Життя в Америці, Побут

Спільнота для тих хто проживає у США або цікавиться американським життям. Діліться своїм досвідом або…
Життя в Америці 2 марта, 21:45

Буденно-небуденне

Коронавірус підступає

З магазинів вимели туалетний папір, паперові полотенця. Про маски не знаю, я за папером ходила. Пусті полиці. Удачненько у мене туалетна бумага закінчилася. Зателефоную сьогодні чи підвезли. Чому саме туалетний

Zzrzz
Життя в Америці 25 февраля, 00:05

Фосфати у побутових засобах для миття і чищення

Я ніколи не поділяла всезагальної любові до посудомийних машин. Не розуміла тверджень "я ніколи не помию так, як машинка!" Щиро дивувалася - як? Як таке може бути і гуглила-гуглила-гуглила.

Адже стосунки з посудомийною машиною у мене не складалися. Спершу мені було важко впоратися з тим, що вода машинкою ганяється по колу. Потім я, уже не згадаю в якому запалі, придбала біозасіб і отримала страшенні розлади травлення. А потім мої руки передали мені полум'яний привіт і я повернулася до посудомийної, адже одягати щоразу рукавиці виявилося для мене задачею непосильною. Використовувала, щоправда, звичайний фініш або інші стандартні миючі порошки/рідини. Без підвивертів на…

Zzrzz
Життя в Америці 19 февраля, 01:38

Довга історія про те чи страшно в Америці жити

Додала фото, які змогла підібрати.

Мене запитували у приват наскільки Америка є безпечною, тому я напишу кілька "безвідносних" спогадів про студентське життя і його трансформацію у "доросле" життя)

Багато років тому, коли я приїхала в Америку, ми не мали особливих прибутків і жили з чоловіком на "студентську стипендію". Ні мій чоловік, ні я не мали права на роботу. Чоловіку віза дозволяла кілька годин підробляти в університеті помічником професора - це і складало "стипендію". Жили ми у місцевості, яка була таким собі конгломератом, багато-багато міст зрослися між собою. Ми жили на околиці міста, розташованого на самому краєчку цього скупчення.

Zzrzz
Життя в Америці 6 февраля, 19:09

AR-11

В Америці "прописки" або "реєстрації" немає. Але усім новоспоченим іммігрантам, або тим, хто на дуал-інтент візах обов'язково потрібно заповнювати цю форму на сайті USICS щоразу при зміні місця проживання. Навіть,

Zzrzz
Життя в Америці 31 января, 19:08

Так вийшло

Прочитала сьогодні в групі нашого району (житлового масиву)

Йдеться про рахунок за світло. Це написала журналістка, головний редактор районної газети. Маю на увазі район міста, не адміністративно-територіальну одиницю. Як, наприклад, "Оболонь" у Києві.

Zzrzz
Життя в Америці 21 января, 22:24

Пластикові пакети

Привітики всім! Давно не писала, все думками не зберуся, та і писати особливо немає про що. Якщо раптом ви хочете щось написати, запитати, поділитися - пишіть, створюйте дописи, буду лише рада!

У нас в штаті з Нового року заборонили використання тонких поліетиленових пакетів! Зовсім-зовсім! Я уже майже не забуваю взяти сумки в магазин. Кажу чоловікові, що почуваюся як дома! Взяла сумок побільше - гайда на ринок!

Ще заборонили пластикові трубочки. Лише паперові, видають завиключно за запитом.

Здається ще щось потрапило під заборону, але це більше стосується доставки їжі з ресторанів, я не звертала дуже уваги.

Zzrzz
Життя в Америці 30 декабря 2019, 18:49

Продуктова корзинка з фото

Передноворічні привітики усім! :santa:

Сфотографувала ціни на мою продуктову корзинку і запит з коментарів. Ціни в доларах за фунт, молоко за галон.

Магазин Вінко (WinCo)

Вінко - недорогий магазин у нашій місцевості. Це переважно продуктовий магазин із невеликою господарською секцією. У магазині не приймають кредитні картки, лише готівку або дебетну картку. Це дозволяє пропонувати конкурентні ціни.

Яблучка

Zzrzz
Життя в Америці 24 декабря 2019, 19:32

Давайте складемо продуктову корзинку і порівняємо ціни.

Пані Дикая створила тему про ціни на продукти. Дійсно цікаво порівняти ціни. З тієї теми я уже зрозуміла, що курячі грудки у нас дешевші. А як на рахунок інших продуктів?

Моя тижнева корзинка навряд чи буде показова. Тому пропоную створити спільну і потім порівняти ціни.

У моїй тижневій. (додала ціни)

* грудки (2 долари за фунт ~ 100 за кг)

* Свинина вирізка (полядовиця) так само як грудки, на 20 центів за кг дешевше.

Молоко (*різні ціни, дуже скачуть. Хай 2.8 долари за галон ~ 18.5 грн за л)

Zzrzz
Життя в Америці 26 ноября 2019, 23:21

Black Friday Ready

Магазин зараз

Чорною плівкою вкриті палети з товарами, які будуть доступні у четвер вечером. Ціни теж приховані під плівкою.

Zzrzz
  • 1
  • 2