Miralissa
Главный клуб 14 апреля, 12:29

Дитячий велосипед на ріст 120см.

Порадьте хороший, якісний велосипед. Бажано виробництва країн Європи або США.

Miralissa
Главный клуб 6 апреля, 12:23

Шукаю карту.

Шукаю карту України з фільму "слуга нороду", ту що дуже хвалить Жириновський. Підкажіть в якій серії, може в когось є збережена, скиньте будь ласка фото.

Miralissa
Главный клуб 6 апреля, 08:00

Компютерний майстер.

Є в мене підозра, що сусідка персіонерка співпрацює з квартирними злодіями. Можливо я помиляюся так як за руку не зловила, але...

Минулого року підходжу на пошту відправляти посилки, а там якраз сусідка. Вона мене не помітила. До неї хтось подзвонив і розпитував за людей, що живуть на нашому поверсі. Я спочатку подумала просто плітки... Але... Розмова була в четвер, а вже в суботу цю квартиру обікрали, знали, що дівчина яка там живе поїхала на вихідні до батьків.

В ночі кілька разів в 4-5 ранку чула шум біля дверей нашої квартири, я сплю чутко. Ставала і голосно говорила, щоб ішли геть.…

Miralissa
Главный клуб 23 марта, 08:58

Підводні камені.

Як на Вашу думку, чим відрізняються квартири в новобудовах економ, станандарт, бізнез, еліт класів?

Читаючи деяку інформацію в інтернеті, я зрозуміла, що наш "економ клас" по деяких показниках(розміщенню і парковці), випереджує очікування. А тепер про болючі теми. При складанні договору в ціну квартири включені зазвичай вікна, електрика, котел, стяжка, штукатурка.

Тепер розбір польотів:

1. Вікна включені в ціну, непридатні для комфортного життя, два скла(однокамерні). За доплату міняють.

Miralissa
Главный клуб 20 марта, 12:49

Альбоми, яка альтернатива?

Ми в лопедичній групі в садочку. Діти від 4 до 7 років. 1/3 групи випускається кожного року. Цього року хочемо робити альбоми але не набирається мінімальна кількість для замовлення. Яка є недорога альтернатива альбомам, щоб була пам'ятка з садочку?

Miralissa
Ищу товары 9 марта, 07:55

Гофре з насадками!

Фото для прикладу. Насадок бажано більше. Покриття кераміка або інше бережне для волосся. Похваліть свої або продайте з наявності. Плойка цікавить тільки нова.

Miralissa
Главный клуб 2 марта, 22:04

Порадьте молодіжний динамічний фільм!

Інколи хочеться просто розслабитися, подивитися легкий динамічний фільм. Останнє, що сподобалося в цьому жанрі, це два фільми з фото нижче. Порадьте щось подібне або просто фільм вартий уваги. Дякую.

Miralissa
Главный клуб 28 февраля, 07:19

Долар

Переважно радію коли долар по низькому курсу, але в даній життєвій ситуації від поточного курсу робиться мягко кажучи "сумно". Розумію, до виборів гривню штучно підтримують і це скоріше всього нам "дорогого" коштує. Як думаєте коли долар подорожчає? Хто розбирається в темі, які прогнози?

Miralissa
Главный клуб 24 февраля, 07:19

Які є плюси відкритих, незасклених балконів?

Є три балкони, всі на даний момент не засклені. Плануємо склити. Але закрадається думка ніби щось упускаю. Можливо не варто всі склити а частину лишити відкриту? Балкони на кухні і в двох спальнях.

Miralissa