Miralissa
Главный клуб 19 января, 08:44

Меблі в дитячу.

Які меблі в дитячій кімнаті у Ваших дітей?

Ми робимо планування дитячої і щось виходить зовсім несимпатично, як вагончик:), неможу зрозуміти як розмістити туди шаву для іграшок і одягу щоб кімната не стала "вагоном". Кімната площею 14,65 кв/м, ось схема, на ній більш менш.

Miralissa
Главный клуб 17 января, 20:24

Питання про відео.

Дівчата хто займається монтажем, допоможіть розібратися. В мене є старе весільне відео(10 років), погано змонтоване, точніше накладена російська музика. Коли висловлювали побажання сказали тільки не російська музика, оператор записав російська(((. Весілля в нас було в іншій області, відповідно оператор що монтував теж, тому небуло можливості переробити по гарячих слідах. Є також все весілля без монтажу. Питала знайомого оператора ціну на переробку відео, сказав 2000 грн., Незнаю... це дорого чи ні... І питання номер два, якщо самій взятися за монтаж, чи зможе людина без навиків, зробити добре... Які взагалі програми для відео монтажу використовують професіонали...а може щось просте для новачків можете…

Miralissa
Главный клуб 10 января, 11:42

Аніматори

Може є якийсь сайт де є рейтинги і відгуки про аніматорів? По якій ціні запрошували Ви аніматора(одного) на дитяче свято? Найбільше цікавлять ціни в м.Львів.

Miralissa
Главный клуб 4 января, 21:22

Антистатик для волосся, зимовий догляд!

Порекомегдуйте хороший спрей для волосся, з ефектом антистатика, для легкого розчісування. Тип волосся довге, пряме, не фарбоване, жирне. Тобто спрей не має бути важкий, щоб волосся не злипалося.

Miralissa
Ищу товары 24 декабря 2018, 13:34

Шукаю фірму, яка шиє якісні жіночі зимові куртки.

Хочу замовити через інтернет. Тобто в живу якість буду бачити вже як приїде, тому треба знати фірму. Ще нюанс з розміром. Ношу ХS, одяг без проблем знаходжу, а от куртка проблема. Все що міряла в магазинах спортивного одягу було дуже широке(тобто коламбії на мене нема). Може якась китайська фірма з доброю якістю є(китаянки тендітніші, може там розмір на сабе підберу).

Дякую всім за поради:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

Miralissa
Главный клуб 21 декабря 2018, 08:13

Підготовка до Нового Року!

Маю на увазі не салати. А звичаї все нерадісне залишати в Старому Році. Йти в Новий з новою надією і мріями.

Наприклад винести з дому всі речі які відслужили вірою і правдою, але вже непотрібні, повіддавати борги, виконати всі обіцянки. Купити для зустрічі з Новим Роком червону білизну. І т.д.

Які у Вас є звичаї? Що залишаєте в Старому Році? Як готуєтеся до зустрічі Нового?

Miralissa
Ищу товары 14 декабря 2018, 16:22

Де можна купити не за всі гроші кухню з Барбі?

Може хтось бачив де цей набір можна купити по знижці? Може хтось має в наявності, продає не дорого?

Miralissa
Ищу товары 12 декабря 2018, 19:34

Святкове взуття на свято в садочку + випускний.

Шукаю розмір 29-30. Дивлюся на такі як на фото і неможу зрозуміти вони модні чи старомодні. Шукаю тільки нові по нормальній ціні.

Miralissa
Ищу товары 10 декабря 2018, 19:06

Куплю машинки, що міняють колір Хот Вілс.

Цікавлять тільки оригінали від метел. Можна бу в новому стані або нові. Недого!

Miralissa
Главный клуб 8 декабря 2018, 11:06

Що за тема на сайті Каста?

Це сток сайт? Неможу зрозуміти де вони беруть такі дешеві ціни. Хотіла купити блузку, (але не встигла) по акції взяти за 70 грн. А через пару днів зайшла дивлюся така сама блузка біля 400 грн. Хто в темі, розкажіть що і як з цим сайтом.

Miralissa