Книжный клуб

Здесь можно обсуждать любые книги, делать обзоры, делиться впечатлениями от прочтения. Все что, что Вы…
Книжный клуб 15 июня, 18:22

Посилка з "Мегакниги"

Сьогодні отримала свою посилку. Трішки похвилювалась, начитавшись відгуків про цей сайт, але все ок. Замовлення зробила, отримавши список рекомендованої літератури на літо, для сина, вирішила частину купити. Три книги з цього списку, на "Династію Криворучків" давно задивляюсь по відгуках тут.

evita
Книжный клуб 15 июня, 15:05

Книгохваст

Я немного выпала из эфира, ничего не успеваю. Решила немного добавить активности в ленту и похвастаться последними новинками.

Peppita
Книжный клуб 14 июня, 12:24

Давайте обсудим книжные шкафы)

На днях у меня обвалилась полка в шкафу - не выдержала вес книг. Масштабы бедствия - куча книг, которые я пока не знаю, куда сложить(.

Грохот был знатный, а шепки разлетелись по всей комнате. Хорошо, что это шкаф-купе, и полка не упала, а лишь просела на штангу и книги остались целы.

bondarka
Книжный клуб 14 июня, 10:53

Анонс. Чарівна книжка про какашки

На сайті видавництва натрапила на анонс цієї книги. Тепер наші діти будуть мати не перекладну книгу про какулі, а рі-і-ідну )))

Маленька Оленка дуже схожа на своїх однолітків. Дівчинка лише вчиться ходити на унітаз, та в неї не завжди виходить; вона іноді соромиться какати й мріє ніколи цього не робити... А

miros_ya
Книжный клуб 12 июня, 15:45

Книго...нешуба - снігу не буде

Від демонстрації останньої шуби минуло півтора місяця. Щоб не псувати погоди, у чому мене підозрюють :sunglasses::sunglasses::sunglasses:, фото не робила, але вже не вміщається в кадр, тому дочекалася спеки - і

zoria_zaycheska
Книжный клуб 10 июня, 21:44

Відгуки

Цікавить відгуки про дану книжку

Бо прочитавши уривок у мене двояке відчуття....

Cawa1990
Книжный клуб 10 июня, 13:53

Читаємо у червні (читачі 8р.і 4р.)

Купили у справжній книгарні

le313
Книжный клуб 10 июня, 11:16

# книгопополнения май 2021

Привет.

Покажу я вам книгопополнение за май месяц.

Теперь подробнее.

edelveys
Книжный клуб 9 июня, 14:58

Довгоочікувана посилка!!!

Лише три книжки,але дуже бажані.Мабуть у Всесвіту був свій план , ми з сином так їх чекали і хотіли ,а вони до нас все не могли доїхати.

Книгу - мандрівку давно хотіла і постійно відкладала тому, коли випала нагода ( гарна знижка на книги в- вам Книголав) одразу її замовила . Тепер будемо шукати цікаві місця і

IrunaP
Книжный клуб 9 июня, 10:38

Мегакнига.

Хтось замовляє книги, на сайті Мегакнига? Як довго вони відпоавляють, зробила замовлення і щось тиша 2 дні, перший раз зайшла на цей сайт?

evita