Nescafe
Барахолка. Игрушки и книги 17 марта, 21:09

Дупло аналог, 76шт, чудова якість.

Улюблений конструктор лего дупло, якісний аналог. 260грн за все на фото.

Всього разом 76шт. 3 машинки, собачка, віконечко, блоки з цифрами, фруктами, квіточки. Дві машинки купуваись додатково, дуже міцні, легко кріпляться деталі. Лише одна деталь з нюансом, останнє фото, на якість

Nescafe
Книжный клуб 10 января, 20:29

Сюрприз від Насті)

Сижу смакую каву, і думаю, от би шоколад на голову звалився, і тут дзинь - смс з пошти. Я вирішила, що це помилка, бо нічого не чекаю. Та чоловік вмовив

Родина, якій ми готували подарунок по обміну. Настя, дякую дуже! Я дуже тішусь і навіть незручно, не треба було, правда)))

Nescafe
Книжный клуб 20 декабря 2018, 23:10

Краса в деталях, книгообмін 2018

Люба наша фея, дякую тобі за подарунки та за те, що я ціную найбільше - секретність і сюрприз! Вперше за три роки обмінів, я не знала хто мені буде дарувати!

Nescafe
Книжный клуб 29 августа 2018, 23:32

Динозаври Епоха 3D від Новус

Крута книга-альбом для карток, що оживають, скарб для фанатів динозаврів. Хто ще не в темі, приєднуйтесь, заходьте покажу:grin:

Nescafe
Это Я 27 июня 2018, 20:27

Запечені баклажани та скумбрія

Смачний і швидкий рецепт обіду/вечері. Ще завжди запікаю молоді кабачки і перці, але сьогодні не було.

І коротко рецепт :)

Nescafe
Книжный клуб 10 июня 2018, 17:13

Про Всесвіт, Бобренятко та його друзі - Ранок

Новинка від Ранку, великий формат, м'яка обкладинка, малюнки мені подобаютбся, навіть дуже. Темою космосу малий загорівся після серії магнітиків від Растішки)) хто теж збирав,то зрозуміє

Nescafe
Книжный клуб 9 июня 2018, 18:36

Читання на літо

Ось скільки чудових книжечок ми плануємо прочитати) А всім , хто полює за раритетами - озирніться, зараз повно достойних новинок, які колись теж стануть рідкісними, то ж краще купуйте одразу:)

Nescafe
Книжный клуб 31 мая 2018, 09:53

Большая книга о Больших динозаврах

Всім діно-манам привіт) Покажу вам велику книгу для маленьких любителів динозаврів. Яскрава енциклопедія, картонні сторінки- розгортки, а ілюстрації такі мультяшно-справжні, як я і люблю, помітка 4+, то вони щось перебільшили)

Nescafe