Miralissa
Главный клуб 19 июля, 19:32

Масло з олії

Miralissa
Главный клуб 14 июля, 14:13

Попсували настрій своїми цінами((

З чого ті кухні? З золота? Ціни "кошмар"(жах). Не розраховувала тільки за кухонну стінку(без техніки) викласти 4000 євро.

І так спочатку. Придивляюся(вчора почала) до кухонних меблів. Побувала в кількох магазинах. Результат найдешевші меблі від 300 євро, 350 дол. - 1м. Нормальні, середньої якості від 550 дол. за 1 м. Це всюди такі ціни? В мене таке враження, що я попала в паралельну реальність))). Колись як ми до хати купували, були набагато дешевші ціни. Розкажіть хто орієнтується, що до чого. Можи є якісь нормальні варіанти дешевше.

Miralissa
Главный клуб 13 июля, 21:08

Піца в мультиварці.

Навчіть мене розкатувати корж для випікання піци в мультиварці.

В мене з цим виникли неабиякі труднощі. Якщо пересипати мукою під час розкатування, виходить "забитий" корж, крім того на дні піци після випікання біла мука((. Якщо без додаткової муки, піца смачніша. Але тісто липне до рук, важко викласти на дно мультиварки рівномірно.

Miralissa
Главный клуб 12 июля, 19:33

Статус "БОМЖ"

Хочу виписатися з батьківського будинку, щоб мама могла оформити субсидію(11 років там не живу). Якщо виписатися і не прописуватися ніде, що мені за це буде?

Альтернативний варіант приписатися в чоловіка хату. Свекруха не проти, але я не хочу. Це їй неабиякий клопіт, вона живе в Греції. З довіреністю не так просто її дім до Афін далеко, зі здоровям в неї зараз проблеми.

Через 6-9 міс має здаватися квартира, в якій хочу прописатися. Чекати на здачу, з пропискою в мами не варіант, комунальні виходять шалені на обігрів хати 200 м2.

Хто в темі, допоможіть розібратися. Як стати БОМЖем на 6-9 міс.…

Miralissa
Главный клуб 11 июля, 10:39

Подарунок "собі" на ДН

Хочу замовити на ДН подарунки. Потрібні і щоб "очі тішили". Дивляся на набори кухонних дощок і бьюті кейси. Незнаю які вибрати. Похваліть свої)). Фото для прикладу.

Miralissa
Главный клуб 8 июля, 21:49

Коробочка для інтимних засобів.

В новій книзі Марі Конро - "Іскра радості", окремо виділений фрагмент зберігання жіночих засобів гігієни. В мене, чесно кажучи, все в куплених упаковках, на поличці в ванній. В книзі пропонується спосіб зберігання в спеціальній коробці, щоб не кидалися в очі марки прокладок і тампонів, любому хто зайде у вбиральню. Краще таку коробочку як на фото бачити гостям та іншим членам сімї.

Miralissa
Главный клуб 6 июля, 16:42

...

Miralissa