Сумніваєтеся як варити борщ? Пропоную вам американський рецепт!

Днями їздили у бібліотеку. Чоловік обирав фільми, я тинялися поміж стелажами поки не знайшла дві цікаві книжечки.

Одна - збірка кулінарних рецептів, притаманних регіону, де я проживаю. Укладена за участі історичного співтовариства і з шаленим тиражем. Друга називається "Русская поваренная книга" по изданию 1880 г.

Ці дві книги містять практично одинаковий рецепт борщу! Що в принципі не дивно, якщо згадати про велику спільноту староообрядників (старовірів), які живуть саме у нашому регіоні. Саме так старовинні російські рецепти стали американським надбанням :) Трішки переробленими під американський смак.

Зустрічайте - "Борщ по американськи", або "Мамин борщ"

А тепер брат двійник - "Борщ" з російської книжки 1880 р.

Практично один в один, правда ж? Замериканізованістю можна вважати використання фуд процесора і перетворення борщу на типовий американський суп-пюре. А все інше начебто варіація старого російського рецепту.

Темы: Побут

14 комментариев

 • AnnaB 18 ноября 2019, 18:23 1

  То неправильний борщ

 • Zzrzz 18 ноября 2019, 18:27

  :)))))))

 • Tata4ka 19 ноября 2019, 11:06

  @Zzrzz это детский борщ))) раз суп пюре))

 • Zzrzz 18 ноября 2019, 18:25

  також я нарешті маю рахунок за медицину з серії тих, що якщо і не було втрати свідомості перед візитом до лікаря - то після буде.
  проголосуйте сердечками чи викладати, бо все таки особисте і якщо не цікаво обговорювати - то в принципі сенсу немає публікувати.

 • 3 комментария
 • Ruslana 18 ноября 2019, 19:50

  Ооо, медицина там - прелесть. В прошлом году родственники прозрели. Так по чуть-чуть с сюрпризами мед.счетов смирились, но, когда по рекомендации врача сделали МРТ, а через несколько месяцев пришел счёт в несколько тысяч с припиской: "Мы сделали вывод, что процедура была нежизненнонеобходимой" (смысл примерно таков), они прозрели. Но сделали вывод, что в вопросах стоимости мед.обслуживания там можно торговаться.
  Ещё был прикол, решили оформить страховку подороже. Так ими заинтересовалась налоговая.

 • Zzrzz 18 ноября 2019, 19:53

  @Ruslana :) Мені подобається тутешня медицина. Я писала кілька дописів, але коли на мене напала пітьма - витерла.
  Але таки так, рахунки інколи вражають. Найбільше мені не подобається, що невідомо наперед скільки сплачувати. Раніше мене це не турбувало, я була на страховці, яка більшість процедур покривала на 100%. Зараз я змінила страховку і трошки от дізнаюся ціни :)

 • Zzrzz 18 ноября 2019, 19:56

  @Zzrzz МРТ, наприклад, мені раніше обходилося безкоштовно.

 • alina28 18 ноября 2019, 19:40

  А в якому штаті Ви проживаєте ?

 • Zzrzz 18 ноября 2019, 19:54

  Цей допис про Орегон. Я живу тут рік, але я жила й у інших штатах, деколи пишу не про Орегон.

 • alina28 18 ноября 2019, 20:16

  @Zzrzz Напишіть, будь-ласка, про життя у всіх цих штатах, про клімат. Чи правда , що в Америці відпустка не більше як два тижні в році ?

 • Zzrzz 18 ноября 2019, 20:27

  @alina28 Добре, постараюся.
  Тривалість відпустки залежить від ваших домовленостей з роботодавцем (контракту) і домовленостей з менеджером (безпосереднім керівництвом). Загалом так, типова відпустка - 2 тижні. За пару років, якщо працювати на одній роботі, може бути збільшена на тиждень.

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб