Одна з улюблених. Серія розвивальних книг з рухомими елементами.

Розвивальні книжки з рухомими елементами заохочують дитину до знань, а також сприяють розвитку дрібної моторики, пам’яті та уваги, навичок мовлення та лічби. Разом із новими виданнями маленькі читачі познайомляться із кольорами та розширять словниковий запас.

Тут зібрано основні кольори та яскраво проілюстровано їх на прикладі забарвлення тварин, кольору рослин, їжі й транспортних засобів, відтінків у природних явищах. Книжка зацікавить малечу вже з обкладинки, де за допомогою рухливого елемента можна змінювати забарвлення восьминогів. Кожному кольору та його відтінкам присвячено 1 розворот у книжці, де намальовані та підписані предмети, їжа, рослини або тварини відповідного забарвлення. Щоб дізнатися відповіді на цікаві віршовані загадки, потрібно потягнути за стрілочку, покрутити колесо або розтягнути сторінку на дві половинки. Відгадка написана на висувній частині картонки, а зовсім маленьким допоможуть тематичні ілюстрації.

2 комментария

  • miros_ya 11 января, 10:57

    Справді, дууууже гарна серія. Мені подобається саме білими сторінками, здається, за рахунок цього книги не видаються перевантаженими деталями, якісь такі ніжні прям :)

  • krem12365 11 января, 11:40

    ❤:wink:

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб