Головний клуб, Інтер*єр і ремонт

Клуб на Кашалоті — місце для спілкування, підтримки і порад. А також рецептів, відгуків і…
Головний клуб 6 квітня, 15:26

Зліпок рук, порадьте

Останнім часом залипаю в інстаграмі на відео, де роблять такі домашні скульптури. Спочатку занурюють руки у якийсь гель, а потім заливають туди розчин. Потім очищують і мають готову неймовірну статуетку.


Теги: злiпок рук

Nemirovskaya
Головний клуб 21 березня, 11:29

М'який LVT вініл або твердий кварц-вініл: підлога у кімнатах, кухні та ванній. Ваші відгуки

Доброго дня! Цікавлять відгуки тих, хто клав замковий чи клейовий м'який або твердий кварц-вініл у кімнатах жилих, кухні та у ванній. Як він у побуті: практичний? Правда важко пошкодити, воду не пропускає? Немає запаху після укладання? І що дуже важливо - не холодний? Бо товщина покриття від 2-3 мм трохи дивує.

І можливо хтось знає чи треба під замковий класти підложку, бо різні думки у ремонтників.


Теги: ремонт, ванна, ламiна, тепла пiдлога, пiдлога, кварц вiнiл

Julia0603
Головний клуб 19 березня, 11:07

Пофарбована стеля чи натяжна ПВХ сатин-мат? Ваші відгуки про стелю ПВХ? Чи безпечна?

Дівчата, доброго дня!

Підкажіть, будь ласка, щодо стелі ПВХ сатин-мат - чи є вона безпечною? є якісь нарікання в процесі еквслуатації? алергії? неприємний запах? особливо якщо сонячна сторона і влітку спекота, а кондиціонер працює не завжди.

Стеля Бетонна! у квартирі була пофарбована, але всі шви потріскалися і зовнішній вид потребує оновлення. Майстер порахував, що робити якісно, щоб не було нових тріщин(герметизувати шви, штукатурити, грунтувати і накладати склохолст+ фарбувати) виходить Дорожче! ніж встановити натяжну ПВХ-стелю (рекомендував сатин-мат). Почитала різну інформацію - що це не екологічно-особливо у спальнях, що може бути негативний вплив на здоров*я, неприємний запах, потрібно часто провітрювати, щоб не…


Теги: стеля фарбована, пвх натяжна стеля

Julia0603
Головний клуб 16 лютого, 16:40

Дайте пораду по дизайну коридора.

Маємо ось такий довгий коридор шириною 1.35м, збираюся замовити шкаф на коридор, але не знаю замовляти двері шафою -купе,щоб їздили чи новомодним дизайном щоб відкривалися двері.Хочу почути ваші поради, можливо хтось тоже має довгі коридори в квартирі і вже знає ці нюанси.Дизайнер радить робити шкаф шириною 55 і двері купе,щоб немішати, якщо хтось буде проходити,а мені подобаються нові дизайн, як практичніше буде?


Теги: коридор, дизайн и коридора

Kampod
Головний клуб 24 січня, 12:46

ОСББ: спорный вопрос - ремонт швов на стене

Добрый день, девочки.Может кто-то из вас подскажет в каком направлении двигаться в сложившейся ситуации.У нас дом ОСББ с 2019г. В доме у многих швы на внешних стенах в ужасном состоянии, которые, наверно, не ремонтировали с постройки дома. Квартиру купили 3 года назад, начали делать ремонт и стало понятно, что если сразу не решить вопрос с этими швами - вода будет затекать в квартиру.Когда я обратилась к председателю, она сообщила, что в 2019 было собрание и большинством принято решение, что каждый ремонтирует внешние стены за свой счет.В протоколе этот пункт звучит так:Я уточнила, что не написано именно за швы стен, на что получила ответ, что - шов, это часть внешней стены.Летом мы сделали ремонт за свой счет на 6000грн. И муж…


Теги: осбб

Sofiko
Головний клуб 19 січня, 11:15

Допоможіть з ідеями, як оформити вікно на кухні

Дівчатка, підкажіть, в кого є ідеї? Північна сторона, прямого сонця ніколи не буває. Тобто треба чисто декоративно оформити вікно. ширина по карнизу 2 метри, має бути доступ до кавоварки


Теги: оформленння вiкна

ZolotayaRibka
Головний клуб 15 січня, 18:36

Який у вас змішувач у ванній кімнаті

Стало питання вибору нового змішувача, втомилася міняти то лійку то гусак то інші елементи які руйнуться і іржавіють на протязі року, хоча з латуні основна запчастина.Які у вас фірми виробники ,яким хоча б роки три, щоб можна було судити про якість.

Вибір на розетці поки результату не дав, за десятку дозволити собі не можу купити, яка вартість доречна ?

Поділіться своїм досвідом)))


Теги: змiшувач

ksush
Головний клуб 15 січня, 16:33

Фотообои

Поклеили бы вы такие фотообои в комнату мальчику подростку?


Теги: фотошпалери

Gala2015
Головний клуб 15 січня, 13:38

Порекомендуйте засіб..

Порекомендуйте хороший, а краще, дуже хороший засіб для видалення жиру з духовки, витяжки.


Теги: засiб для видалення жиру

acbar