krem12365
Книжный клуб 18 марта, 23:33

Наші новиночки)

Ніяк не можу зробити огляд книг, бо зайнята фетровими книгами :grinning: Ось, було трішки часу, показую.Дуже сподобались "Грамотійко", там інтелектуальні завдання для малюків та Алісу навіть зацікавила книга "Каю пора на горщик", будемо вчитись))) :wink: "Динозавры" і "Тело человека" цікаві на даний час батькам)))

krem12365
Книжный клуб 15 марта, 19:25

Развивающая книга. Обзор. Для чего нужны мягкие развивающие книжки.

Видеообзор и фотообзор книги ❤:tulip:https://youtu.be/VdE_ZfO7YYI

Здравствуйте! Хотела осветить тему необходимости развивающих книжечек. И об этом уже много написано, но и я туда же... расскажу, освещая 3 вопроса:

krem12365
Книжный клуб 16 февраля, 15:19

Огляд книжки-схованки "Хто сховався у дворі", В.Федієнко.

У цій книжці багато хто сховався: свійські тварини, птахи тощо. Про кожного написано і кожного можна побачити, якщо, читаючи, відкрити схованку-малюнок.

krem12365
Книжный клуб 16 февраля, 14:48

Обіцяла-показую)) Невеличка частина книг, від 2 і до 100 років))))

Сьогодні випала нагода навести лад у шафі))) скористаюсь моментом та зроблю невеличкий огляд маленької частини наших книг, це є також, хорошим стимулом посортувати книги!) Книги "на виріст" :smile: тут також...на 1 фото книги без очей, була вимушена міра задля безпеки) погризені також присутні :joy: Книги з історією))…

krem12365
Книжный клуб 2 февраля, 22:23

Девочки, помогите достучаться к модераторам...

Я считаю не заслуженным, что удалили мою тему! Ну как так, удалите те комменты, кто писал гадости в теме... ну зачем удалять все??? Там девочки писали столько информации, обсуждали стихи, делились полезным!!!

Тема о стихах Фальковича!

krem12365
Книжный клуб 11 января, 18:54

Хелп!) Помогите вспомнить название книги из моих "обрывки воспоминаний")))

Книга в стиле фантастики, помню события были связаны с орденом тамплиеров и философским камнем))) Запомнилось, что женщина везла на лодке мальчика, вроде... на другой берег к замку. В замке были красивые витражные окна, и вроде бы еще была тайная комната, там был зимний сад или в этом роде) где была сделана химическая лаборатория, где мужчина делал опыты с философским камнем. Какая же эта книга и кто автор? Помогите пожалуйста!

krem12365
Книжный клуб 10 января, 23:39

Одна з улюблених. Серія розвивальних книг з рухомими елементами.

Розвивальні книжки з рухомими елементами заохочують дитину до знань, а також сприяють розвитку дрібної моторики, пам’яті та уваги, навичок мовлення та лічби. Разом із новими виданнями маленькі читачі познайомляться із кольорами та розширять словниковий запас.

krem12365
Книжный клуб 3 января, 01:49

Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами

Книга красива і зворушлива. Мабуть, найголовніше в ній зображено на обкладинці: ніжно люблячі один одного мама і син і маленький горщик меду. Книга великого формату, з яскравими картинками в медово-сонячної

krem12365
Книжный клуб 21 декабря 2017, 18:44

Нужна очень эта книга!!!

У кого есть целая и точно такая и кто готов продать?

krem12365