Экология

Подписаться
Экология 27 октября, 11:34

Ахтунг! Останні три місця!

Незабутні враження!

28.10.18 на весь день.

Родове еко поселення "Аратта" і студія "Магічний Лотос" пропонує вашій увазі цикл подорожей по місцям Сили "Містична Україна". В рамках першої поїздки ми відвідаємо "Камінне село""Камінь сам відповість на ваші…

R9bina
Экология 15 октября, 14:22

Покрова. Осінь. Подорож.

Всім привіт, вітаю, добрий день та здоровенькі були! Сьогодні, шановне панство, можна сказати, що мене пре (чи з мене))) Тому поспішаю поділитися, виплескати це все, бо емоції дуже позитивні та просто не можуть сидіти в середині.

Не знаю чи відомо Вам чи ні, але Магічний Лотос Тревел за сприяння Аратта Тур цього року започаткувало екскурсії у різні енергетично-магічно-захопливі куточки України. І от, не так давно, як учора, ми з чоловіком мали нагоду побувати в одному зних, а саме у Трахтемирові.

Про цю неймовірну істоту на ім’я Трахтемирів можна говорити довго, але слова ніщо у порівнянні зі справжнім враженням. Це просто…

R9bina
Экология 28 сентября, 16:05

Мариуполь. Экопротест. Скопировано с ФБ

Я #ХочуДышать

Я Хочу Дышать!Эти три простых слова.Эти три сложных слова для Мариуполя.Мы обязанные отстоять свои права. Никто кроме нас этого не сделает.

29 го сентября в 10:00 собираемся в центре возле Драмтеатра.

Наш формат - ЭКОПРОТЕСТОбсудим новый ремонт в нашей газовой камере?Все, кого беспокоит проблема экологии 29 и 30го сентября одевайте обычную маску, респиратор, противогаз - что у кого есть.Одевайте сами, предлагайте друзьям, всем мариупольцам.

Идете в магазин - маска.Идете на концерт - маска.На рабочем месте, в общественном транспорте, на массовых мероприятиях, за рулем авто.

R9bina
Экология 16 сентября, 13:21

В обСЧеммм..

Вот примерно так мы принимаем участие в сборище Родовых поместий.

R9bina
Экология 14 сентября, 11:48

Отака біда, малята...

Ми, як новостворене екопоселення, дуже тісно зтикнулися з проблемою, яка буде описана нижче. Річка , що біля нас, страждала цього літа (та й не лише цього), наше її прибирання (проводили толоку) було просто зведено на нівець завдяки діяльності місцевих фермерів. Сумно, боротися важко, нас поки не сприймають серйозно... але будемо намагатися. Наведу статтю по нашій тематиці, може хтось почитає та проникнеться, може дасть пораду.

"Сьогодні екопоселенці, які виїхали в закинуті села подалі від цивілізації 7-10 років назад, стикнулися з проблемами забруднення не менше ніж у містах. Чарівні краєвиди, луги та балки, закинуті присілки, всюди де проїде трактор, тепер стали об’єктами…

R9bina
Экология 14 сентября, 11:12

Оголошення

R9bina
Экология 22 августа, 09:22

Цикл подорожей по місцям Сили: Корсунь-Шевченківський-Магія Чакр

Запрошую!

Студія "Магічний Лотос" і родове поселення "Аратта" пропонують вашій увазі, наступну подорож із циклу місця Сили: Корсунь-Шевченківський.Ми часто шукаємо нових вражень в далеких країнах, але наша Земля також багата історією,…

R9bina
Экология 21 августа, 14:42

Медовий баштан. Невеличка оповідь для зацікавлених

Фестиваль з такою назвою відбувся на минулих вихідних в с. Хоцьки, що неподалік від Переяславу. Взагалі літо та осінь багаті на фестивалі еко-тематики, ось і в вересні буде фестиваль екопоселень вже у Києві.

R9bina
Экология 14 августа, 15:44

Кому моря, а кому и бассейн с глиной))

Исходя из того, что отдых должен быть активным, а в нашем случае еще и полезным - провели толоку. Гуртом і батька краще бити, а мазати хату взагалі - пісня!

Просто парочка фото. Это только первый этап.

R9bina