Книга без слів, якої не прочитати впродовж усього життя...Майя Кастеліц "Мальчик и дом"

Книги-картинки впевнено ввійшли в мої будні з формуванням стійкого інтересу моєї Крихітки до читання. У моєму дитинстві (кінець 80-х років) такої літератури не було. Пам'ятаю, як у часи тотального дефіциту батьки дарували мені книги на всі пам'ятні дати та свята, дістаючи їх через друзів на книжковій базі. А якщо видання були щедро ілюстровані, то вони автоматично зачитувались до дір :rofl: А якщо книжечка давала мені лише слова, то моя уява натхненно все візуалізувала. Але зараз не про те мовиться. Дорослішання геть розгубило оцю всю "романтику", хоча всі дитячі скарби були ретельно збережені для майбутньої дитини. І ось раптом, коли постало питання про залучення Крихітки до світу літератури, виявилося, що запропонувати для маленького читача мені поки нІчого чи то читач ще замалий. А може, усе нове пройшло повз мене...

А далі дитинство почалося вдруге :grinning: так, книги з п'янким бібліотечно-букіністичним ароматом та олдскульними ілюстраціями завжди займатимуть окрему особливу нішу, але та дитяча література, яка доступна зараз, викликає естетичний шок. Про наше читання від 1 року до 2 напишу окремо, а зараз хочу показати особливу книгу, випадкову, але таку необхідну. Таке було вперше, щоб я не дібрала слів, аби озвучити побачене. Зазвичай не складає жодної проблеми подати інформацію на свій розсуд відповідно до рівня сприйняття по віку. Але тут я поки що "читаю" сама собі (!!! там позначка "0+). І весь час по-іншому. 

Ось вона:

Книга без слів про... хлопчика, кота, будинок, дівчинку, паперові літачки... А насправді про те, що не слід боятися тіней, бо поруч є світло, а може, там притулок для наших мрій?.. 

Банальний зміст кожної сторінки описувати нема потреби. Деталі ще довго доведеться шукати і обдумувати. А цей дім кожен може наповнити своїми почуттями, хвилюваннями, мріями... Тут нема того, що я бачу, а є те, що я уявляю. 

Умные покупатели выбирают вещи на аукционе. Потому что большой выбор и дешево.

→ Смотреть все предложения

20 комментариев

 • valusenka 30 июня, 07:20 1

  Гарна! Дякую, що показали

 • zaycheska 30 июня, 09:35 1

  я побачила, що на КК огляду нема на неї, а таким треба ділитися

 • Maminna85 30 июня, 07:20 1

  Величезне дякую,що показали цю гарну книжку,без слів ,тільки образи,тому фантазія кожного сама розкриє зміст,філософська, добра. Пішла я пошукаю щось про автора))
  Чекаю,коли напишите про книжки для малечі з 1 до 2, бо моїй найменшій доні стільки ж...)

 • zaycheska 30 июня, 09:35

  не думаю, що покажу ексклюзивні книжки, але...поділюся досвідом ;)

 • Maminna85 30 июня, 15:01

  @zaycheska А мені не потрібен ексклюзив,чи must have,а просто книжки,що ваша дитина полюбляє слухати,все))

 • zaycheska 30 июня, 16:11

  @Maminna85 так, звичайно, я постараюся написати інформативний матеріал ;)

 • Maminna85 30 июня, 07:26 1

  https://illustrator-uroki.com/maja-kastelic-i-ee-kniga-malchik-i-dom/

 • Maminna85 30 июня, 07:26 1

  Однозначно,книга,которую я с радостью купила бы себе!)

 • Kreminski 30 июня, 09:41 1

  Дуже люблю такі книги) просто й глибоко водночас:heart_eyes:
  Таку цікаву думку прочитала нещодавно «Префронтальній корі потрібен правильний рівень активності, щоб ефективно приймати рішення та розв'язувати проблеми. Дофамін — хімікат інтересу. Якщо його бракує, ви відчуваєте нудьгу і вам не вистачає активності.» Щоб підвищити рівень дофаміну, можна почитати щось нове і цікаве. Гумор має подібний ефект) дякую за чудову ранкову дозу дофаміну:joy:

 • zaycheska 30 июня, 09:42 2

  усі ми тут, на КК, отримуємо свої дози :rofl::rofl::rofl:

 • Kreminski 30 июня, 13:58

  @zaycheska Це точно:joy::joy::joy:

 • marrry 30 июня, 15:35

  как интересно! спасибр большое что показали

 • zaycheska 30 июня, 21:30

  будь ласка ;)

 • mADAM_Elvira 30 июня, 17:53

  Книга очень красивая. Ребенок раза 3 "читал", я вместе с ней. У меня не было мурашек почему-то. Прибытие Тана впечатляет больше, но она и не детская)
  А вот от Вашего обзора мурашки были) спасибо!

 • Maminna85 30 июня, 20:25

  Я когда впервые Тана рассмотрела, впала в трансовое состояние)) книга поразила,и казалось в ней спрятаны невидимые существа,несущие силу, тайну и страх

 • zaycheska 30 июня, 21:29

  я просто написала так, як думала в той момент :) до речі, коли я вперше відкрила книгу, я реально толком нічого не могла прокоментувати дитині...так собі мовчки погортала. А коли стало темно, ввімкнула ліхтарик на телефоні :rofl: (хтось вірить???) і...

 • zaycheska 30 июня, 21:33

  @Maminna85 так, Тан - це інше. На днях мала можливість купити "Прибытие", але...щось не склалося в той момент...хоча й Кастеліц була випадкова

 • Lena4114 30 июня, 19:19

  Шикарно написали!

 • zaycheska 30 июня, 21:29

  Дякую:) якось аж незручно.

 • Kosmonatka 2 июля, 18:38 1

  Круто! Дуже-дуже гарна книга! Мені здається, актуальна на будь-який вік. Але дітям - особливо.

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб