teddi
Здоровье ребенка 9 апреля, 14:45

КЛІЩІ!

Привіт дівчата, хочу дізнатися чим ви спасаетесь від такою напасті як кліщі.

Ми жили в іншій місцевості і якось я з ними не стикалася. А тут вийшла доця на подвір'я, збирає кульбабку, і показує мені " ганий жук" на рукаві сидить, питає чи можна на ручку взяти. В мені аж погано стало бо то був жирний

teddi
Здоровье ребенка 27 февраля, 22:45

Щеплення. БЦЖ. Чи є сенс.

Доброго вечора. Дівчата, хто в курсі підкажіть. Чи ватро робити щеплення БЦЖ після трьох років. Це єдине чого в нас немає.

Чим більше я читаю, тим більше заплутують, іноді інтернет ресурси -це просто інформаційне болото. Багато де вказано, що після трьох років БЦЖ не має майже ніякого захисного характеру. То як

teddi
Главный клуб 25 февраля, 17:51

Оренда житла! Дубиль 2

Вітання всім, нещодавно я писала про безглузду ситуацію з нехабними власниками.

Минулої суботи вони знову приїхали, і коли чоловік їх не пустив сказал «ми не близькі родичі і ми не повині їх приймати по три рази на тиждень»

власник та дружина привезли юриста та викликали поліція. Поки мій чоловік розмовляв з поліцією на подвір’ї, власник тишком забрав ключі, зайшли в будинок почали, ходити по всім квмнатах фотографувати, пред’являти кучу притензій і вимагати, щоб ми якого швидше зібралися та розрахувалися з ними в повному обсязі, погрожуючи виставити рахунок за порчу майна.

Поліції все до одного місця. Ми їм показуєм договір аренди…

teddi
Главный клуб 23 февраля, 14:34

Навушники

Дівоньки, всім привіт, бачила тут не раз теми про навушники для підлітків. Всі переглянула , перечитала та стала шукати варіанти для свого хрещеника на 11 День народження. І так, ті що більш менш подобаються мені коштуют 1500 грн, але є деякі вагання. Хлопчина наш зірвиголова!! Є дуже велика йморвність, що в нього вони і місяця не проживуть

teddi
Главный клуб 21 февраля, 17:34

Дістало, аренда житло

Скоріше це треба віднести до дуже придуркуватих ситуацій. Але шукаю правильного виходу з неї.

Маємо наступне:

teddi
Главный клуб 21 февраля, 10:22

Маккі Паккі спогади

Усім привіт, хочу показати гарне місце, яке ми відвідали в Одесі. Останнім часом інтернет такий слабенький, що завантажити фото то страшна морока. Але спробую.Влітку ми відпочивали в Одесі, море доню не дуже цікавило, та й коли спека там робити було нічого. Альтернатива- прогулянки містом, і от один із самих пам’ятних для донечки став

teddi
Книжный клуб 24 декабря 2018, 19:37

Чарівний вечір подарунків. Фея прилетіла:)

До нас сьогодні завітала Фея Анастасія. Люба наша книжкова чарівниця, дякуємо вам за прекрасний подарунок, емоціі, новорічне чудо та теплу, дивовижну листівку.

Я налаштувалася на вихідні, затіяла велике прибирання та прикрашання ялинки, бо свято вже на порозі, а ми з малечею хворіли більше місяця і зовсім нічого не встигали. Заглядала зранку в КК, а згодом отримала повідомлення від Наді, що треба бігти за новорічним чудом:) переконавши чоловіка, що пошта працює, вже сьогодні ми стали ще щасливішими.

teddi
Здоровье ребенка 1 декабря 2018, 00:25

Істерика

Дитячі істерика. В мене їде дах, я реву кожного вечора, заспокійливе привіт.

Колись давно бачила картинки « чого оре моє дитя» а там фотки дітей в істериці та підпис “ бо не дала лизнути унітаз, бо жовтий олівець малює жовтим, бо мамині туфлі виявилися великим, бо дав мені печево, сказав їж, а потім ридав бо з’їла...» подумала «от кумедні.» зараз мені застрелитися хочеться від таких «кумедних» ситуацій.

Дівчата, як допомогти дитині та самій не здуріти. Раніше були поодинокі істерики раз в місяць, а то й рідше. Все було просто, я переключала увагу, загравала, згладжувала конфлікт. Коли істерика дійсно виходила за…

teddi
Здоровье ребенка 22 ноября 2018, 23:21

Гексаксим. Реакція ;(

Доброго вечора, дівоньки ще у вас спитаю поради.

Чим зарадити дитині. Щеплення зроблено в вівторок об 11:00. Зараз маємо таку реакцію, трохи свербить, трохи болить, сьогодні температура в нормі.

Лікар радить чекати, а може якось допомогти, щоб минулось швидше.

Це взагалі нормальна реакція??

Перші дві АКДС ( Франція/ Бельгія) взагалі не було ніякаких проявів.

3-а Індія - то був жах, три дні температура 39,5 і така ж реакція, сходило більше тижня.

І от 4 Гексаксим -маємо

teddi
Здоровье ребенка 19 ноября 2018, 16:19

Help! Дівчата, допомагайте.

Привіт, дівчата, допоможіть порадою.

Молодша сестра, хоч і доросла, але все таки дитина 18 років:) зараз на навчанні в Одесі, зранку опухла права ступня. Не забивалася, не падала, нічого не було переддень, короче, причини не розуміє.

Студентський лікарі ( терапевт і хірург) нічого толкового не сказали. Назначили кучу аналізів в Сінево. ( біохімію крові, анази на кальцій, фосфор, щитовидку і ще щось ) назначили ультразвук та магніт.

На ногу стає з болем:( додому поїхати не може:( до кого толкового звернутися??? Що перевірити? Куди бігти? Чим їй зарадити? Шкода її ?

teddi