Робила за новим рецептом, не знаю чи будуть смачні, знаю, що будуть солодкі :)
Пишу у перекладі.
Складові
Огірки для маринування - 2.5 фунти (1.13 кг)
Цибуля (біла або жовта) - 1 фунт (450 г)
Сіль не йодована - 1 стакан ( стакан на 236 мл)
Оцет білий 5% - 1.25 стакана (296 мл)
Оцет яблучний 5% - 1 стакан (236 мл)
Цукор - 2.25 стакана (стакан на 236 мл)
Зерна гірчиці - 1 столова ложка
Пластівці гострого перцю - 1 чайна ложка
Насіння салери - 1 чайна ложка
Паличка кориці - 2.5 см
Горошок духм'яний - 6 штук + дрібка меленого
Гвоздика - 6 штук + дрібка меленого
Турмерік - 0.5 чайної ложки
(я не мала гірчиці і пекучого перцю. Кориця і турмерік майже завжди є у такого плану рецептах. Насіння салери - маст хев, як тут кажуть :) Гірчиця теж, але я пропустила, що ми використали, а в магазин їхати не хотілося і так двічі їздила, бо я бевзь, все забуваю)
Приготування
1. Огірки помити, відрізати кінчики і порізати кружечками товщиною 0.6 см. Цибулю порізати тонкими півкільцями. Покласти огірки і цибулю у велику миску. Засипати сіллю. Перемішати руками. Накрити полотенцем. На полотенце насипати льоду. Багато льду. Всю цю конструкцію з льодом на 4 год покласти в холодильник.
2. Через 4 години. Витягнути з холодильника. Лід викинути. Суміш огірків та цибулі промити. Дати воді стекти, потрусити, щоб переконатися, що рідина стекла. Промити знову. Осушити.
3. Простерилізувати банки і кришки. Залишити їх на малому вогні, аж поки не будуть готові огірки.
4. У великій каструлі змішати білий і яблучний оцет, цукор і всі спеції. Довести до кипіння. Переконатися, що цукор розчинився. Додати у киплячий розчин суміш огірків і цибулі. Довести до кипіння і відразу після цього розляти у підготовлені банки. Сироп має бути вище огірків щонайменше на 1.5 см. Банки закрутити.
5. Наповнені банки простерилізувати на водяній бані щонайменше 15 хв.
Рецепт і фото брала тут Моє фото тут
Це дуже типовий рецепт. Майже аналогічно робиться тутешній реліш з огірків, лиш огірки дрібняться мілко-мілко. Реліш є солодкий, так як у рецепті вище, це найбільш популярний тип. Або солений (тут називають "з кропом"), олд стайл вважається. Якщо рецепт з кропом, там не буде так багато цукру і будуть зерна кропу. Я цього року реліш не робила. Позаминулого робила багато соленого і з кропом, нам всім сподобався. Я не знаю чи знайомі ви з цим типом консервації, мабуть так. Я ж познайомился, коли приїхала, була здивована від тих потертих огірків в оцті, довго звикала :) Виглядає так (я вибрала найбільш схоже на те, що виходило у мене фото, це напевно заставка якась, тому з тіточкою)
bear13 5 вересня 2019, 21:34
Я консервировала так пикули, но только лишь с яблочным уксусом. Не особо оценили(
Zzrzz 5 вересня 2019, 21:40
Мені здається це треба звикнути. Я почала їсти тутешню консервацію більш ніж через 6 років. До того не могла, мені не подобалося. Забагато оцту, забагато цукру-солі і взагалі зовсім інше.
Яблучний оцет мені подобається більше ніж білий, тому я його завжди даю більше, або навіть повністю заміняю білий на яблучний :)
JuliaSha 6 вересня 2019, 19:42 1
Цікавий реліш. Я й не знала такого