White_twinkle

Записи в Клубе White_twinkle 

Главный клуб 13 августа, 12:58

Пішла від чоловіка...І що тепер з цим робити?

чому наважилася - писала в попередніх темах. І от, минув тиждень, і депресивні настрої починають наростати разом із появою купи проблем. Починаю думати про те, кому я потрібна (але я і йому не була потрібна), ще думаю, що дуже хочеться відчути, що хтось тебе любить, турбується про тебе вперше за багато років, а тут і формально поряд нікого немає. Колись хоч по хаті хтось ходив...

Не знаю, як сказати дочці. Поки що відвезли її на село і їздимо до неї по черзі. Як пояснити що ми не живемо разом, що трапилося...Я боюся її запитань.

А найгірше те, що я не…

White_twinkle
Главный клуб 19 июля, 14:12

Хочу подякувати кашалотомамам і розповісти, як у нас справи)

Минуло 3 місяці від мого попереднього поста https://kashalot.com/club/post-15467971/ , у якому мені дали багато цінних порад, за які дуже вдячна дівчатам. Також дякую вам за підтримку, за те, що вислухали і не закидали тапками (як тут прийнято казати) :) Порадами я вирішила скористатися. Отже, розповідаю.

Стосунки з чоловіком істотно не покращились, сваритись стали трошки менше, бо кризовий період пройшов, пити він став теж трохи менше. Зїздив на місяць у інше місто на роботу, я за цей час охолола, відпочила від дурдому та зібралась з силами. Думаю, що розлучення неминуче, але коли - це питання.

Перше важливе рішення, яке я прийняла,…

White_twinkle
Главный клуб 14 апреля, 12:06

Піти не можна залишитися

Отже, дівчата, ситуація така. Стосунки з чоловіком носять давно виключно формальний характер, що повязано з тим, що є дитина 4 років і собака. Сексу немає від нового року, тиждень спимо в різних кімнатах. У моменти запалу давно говорили про розлучення (десь на протязі пів року).

Нещодавно я зрозуміла, що любов таки пройшла і попросила у чоловіка розлучення. Він ніби був не проти, але тут почалося... Щоденні пянки (до того теж пив, але не так багато і часто) до середини ночі, коли приходив, кричав, що я нікому не потрібна, що нікого не знайду, що зіпсувала йому життя. Зранку казав що нічого…

White_twinkle
Главный клуб 11 апреля, 08:37

Дівчатка, підкажіть, у кого замовляєте пряники, щоб надійно і не дуже дорого))

У дівчинки однієї з Клумби дуже подобаються, але ціна(( Розумію, що вони того варті, але зараз це для мене забагато. Дякую за підказки!)

White_twinkle
Ищу товары 15 февраля, 13:31

Куплю саме таку. Пропонуйте

White_twinkle
Ищу товары 23 января, 22:58

Дівчата, хто планує продавати весною свій велосипед?

Шукаю в дуже хорошому стані після 1 дитини хороший велосипед на 16 дюймів для дівчинки.

Бюджет до 4 тис (якщо дуже сподобається). Бажано дешевше)) Пропонуйте.

White_twinkle
Ищу товары 27 ноября 2017, 13:20

Запропонуйте мені чобітки. Стелька 17,5 см, до 700 грн

Чобітки потрібні для дівчинки, бажано сірого або фіолетового кольору, але розгляну усі варіанти. Теплі!!!! Щоб не промокали. Відправка потрібна термінова. Потрібні НОВІ.

White_twinkle
Ищу товары 6 сентября 2017, 12:02

Шукаю напівкомбінезон для дівчинки 104-110 ріст

Потрібен чорний, сірий або фіолетовий колір. Новий або б.у. в ідеальному стані. Ціна до 500 на новий або до 300 на б.у. Не обємний, не важкий, овчину не пропонуйте. Фото для приверненя уваги.

White_twinkle
Отдам даром 26 декабря 2016, 10:15

Віддам за пересилку)

Віддам книжки з цього лоту за пересилку. УП = 15 грн. Після обіду іду на пошту, тому перевагу надам тому, хто зможе оплатити до обіду. https://kashalot.com/club/post-6420241/

White_twinkle
  • 1
  • 2