Nescafe
Главный клуб 12 января 2017, 09:18

Підкажіть! Тільди реально навчитись шити з нуля?

Машинка хороша є у батьків, трохи вільного часу маю, сижу скучаю, тканини знаю, що надзвичайно дорогі, але для першого разу, можна взяти і найпростіші, тільки от я така людини, як

Nescafe
Книжный клуб 10 января 2017, 19:07

Ділюсь радістю від Космонатки

Ходила на пошту за маленькою посилочкою від гномиків, а мені виносять ще одну коробку, як я по дорозі здогадалась від.... КосмоНатки! Отак просто, а який мені вийшов сюрприз!

Nescafe
Кулинарные рецепты 4 января 2017, 21:57

Яку випічку традиційно роблять на Різдво?

Надумалась до Різдва спробувати якусь традиційну випічку, але щось варіантів знайшла не так і багато. Віночок, імбірний кекс, штрудель, пампушки. А що ви готуєте? Напишіть варіанти, рецепти знайду!

Nescafe
Главный клуб 26 декабря 2016, 21:55

Приватний дитячий садочок - лише для багатих? Як ви вважаєте?

Шукаємо рішення, обдумуємо питання із садочком, і ось цікаво, приватні дитячі садочки, для якого рівня людей? Якщо влаштувати туди сина на рік, доки не з'явиться місце в державному, підти на роботу, а більшу половину з/п віддавати за садок, це мабуть дурість? Зате більше шансів, що дитина буде меньше хворіти ніж в звичайному садочку і буде меньше лікарняних чи ні? Цікава ваша думка)

Nescafe
Флешмобы 21 декабря 2016, 17:57

Покажіть ялинку вашого міста! Ось наша - м. Буча!

Ввечері тут так чарівно!! Віконечка світяться, дуже затишно, мило і оригінально! А ще поряд є Будиночок Діда Мороза, каток, карусель для діточок, атракціон та цілий павільйон для святкування!

Nescafe
Книжный клуб 20 декабря 2016, 19:07

Святковий Книгообмін 2016! Подарунок від Podobnaya

Ура!!! Тепер і наша сім'я з подаруночком! Ще не отримавши посилку, для мене великою радістю було вже те, що прийшла вона нам по НП, і я отримала її за 2хв!

Nescafe
Главный клуб 19 декабря 2016, 15:09

Комусь подарунки, а я мабуть була поганою дівчинкою

Напишу, може стане краще) В таке гарне свято, вранці отримала заключення із лабараторії з діагнозом фіброаденома. Врач рекомендує видаляти, чим швидше, закрити це питання і забути. А мені так сумно, вперше буду зустрічати Новий Рік з якимось не святковим настроєм, хоча, може ще з'явиться. Всіх зі святом, бережіть себе, та своїх рідних :)

Nescafe
Хвасты и обзоры 17 декабря 2016, 17:06

Наша поїздка в Клавдієво на фабрику ялинкових іграшок

Вперше побували в такому чудовому місці, екскурсія триває 30хв, були ми з синочком 2.5р, перед тим його підготували, розказували куди їдемо, щоб зацікавити. Все пройшло вдало, нам дуже сподобалось! Хто

Nescafe
Кулинарные рецепты 13 декабря 2016, 22:34

Перекуси - коли чоловік працює вдома?????

І весь час ходить до холодильника, пошукати щось смачненьке... Що можна приготувати на перекус, щоб на весь день хватило, не дуже шкідливо, і не надтно смачно, бо, наприклад, домашню піцу, кекси, бутери на довго не розтягнеш.

Підкажіть, будь-які ідеї!!!

Nescafe
Книжный клуб 11 декабря 2016, 20:06

Хто читав Дж.Роулінг?

"Фантастичні звірі і де їх шукати"? Як вам??? Дивились сьогодні в кіно - суперррр! Дуже крутий фільм! Хочу ще книгу прочитити, напишіть відгук, хто читав!

Nescafe