Экология

Сообщество для общения во всех сферах, связанных с экологией. Все, что касается экологического настроя по…
Экология 25 мая, 19:01

А я уже не кофеман)

Сегодня что-то не работается у меня. Охота отвлечься как-то. Поболтать о себе. О себе можно, себя то я не обижу. Да и поприятнее это, чем обсуждать "воон ту мамочку с площадки".

Итак, вот уже месяц как я не пью кофе. Совсем. На самом деле чувствую сейчас себя примерно так:

R9bina
Экология 3 января, 11:54

Новорічне

Може хвалитися й не гарно, але ж бува й хочеться. Цьогоріч в мене був час на всілякі пустощі. Тому хваст № 1:

- адвенткалендар 2019. Головню ідеєю було зробите "цю дивовижу" з підручних матеріалів, а саме з того, що в мене є вдома. В мене були баночки та різні коробочки, вирішила, що коробочки краще, бо скляні баночки можна побити. На пакування цих коробочок в мене пішло загалом десь 4 години (рік тому я б ні за що не витратила стільки часу на такі дурниці, краще би поспала або поїла)), але я працюю над собою і деякі дурниці вже не здаються…

R9bina
Экология 15 октября 2018, 14:22

Покрова. Осінь. Подорож.

Всім привіт, вітаю, добрий день та здоровенькі були! Сьогодні, шановне панство, можна сказати, що мене пре (чи з мене))) Тому поспішаю поділитися, виплескати це все, бо емоції дуже позитивні та просто не можуть сидіти в середині.

Не знаю чи відомо Вам чи ні, але Магічний Лотос Тревел за сприяння Аратта Тур цього року започаткувало екскурсії у різні енергетично-магічно-захопливі куточки України. І от, не так давно, як учора, ми з чоловіком мали нагоду побувати в одному зних, а саме у Трахтемирові.

Про цю неймовірну істоту на ім’я Трахтемирів можна говорити довго, але слова ніщо у порівнянні зі справжнім враженням. Це просто…

R9bina
Экология 28 сентября 2018, 16:05

Мариуполь. Экопротест. Скопировано с ФБ

Я #ХочуДышать

Я Хочу Дышать!Эти три простых слова.Эти три сложных слова для Мариуполя.Мы обязанные отстоять свои права. Никто кроме нас этого не сделает.

29 го сентября в 10:00 собираемся в центре возле Драмтеатра.

Наш формат - ЭКОПРОТЕСТОбсудим новый ремонт в нашей газовой камере?Все, кого беспокоит проблема экологии 29 и 30го сентября одевайте обычную маску, респиратор, противогаз - что у кого есть.Одевайте сами, предлагайте друзьям, всем мариупольцам.

Идете в магазин - маска.Идете на концерт - маска.На рабочем месте, в общественном транспорте, на массовых мероприятиях, за рулем авто.

R9bina
Экология 16 сентября 2018, 13:21

В обСЧеммм..

Вот примерно так мы принимаем участие в сборище Родовых поместий.

R9bina
Экология 14 сентября 2018, 11:48

Отака біда, малята...

Ми, як новостворене екопоселення, дуже тісно зтикнулися з проблемою, яка буде описана нижче. Річка , що біля нас, страждала цього літа (та й не лише цього), наше її прибирання (проводили толоку) було просто зведено на нівець завдяки діяльності місцевих фермерів. Сумно, боротися важко, нас поки не сприймають серйозно... але будемо намагатися. Наведу статтю по нашій тематиці, може хтось почитає та проникнеться, може дасть пораду.

"Сьогодні екопоселенці, які виїхали в закинуті села подалі від цивілізації 7-10 років назад, стикнулися з проблемами забруднення не менше ніж у містах. Чарівні краєвиди, луги та балки, закинуті присілки, всюди де проїде трактор, тепер стали об’єктами…

R9bina
Экология 14 сентября 2018, 11:12

Оголошення

R9bina
Экология 22 августа 2018, 09:22

Цикл подорожей по місцям Сили: Корсунь-Шевченківський-Магія Чакр

Запрошую!

Студія "Магічний Лотос" і родове поселення "Аратта" пропонують вашій увазі, наступну подорож із циклу місця Сили: Корсунь-Шевченківський.Ми часто шукаємо нових вражень в далеких країнах, але наша Земля також багата історією,…

R9bina
Экология 21 августа 2018, 14:42

Медовий баштан. Невеличка оповідь для зацікавлених

Фестиваль з такою назвою відбувся на минулих вихідних в с. Хоцьки, що неподалік від Переяславу. Взагалі літо та осінь багаті на фестивалі еко-тематики, ось і в вересні буде фестиваль екопоселень вже у Києві.

R9bina
Экология 14 августа 2018, 15:44

Кому моря, а кому и бассейн с глиной))

Исходя из того, что отдых должен быть активным, а в нашем случае еще и полезным - провели толоку. Гуртом і батька краще бити, а мазати хату взагалі - пісня!

Просто парочка фото. Это только первый этап.

R9bina