sulya
Отдам даром 9 марта, 10:56

Віддам багато одягу на хлопчика 8-9-10 років і дівчинку 4-5 років

Маю багато одягу із дітей який віддам. Фоткати все не маю змоги і часу. Дещо можна глянути у лотах аукціона. Кого цікавить пишіть. З вас тільки за упаковку 8-10 грн. Можна поповнити рах на сайті. Одяг в прийнятному стані. Таке що вже викинути точно не пришлю, але і нове сподіватись не варта, Взуття 35-36 розмір хлопчик і 24-27 дівчинка. Оплата за доставку після пересилки отримувачем на пошті. Кого цікавить пишіть в приват що саме цікавить.

sulya
Главный клуб 5 марта, 23:25

Наше село весною для нашого дитячого садка))

Фігурки PLAYMOBIL нам пригодились. Може кому

sulya
Главный клуб 25 февраля, 15:32

Невже не можна щось зробити із сайтом.

Не люблю хникати, але лот тут коштує на 3 копійки. Трачу по пів години на один лот, фото загрузити не реально, все висить і крутиться. Просто терпіння вже нема. Тільки в мене таке чи в усіх. Думала мій ноут шняга, але ж інші сайти працюють нормально. Невже не можна щось із цим зробити.

sulya
Главный клуб 17 января, 10:11

Декупаж???))

Хто займається декупажем? Це важко? Які є сайти де можна повчитись, чк розібратись в фарбах і лаках. Які є ще нюанси. Бо на картинках все просто. )) Як дорого обходиться

sulya
Ищу товары 2 декабря 2018, 15:30

Хто викупає картини по номерах IDEYKA (Идейка)

?????????????????

sulya
Главный клуб 10 октября 2018, 12:22

Реєстрація громадської організації або благодійної організації.

Давно мене мучить думка створити благодійну громадську установу, яка б займалась допомогою хворим з неврологічними розладами. Допомагати навіть не самим хворим, а їх родичам, доглядальникам. Іноді треба дрібниця, іноді просто слово і порада, іноді елементарне навчання медичним маніпуляціям. Сама проходила через таке Хто з таким стикався, той знає про що мова. Питання з чого все починати і як, можливо хтось знає якісь курси де вчать як з 0 щось таке організувати, або юристи, які можуть надати таку консультацію. І ще чарівний пендаль. Бо вже біля року дальше ніж думки в голові я не доходжу.

sulya
Отдам даром 10 октября 2018, 12:12

Віддам непроданий лот з аукціона Взуття 35 розмір хлопчик

https://kashalot.com/aukcion/lot-18089865/

Пересилка за ваш рахунок, 12 грн мені на коробку укрпочти.

sulya