Акційна п'ятниця — великий розпродаж косметики та аксесуарів!
Аукціон
Клуб
Довідковий центр Угода користувача Політика конфіденційності Компанії
Інші проекти
Клумба Спєшка Булавка
Кашалот на русском
Google Play
vera2016
Була на сайті 25 травня
г. Ивано-Франковск
На Кашалоті з 10 квіт. 2012
Я на КлумбіЯ на Клумбі
Я на СпешціЯ на Спешці
Особисті
  • Огляд
  • Лоти
  • Відгуки 393
  • Записи 37

Записи в Клубі vera2016 

  • Б/У вещи: продавалка 2
  • Віддам даром 13
  • Головний клуб 15
  • Давайте знайомитись 1
  • Здоров'я дітей
  • Кулінарні рецепти 3
  • Самая большая барахолка 1
  • Хвасти та огляди 1
  • Шукаю товари 2
Здоров'я дітей 3 травня 2017, 20:10

А-А-А, у нас у школі в садіку ,-Кір,Краснуха,Кашлюк

І ми попали, моя молодша доця ( їй буде 3 рочки) 7.04 попала у лікарю із бронхітом,перед Великоднем нас виписали.

А уже після свят у нас кір!! Наші лікарі( якщо можна їх так називати!), лікували дівчинку 5р. ,тиждень від алергії, а у неї був кір!!, і відповідно усі діти заразилися хто був на той час у лікарні ( навіть ті що були привиті,дома на лікуванні 8 дітей, а в область відправили ще більше 10).

на сьогодні моя доця уже здорова( прививок жодних немає,перехворіли не важко ,температурили 3 дні,правда останній день висипу була висока температура),

…

Читати далі...
vera2016
308 коментарів 2
Здоров'я дітей 29 січня 2017, 08:12

Відпочинок біля моря чи зелень Карпат

Добрий ранок усім. Дівчата підкажіть будь - ласка така ситуація, у мене троє діточок і вони дуже часто хворіють ,в совокупності у нас( горло- ангіна, грв ,бронхіт,соплі,гайморит) . Підкажіть ,що краще у цій ситуації зміцнить імунітет, морське чи гірське повітря.

Можливо із особистого досвіду, порадьте який час ви потратили( скільки разів були на відпочинку- оздоровленні).?.Цікавить також де біля моря чи в горах відпочивали ( бюджетний варіант)?

Дякую за відповіді.

vera2016
34 коментаря 2
  • 1
  • Безпека
  • Угода
  • Додаток
  • Мапа сайту
  • Написати