Школа, привет!

В этом сообществе обсуждаются вопросы связанные с жизнью в школе.
Школа, привет! вчера в 12:37

Без теми

Вім, для кого він пролунав сьогодні!

evita
Школа, привет! 6 февраля, 12:22

Ищу репетитора по химии для школьника онлайн

Нужно подтянуть пробелы у ребёнка, 7 кл. В школе просто профанация, а не учеба(((((

aliska_lazareva
Школа, привет! 22 января, 23:32

Репетитор онлайн з німецької мови

Доброї ночі. Дівчатка, може хтось порадить,або сам є репетитором з німецької мови. Потрібно для дитини,11 років. Онлайн. Ми в Німеччині з березня. Пасивний словарний запас є.Частково вже на слух розуміє що говорять до неї. Але речення не будує( . В школі викладають німецьку на німецькій мові....Але дитині треба пояснити української,що то за звірі такі Перфект, Презенс і т.д. розібрати техніку побудови речень.

Власно кажучи, потрібні індивідуальні заняття, щоб пропрацювати її проблеми.

Зазделегідь,дякую


Теги: репетитор з нмецько мови

nafane4ka
Школа, привет! 26 октября 2022, 17:46

Освіта в Словаччині

Доброго дня! Цікавлять реальні відгуки про освіту в Словаччині. ( А особливо після 9 класу) . Також провірені контакти фірми, яка займається оформленням документів в заклад. Ну дуже і дуже потрібно. Зазделегідь дякую!!!!

Varvara2020
Школа, привет! 23 октября 2022, 14:46

Навчить мене, як навчити дитину вчитися самій

Доброго дня!

Поділіться досвідом як навчити вчитися дитині самій, без моєї допомоги, будь ласка.

Маю старшого сина-сташокласника. В молодшій школі сиділа з ним, коли він робив дз, в цей час він хотів їсти, пити, пісять, какать, спати. Без мене нічого не робив. Класі в 5 я почала тільки перевіряти дз, яке звичайно виконувалось через раз, а подеколи взагалі не записувалось. При цьому він дуже сперечався, бо вже нікому в класі не перевіряють, тільки я. Зараз робить те, що цікаво, будь-як, в останній момент, або зовсім не робить, бо то йому в житті не згодиться. Ніяки доводи і розмови не діють.

Julia2004
Школа, привет! 17 октября 2022, 18:21

безкоштовні заняття за шкільною програмою + академічний тьюторинг для учнів 5-10 класів

Остання у 2022 році хвиля “Освітнього супу”! Не проґавте можливість долучитися до безкоштовних занять із математики, української мови та історії і закінчити перший семестр навчального року із мінімальними втратами у знаннях ваших дітей.

“Освітній суп” – безкоштовні заняття за шкільною програмою + академічний тьюторинг для учнів 5-10 класів від освітньої організації "Навчай для України” та Освітньої ініціативи ЗНОвУ.

Проєкт реалізовується за підтримки міжнародної організації Save the Children in Ukraine

Тричі на тиждень учасники матимуть по 2 заняття з математики, української мови та історії, а також одне заняття з тьютором-координатором групи.

Nika_147
Школа, привет! 7 октября 2022, 19:22

Зно, вступ і тд

Доброго дня!

Зорієнтуйте, будь ласка, чи є офіційний сайт, де почитати про зно? ( скільки раз можна здавати, скільки років воно дісне, чи можна здати, якщо не навчаєшься в школі?

Чи є країни, в які можна вступати в університет , не досягнувши 18 років? Що жля цього треба, може хто досвідом поділиться.

Дякую.

Julia2004
Школа, привет! 15 сентября 2022, 19:29

Школа привет- или английский, я скоро пойду с ума

все именно так.

Дочка 3 года нуш, по английскому сколько у учителя ни спрашивал, мы все сделали в школе. Домой ничего. Меня это немного злило, реально понимала, что так не должно быть. Должны

juliytut
Школа, привет! 12 сентября 2022, 20:00

Английский для детей. Как учить с чего начинать

Сын ходить в 3класс, знания 0, при том что 2раза в неделю урок и одно дополнительное занятие. Слова учит но через день забивает. Стала спрашивать в мамочек с класса, у них похоже ситуация. Нормальные знания только у одной девочки, у которой мама учитель англ. только в другой школе. В классе 12чел, это же не много. Как научить ребенка английскому языку?

Polina_Dubova