Головний клуб, Робота і кар*єра

Клуб на Кашалоті — місце для спілкування, підтримки і порад. А також рецептів, відгуків і…
Головний клуб 12 квітня, 10:17

Вихід у відпустку по догляду за дитиною після 3х років

Вітаю!

Дівчата, підкажіть, будь ласка, в кадровому питанні.

Вийшла на роботу після декретної відпустки, аж два дні попрацювала і захворіла донька ( висока температура до 40° 3дні і тд, но це не важливо) + складаються так сімейні обставини, що деякий період я одна буду з двома дітьми і фізично не зможу і на роботу ходити і школа/садочок + якщо ще будуть діти хворіти, залишити не має на кого ((

Щей на 4й день хвороби (лікарняний відкритий) мені дзвоннить менеджер по персоналу і каже, що жалуються колеги, що я щасто не хожу на роботу :joy:, розумію, що мене там майже не…


Теги: декрет, лiкарняний, продовження вiдпустки

Natashka_
Головний клуб 8 квітня, 12:41

Шукаю роботу біля дому Київ

Доброго дня.

Шукаю роботу біля дому з хорошою з/п,м.Мінська,мені 42 роки,скоротили на роботі без вихідної допомоги,працювала майже 19 років на одному місці,легко навчаюсь,пунктуальна.Дякую за допомогу.


Теги: робота киiв

kinggirl
Головний клуб 5 квітня, 22:17

Шукаю перекладачів

Знаю ви можете все, дуже потребую пару людей(дівчат), які закінчили польську філологію в Україні і хотіли б себе спробувати в перекладі. Можливо у Вас є такі знайомі, дуже потрібно. Робота не в Україні, контракт якщо пройдемо тендер буде до кінця року, житло по стороні працедавці.

gricenko
Головний клуб 5 квітня, 20:08

Шукаю конс'єржа

Відкрився під заселення новий будинок. Потрібен 1 конс'єрж. Работа офіційна по трудовій угоді. Територіально- Київ, вул. Лугова біля Каравану. Сутки-двоє. Бажаючі, звертайтесь в лічку

Annalfif
Головний клуб 5 квітня, 10:22

Центр зайнятості

Доброго дня. Стала на облік в центр зайнятості ,оформлена була на роботі зп 5400 в місяць . Скільки мені мають платити в перші місяці в центрі зайнятості? І ще таке питання, для чого вони ще приймають документ ,що посвідчує одинока мати і довідки впо? Це якость змінювати сумму виплат?


Теги: центр зайнятостi

Olja2222
Головний клуб 3 квітня, 10:37

Робота на заводах/фабриках Європи

Добрий день усім! Є нагальне питання. Хто знає(а можливо й працює) - яка оплата на заводах і фабриках Європи? В інтернеті зараз багато привабливих пропозицій щодо роботи з дуже високою оплатою - від 3500 до 5000 € на місяць. Подумуємо з подругою поїхати попрацювати, та потрібно більше інформації. Більше цікавлять країни - Данія, Швеція, Ірландія, Норвегія, можливо Австрія, Германія. Якщо хтось працює зараз у цій сфері(або ваші родичі/знайомі), прошу, поділіться думками. У мене закордонного досвіду немає зовсім, а пропозиції по роботі ну дуууже вже привабливі. Всім дякую і гарного дня)

Доповнюю - шановні дівчатка, дякую, що пишете та ділитеся дуже…


Теги: робота в европi

Solomon77
Головний клуб 2 квітня, 09:54

Що подарувати керівниці?

Допоможіть:pray:

Ідей не має ніяких, що подарувати керівниці?


Теги: подарунок керiвницi

anyshuk
Головний клуб 16 березня, 21:53

Податкова декларація платника єдиного податку.Уточнююча

Вітаю дівчатка. Вірю що можете мені допомогти. :heart: Підскажіть якщо подаю уточнюючу податкову декларацію платника єдиного податку з уточнененням даних саме у декларації, чи потрібно подавати додаток 1. Як я розумію то не треба, бо там все вірно. Дякую за здалегідь .


Теги: декларацiя

mashynia1979
Головний клуб 2 березня, 15:44

Хто може і хоче підзаробити?

Шукаю людину яка може і хоче підзаробити? Створити сторінку в фб і наповнити магазин. (фото і опис) 40-50 позицій. Позиції повторюються.

SVET333