Відгуки про T100Shop негативні

позитивних - 255 негативних - 4

Пальто пришло меньше заявленного размера, оно застёгивается на пуговицы и по факту в груди полу объем уже 56 см! А это обхват груди получается 112 см всего, для меня это маленькое уже, и так по всему пальто оно застёгивается на кнопки и становится значительно меньше, из-за этого оно на меня полностью маленькое. В принципе даже не застёгивая на кнопки пальто в груди полу обхват всего 57 см! Модель идёт в обтяжку, а на фото она расширяется к низу. Продавец прислал мне не того цвета который я заказывала, я заказывала на фото рядом с черного цвета пальто - бежевое пальто, он мне прислал светлое какое-то, совсем не то, что я заказала. Оно пришло всё в дефектах, под мышкой разошлась строчка, по всему пальто торчат нитки и расходятся строчки. В одном месте даже есть маленькая дырочка, фото прилагается. Ещё оно очень тонкое как для зимы, больше подходит на холодную осень, но точно не зимнее. Не рекомендую продавца. К сожалению пальто удачного качества, прислали не тот цвет и не тот размер.
Довге стьобане жіноче пальто, силікон 250 зима 42-48 рр. Женское длинное пальто плащевка 0303800 ян
Не рекомендую продавца, товар удачного качества, пальто тонкое как для зимы, все в расходящихся строчках, торчат везде нитки, в одном месте дырочка, размер не соответствует заявленному. Из-за того, что оно маленького размера кнопки сбоку торчат и топорщатся. ((( Увы не могу рекомендовать ни товар ни продавца!
Фото №1
Фото №2
Фото №3
+ 2
Luchiy 22 груд. 23
Не рекомендую! Сплатила за лот 10.05., відправили 18.05. Якість шиття на тяп-ляп, про тканину також можно сказати. Сам продавець счепив жакет голкою, від якої на тканині залишилися дірки і подряпини. Фото додаю.
Marina1803 20 трав. 23
Відповідь продавця
Хочу відзначити , що Marina1803 не вперше створює публічний наклеп вигадуючи наобум різні подробиці обставин, які або суперечать закону України (ст 151) або вигадує різноманітні дефекти товару, природу яких неможливо довести без огляду товару з пошти за присутності співробітників пошти. Також зазначу , що Marina1803 17.05.23 створювала тему на форумі Кашалота , тема містила публічний наклеп , що суперечить пункту 4.1 Угоди користувача Кашалот, також карається законом України по 151 ст. Її негативний відгук в наш бік має чіткі ознаки наклепу. Її Запис №75697259 про звинувачення нас повинен бути розглянутий. Чекаємо на адекватну і справедливу реакцію від адміністрації сайту Кашалот.
21 трав., 2023
Доповнення покупця
Який наклеп?! Ви порушили правила сайту і не відправили товар згідно строку, про що самі вибачилися вже після того, як я залишила відгук, в надії, що я його видалю, це по перше. По-друге, ви явно дропшипери, інакше ніяк не можно пояснити чому ви більше тижня не могли відправити товар Новою поштою, і це друге порушення умов даного сайту. Стосовно якості товару вам були скинуто фото в особисті, тому що не змогла прикріпити до відгуку і пошта не буде засвідчувати ваші криві шви і торчащі нитки, тим більше, що товар був не накладенням платежем. Перед тим як торгувати на сайті, краще ознайомитись з його умовами.
21 трав., 2023