sulya
Ищу товары 15 октября 2016, 14:53

Шапки LEKS

Ніхто не викупає з сайта LEKS http://leksopt.com.ua/ шапочки без відсотків або з мінімальною націнкою, треба пару шапочок)))

sulya
Главный клуб 9 октября 2016, 09:21

Плакат охоронців води???

Киньте ідею що можна придумати на плакат для школи так щоб було не довго малювати, ліпити чи ше щось. Ідей ніяких мозги не варять а у сина тим більше.

sulya
Главный клуб 8 октября 2016, 08:42

Чи вигідно зараз держслужба??

Тема навіяна вчорашнім походом в соцзабез(. Випадково підслухала розмову працівниці срцзабезу зі своєю прибиральницею дома( сиділа за столом і не було куди діватись, хіба вуха закрити). Завжди думала що там мізерні зарплати, а виходить ні раз людина може найняти прислугу і їй вигідно це робити. Завжди боялась держслужби, бо знаю, що після звільнення з такої роботи кудись влаштуватись на іншу важко. У нас кадри навіть не розглядають кандтдатури колишніх державних клерків. Яка ваша думка, воно того варте працювати на державу))

sulya
Главный клуб 5 октября 2016, 14:39

Як навчитись їздити на машині і подолати страх????

Дівчата є реальна проблема. Чоловік поїхав, сама з двома дітьми, купа гуртків , на всі треба соватись транспортом а машина стоїть на припоні бо я плуг.!!! Як ним не бути? Хто має дельні поради, психолога, чи ще раз інструктора чи в чому фішка, права маю вже 5 років а їздити боюся, боюся зустрічного транспорту, боюся кретичних ситуацій, на дорозі ьоюся всього. Можна це якось перебороти, бо для себе вирішила що перезимую так, а на весну вчусь соватись. Чи 35 це вже запізно. Права не купила а чесно відїздила в автошколі і здала, але(((((

sulya
Книжный клуб 30 сентября 2016, 17:46

Груфало на німецькій і ще книжка з рухомими картинками правилами руху.

Вчора писала про Груфало на німкцькій, показую яка вона))

sulya
Книжный клуб 29 сентября 2016, 20:43

Груффало на німецькій.

Нікого не цікавить груффало на німецькій мові, в нас на секонді нарила прікольна, але ми з німкцькою ніяк, може хтось вчить з дітьми? Можу купити за дякую)))

sulya
Ищу товары 27 сентября 2016, 14:15

Лего Дупло Lego Duplo

,Шукаю цікаві елементи Lego Duplo, фігурки тварин, людей, каляска, труби і інші за ринкову ціну, ціеу знаю тому за 120 чоловічки прозьба не пропонувати. В районі 40-60 грн за детальку. Можливо хтось має повторення, можливий обмін на мої лоти або на наше лего, яких у нас по два. Домовимся. Поки що шукаю і підкуповую щось постійно.

sulya
Книжный клуб 18 сентября 2016, 22:44

Хелп!

sulya
Ищу товары 7 сентября 2016, 17:23

спортивний костюм на 8 років

Шукаю спортивний фірмовий якісний костюм на 134 см хлопчик, можна легке б.у, якщо хтось має. Українського виробництва не пропонуйте бо купила в сп два, і ні один по якості ніякий, покашлатався страшно за два рази. Можна румунські, головне щоб носились і була перевірена якість.

sulya
Главный клуб 17 августа 2016, 16:57

Чим ви годуєте дітей?

Замахалась я своїм неїдакам виварювати, мастер-шефом треба бути щоб проготувати. То ні то бе, то ка-ка, то фу а що не фу і не бе не знаю.? Іноді цілий день не їдять поки макарон не зварю. Яка корисна їда, ні овочів ні фруктів не хочуть, ну менша хоч то їсть а старший вже достав з їдою, одна гречка і макарон і то без нічого, бо як щось є то плюється. Про суп як говорю то сльози на очах у нього, за борщ взагалі можне не заікатись. Як з такими дітьми говорити не знаю. До двох років їли все що мама…

sulya