

Потрібна допомога нотаріуса

Підкажіть будь ласка , як зробити правильно. Потрібно зробити доручення , шоб бабушка забрала паспорт дитини з міграційної служби в Україні. Я знаходюся за кордоном . Треба так шоб не звертатися в консульства, (нема такої можливості через роботу). Надіюсь мене тут підкажуть як правильно зробити.


Теги: нотарiус, допомога нотарiуса

Lenysik90
Головний клуб 3 квітня, 20:03

Хто в темі ?

Не розумію чи я припаркувала авто і не порушую закон??

akunamatata24
Головний клуб 30 березня, 21:53

Прописка

У мужу нет военного билета(не служил в армии ),нужна справка с военкомата для выписки-прописки.Как ее сделать?у мужа 1група инва


Теги: прописка

Vorobey
Головний клуб 28 березня, 13:38

Приписка дитини без згоди батька

Вітаю, підкажіть будь ласка, можливо хтось недавнім часом із таким питанням стикався, хочу приписати діток за новою адресою, чи можна це зробити без згоди батька:person_shrugging:


Теги: прописка дiтей

mila_bodnar
Головний клуб 28 березня, 11:38

Потрібна ваша допомога

Є питання , яке гальмує Всесвіт. Можливо ви в це не вірите карма, сила енергії і т.д але попрошу вас допомогти мені думками . Потрібно просто написати в коментарях позитивні афірмації. Наприклад : в вас все вийде, все на благо, Всесвіт чує вас , ціль вже майже досягнута і т.д .

Коротко про проблему. Я не можу вирішити питання житла , завжди знаходиться щось нове в документах, що потрібно донести, знайти і зробити. Детально розповідати не можу. Розраховую на вашу підтримку і силу мислення))))

Ekaterina2409
Головний клуб 28 березня, 10:04

Покупка

Дякую усім, розібралась)


Теги: покупка нерухомостi

Sav_Vika
Головний клуб 27 березня, 15:37

Продаж

Дякую усім, розібралась ))


Теги: продаж нерухомостi

Sav_Vika
Головний клуб 14 березня, 16:33

З приводу питань у школі булінг

Вітаю, знайомму мені дитину періодично зачіпає однокласник. Неодноразово бив, ласка окуляри, втретє вчителька і клас бачили як накинувся і душив.

Дирекція не реагує, кажуть роботу проведуть

Які методи вирішення питання?

Дякую


Теги: булiнг

Claire