Экология

Подписаться
Экология 16 сентября, 13:21

В обСЧеммм..

Вот примерно так мы принимаем участие в сборище Родовых поместий.

R9bina
Экология 14 сентября, 11:48

Отака біда, малята...

Ми, як новостворене екопоселення, дуже тісно зтикнулися з проблемою, яка буде описана нижче. Річка , що біля нас, страждала цього літа (та й не лише цього), наше її прибирання (проводили толоку) було просто зведено на нівець завдяки діяльності місцевих фермерів. Сумно, боротися важко, нас поки не сприймають серйозно... але будемо намагатися. Наведу статтю по нашій тематиці, може хтось почитає та проникнеться, може дасть пораду.

"Сьогодні екопоселенці, які виїхали в закинуті села подалі від цивілізації 7-10 років назад, стикнулися з проблемами забруднення не менше ніж у містах. Чарівні краєвиди, луги та балки, закинуті присілки, всюди де проїде трактор, тепер стали об’єктами…

R9bina
Экология 14 сентября, 11:12

Оголошення

R9bina
Экология 22 августа, 09:22

Цикл подорожей по місцям Сили: Корсунь-Шевченківський-Магія Чакр

Запрошую!

Студія "Магічний Лотос" і родове поселення "Аратта" пропонують вашій увазі, наступну подорож із циклу місця Сили: Корсунь-Шевченківський.Ми часто шукаємо нових вражень в далеких країнах, але наша Земля також багата історією,…

R9bina
Экология 21 августа, 14:42

Медовий баштан. Невеличка оповідь для зацікавлених

Фестиваль з такою назвою відбувся на минулих вихідних в с. Хоцьки, що неподалік від Переяславу. Взагалі літо та осінь багаті на фестивалі еко-тематики, ось і в вересні буде фестиваль екопоселень вже у Києві.

R9bina
Экология 14 августа, 15:44

Кому моря, а кому и бассейн с глиной))

Исходя из того, что отдых должен быть активным, а в нашем случае еще и полезным - провели толоку. Гуртом і батька краще бити, а мазати хату взагалі - пісня!

Просто парочка фото. Это только первый этап.

R9bina
Экология 27 июня, 00:34

Земля в собственность

Всем привет!

В общем-то, в клубе пару раз поднималась эта тема. Опишу свою ситуацию в целом и общий порядок действий для получения земли. Но, сразу даю сноску (к сожалению здесь без «ложки дегтя» не обошлось), а именно (далее копипаст):

У Верховній Раді розглядається законопроект, що позбавляє більшу частину громадян України права безкоштовного отримання ділянки земля для ведення особистого селянського господарства!

Стаття 13 Конституції України встановлює, що "Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу."

R9bina
Экология 23 мая, 08:45

Акация, мммм

На выходных собирали всем поселением чаи. Ребенок впервые попробовал акацию)))

R9bina