lapysiia
Главный клуб 28 февраля, 19:14

Де можна обміняти гроші на білоруські,бажанно Вінниця.

Цікавлять білоруські рублі,треба обміняти не дуже велику суму,у банках нема і у знайомих валютчиків теж.Можливо тут хтось зможе зробити обмін?

lapysiia
Ищу товары 8 февраля, 19:22

ШУКАЮ КЕПКУ ТА КРОСИКИ(КЕДИ) FILA

Шукаю кепку для хлопчика Філа,та кросівки(кеди)Філа,або білі іншого виробника максимально схожі як на фото.Кепка 53-56 об"єм.Взуття 34-35.

lapysiia
Главный клуб 30 января, 09:29

ВІДГУКИ ПРО ПОЛЬСЬКУ КОСМЕТИКУ ZIAJA

Цікавлять реальні відгуки про цю косметику.Мені дали набір пробнічків привезених з Польщі ,сподобалося все-умивалка,денний крем,крем для рук та ніг.Користуюся (Віши,Авен,ЛяРош,Кларанс,Клінік) але ці пробнічки мене вибили з коліі))-проглянула іх ціну так взагалі бюджетна косметика в порівнянні з тими що купую.Цікавлять реальні відгуки та де купити.Знаходжу на Мейк.Ап але чула про цей сайт багато відгуків що не якісна(хоча ця не дорога тай Польща поруч,думаю нема сенсу щось хімічити)).

lapysiia
Главный клуб 23 января, 08:48

ЯК ВИБРАТИ МОНОПОЛІЮ?

Хочу купити для сина 6р,а також для нас з папою(щоб грати сім"єю) Монополію.Є кілька варіантів.Яку вибрати?Яка найцікавіша?.А також цікавлять інші настольні ігри з 6 років,щоб було цікаво і дорослим.Є Супер Ферма від Гранна,Уно,Кіт на заборі,різні броділки,шашки,шахмоти,доміно.В кого є цікава гра в ідеальному стані-пропонуйте(але стан без дефектів) ,хороших виробників.

lapysiia
Главный клуб 18 января, 17:54

УЖЕ СКОРО ПОЧНЕТЬСЯ!!!!

Свято наближається.Уже взавтра зранку побачимо тисячу селфі на всіх соціальних мережах інтернету.Парад фотографій з Водохреща.

lapysiia
Ищу товары 18 января, 13:33

ХТО МАЄ В НАЯВНОСТІ?

Сподобалося взуття,хочу замовити сину але вони лише під замовлення.Цікавить розмір 34-35-36.реальні заміри та відгуки.

lapysiia
Главный клуб 13 января, 12:49

КИІВ.ЦИРК.

Цікавить Цирк у Києві.Будемо в Києві 22 або 23,зранку вирішимо своі справи і хотілося б погуляти якщо знайдемо щось цікаве куди піти з сином 6 років.Цікавить Цирк-він один у Києві?-той що біля Площі Перемоги чи є інші?.Інтернет нам каже що там зараз канікули до 31 січня.Хто знає підкажіть чи це так?.А ще порадьте якщо не цирк то куди????-(музей води,зоопарки,есперементаніум,театр були-просто батути та пригалки не цікавлять бо у Вінниці такого теж вистачає).

lapysiia
Главный клуб 5 января, 18:11

КУДИ МОЖНА В КИЄВІ ПІТИ З ДИТИНОЮ?

Будемо в кінці місяці по справах у будній день в Києві,там плануємо вирішити всі своі справи зарання тому хочемо взяти з собою сина і щось відвідати-десь погуляти(ну оскільки це зима то з прогулянками мабуть не складеться).Куди піти і що цікавого показати-Зоопарк-якщо так то запитання до знавців які краще білети брати щоб було норм.Екскурсіі-які?.Розважальний центр-який?-просто гірки та батути не варіант у нас такого добра теж вистачає.Хлопчику біля 7 років.Були уже в Музеі води,Експерементаніум,Зоопарк киівський та 12 місяців,Музей Авіаціі,театр що біля Музею води.Будемо своім авто,є навігатор тому не проблема добратися по Києву.Але куди?Порадьте цікаве щось.Окрім аквапарка.

lapysiia
Главный клуб 28 декабря 2018, 13:17

ХТО ПЕРШИЙ ХОДИВ НА ЕЛЛІОТА???

Сьогодні перший прокату нового мультика,хтось уже був?Хочеться почути відгуки.

lapysiia
Главный клуб 28 декабря 2018, 00:12

ДО КОГО УЖЕ ПРИІЖДЖАВ ГРУЗОВИК КОКА-КОЛА?

У Вінниці 29.12 буде шоу від Кока-Кола, приіде грузовик подорожуючий Украіною та плюс розважальна програма.Хтось уже був на такому?Цікаво чи стіть туди іхати-сам грузовик то класний і сину сподобається, якщо

lapysiia