Школа, привет!

В этом сообществе обсуждаются вопросы связанные с жизнью в школе.
Школа, привет! 26 жовтня, 17:46

Освіта в Словаччині

Доброго дня! Цікавлять реальні відгуки про освіту в Словаччині. ( А особливо після 9 класу) . Також провірені контакти фірми, яка займається оформленням документів в заклад. Ну дуже і дуже потрібно. Зазделегідь дякую!!!!

Varvara2020
Школа, привет! 23 жовтня, 14:46

Навчить мене, як навчити дитину вчитися самій

Доброго дня!

Поділіться досвідом як навчити вчитися дитині самій, без моєї допомоги, будь ласка.

Маю старшого сина-сташокласника. В молодшій школі сиділа з ним, коли він робив дз, в цей час він хотів їсти, пити, пісять, какать, спати. Без мене нічого не робив. Класі в 5 я почала тільки перевіряти дз, яке звичайно виконувалось через раз, а подеколи взагалі не записувалось. При цьому він дуже сперечався, бо вже нікому в класі не перевіряють, тільки я. Зараз робить те, що цікаво, будь-як, в останній момент, або зовсім не робить, бо то йому в житті не згодиться. Ніяки доводи і розмови не діють.

Julia2004
Школа, привет! 17 жовтня, 18:21

безкоштовні заняття за шкільною програмою + академічний тьюторинг для учнів 5-10 класів

Остання у 2022 році хвиля “Освітнього супу”! Не проґавте можливість долучитися до безкоштовних занять із математики, української мови та історії і закінчити перший семестр навчального року із мінімальними втратами у знаннях ваших дітей.

“Освітній суп” – безкоштовні заняття за шкільною програмою + академічний тьюторинг для учнів 5-10 класів від освітньої організації "Навчай для України” та Освітньої ініціативи ЗНОвУ.

Проєкт реалізовується за підтримки міжнародної організації Save the Children in Ukraine

Тричі на тиждень учасники матимуть по 2 заняття з математики, української мови та історії, а також одне заняття з тьютором-координатором групи.

Nika_147
Школа, привет! 7 жовтня, 19:22

Зно, вступ і тд

Доброго дня!

Зорієнтуйте, будь ласка, чи є офіційний сайт, де почитати про зно? ( скільки раз можна здавати, скільки років воно дісне, чи можна здати, якщо не навчаєшься в школі?

Чи є країни, в які можна вступати в університет , не досягнувши 18 років? Що жля цього треба, може хто досвідом поділиться.

Дякую.

Julia2004
Школа, привет! 15 вересня, 19:29

Школа привет- или английский, я скоро пойду с ума

все именно так.

Дочка 3 года нуш, по английскому сколько у учителя ни спрашивал, мы все сделали в школе. Домой ничего. Меня это немного злило, реально понимала, что так не должно быть. Должны

juliytut
Школа, привет! 12 вересня, 20:00

Английский для детей. Как учить с чего начинать

Сын ходить в 3класс, знания 0, при том что 2раза в неделю урок и одно дополнительное занятие. Слова учит но через день забивает. Стала спрашивать в мамочек с класса, у них похоже ситуация. Нормальные знания только у одной девочки, у которой мама учитель англ. только в другой школе. В классе 12чел, это же не много. Как научить ребенка английскому языку?

Polina_Dubova
Школа, привет! 9 вересня, 13:10

Предмет Психологія, 8 клас.

Питання просто з цікавості. Чи у всіх зараз викладають дисципліну "Психологія", може в старшій школі, наприклад? У сина сьогодні перший раз. Наче, один раз на тиждень. Підручника нема ніякого . Чи може то тимчасово невеликий курс, бо тема була про стрес під час війни? Поки не питаю у вчителя, цікаво, як загалом.


Теги: психологя

JuliaLesnaya
Школа, привет! 6 вересня, 12:48

Потрібні сайти для замовлення зошитів 2 клас

Порадьте будь ласка сайти де замовляли або магазин де можна придбати(Київ, Троєщина бажано) потрібно закупити на клас.Дякую

Mashunya19
Школа, привет! 2 вересня, 11:40

Шукаю підручник

шукаю такий підручник з математики. Куплю у кого дешевше.

Romashkina