Miralissa

Записи в Клубе Miralissa 

Ищу товары вчера в 19:35

Куплю одяг для дівчинки, р. 128

1) штани велюр(такий що міняє відтінок в залежності від того в яку сторону пригладити ворс).

2) красивий светрик з паєтками перевертнями.

Недорого.

Miralissa
Главный клуб 13 ноября, 07:32

Терміново, Миколай, Амазон!

Що зараз доброго продають по знижках?

Поділіться силкою, будь ласка. Чоловік зараз в штатах, треба щось терміново вибрати з амазону, з категорії - подарунки дітям. Може на треки хот вілси є добра ціна, може набір олівців від крайоли, а може якусь Барбі...

Всім велике дякую за наводку :tulip::tulip::tulip:

Miralissa
Ищу товары 10 ноября, 18:00

Дитячі ролики. Які у Ваших дітей?

Порадьте буль ласка фірму виробника якісних роликів. Де їх можна купити? Чи повністю задоволені своїми? На що потрібно звернути увагу при виборі? Дякую.

Miralissa
Главный клуб 9 ноября, 13:58

Арена бейблейд

Хочу купити оригіал. Але в живу ніде не бачила. Який там пластик? Твердий чи як в пляшках для води(такого типу бачила не оригінальні). Буду вдячна за відгук. Дивлюся на червону з ловушками. Якщо хтось продає, можете пропонувати за приємливу ціну, нову.

Miralissa
Главный клуб 2 ноября, 11:31

Як можна допомогти дитині?

Ситуація така. Є сусіди, жінка явно не адекватна. Має малу дитину, знущається з неї в моральному плані(можливо і в фізичному, але не стверджую, так як не бачила), постійно кричить найчорнішими матами на нею. Дитина плаче від криків цілими днями.

Сьогодні після чергоаих криків, ми з чоловіком подумали що варто кудись звернутися по допомогу. Але з другої сторони, навіть якщо дитину заберуть в мами, чи буде дитині краще рости в сиротонці під питанням.

Незнаю що робити:(( Дитинки дуже шкода.

Miralissa
Главный клуб 30 октября, 15:55

Аукціон. Нові речі без бірок.

Чи справді одяг новий(той що без бірок) на аукціоні?

Одного разу купила пальто за 160 грн. Нове без бірок. Приїхало пальто без бірок, але зовсім не нове. Рукави зашурані, підкладка чорна роздерта і зашита ниткою синього кольору. Явний секонд з найдешевшого дня. Це єдина річ яку повертала продавцю, за всю історію свого інтернет шопоголізму.

Тепер боюся брати участь в торгах на аукціоні з описом - нове без бірок. Можливо це мені так попало з недобросовісним продавцем. Як у вас з аналогічними покупками? Нове без бірок, насправді нове?

Miralissa
Книжный клуб 26 октября, 10:50

Чи можливо вирівняти сторінки?

Купувала в книгарні книги і недодивилася. Одна з нах виявилася з браком, на сімох листках є примятість. Чи можливо їх якось нарівняти? Чи краще не експерементувати, щоб не стало ще гірше.

Miralissa
Книжный клуб 22 октября, 19:38

Збірка казок "ВЕЛИКІ ОЧІ"

Колись в дитинстві це була моя улюблена книга. Де зараз можна її купити. Можливо її перевидавали?

Miralissa
Главный клуб 16 октября, 08:06

Рапунцелі, чим розчісуєте волосся?

Колись користувалася простою щіткою, потім перейшла на гребінці. З часом помітила, що волосся втратило густоту. Можливо секрет густоти волосся прихований в хорошій масажній щітці? Прогуглила, різноманіття просто вражає. Тепер є

Miralissa