Shot_shot
Главный клуб 30 марта 2018, 19:24

Тільки я знайшла весну,як пішов сніг (

Коза блін драна,а не весна... Ну шо за нах,іде сніг,у мене психоз від цієї погоди.

Не до теми

Shot_shot
Выручалка 18 марта 2018, 15:26

Варене сало

Натрапила на тему Боніти про варене сало,і згадала як колись я не олод раз смакувала у своєї хрищеного варене сало. Я не знаю рецепта,та і не дізнаюсь вже,але бачила як вона діставала його з банок які були закатані желізною кришкою. Воно точно було варене,бо верх з жиром,а на низу таке як холодець.

От може серед нас є господині,які знають подібний рецепт. Поділіться)

Shot_shot
Выручалка 22 февраля 2018, 14:51

Кашель!!!!

І так,кашляємо ми з суботи,у неділю були на прийому у лікаря. Призначила нам при сухому кашлі сироп подорожника від Доктора Тайса,флемоксин солютаб (ми не пили), від горла гексаспрей. Після її призначень,вчора ми пішли до нашого лікаря,та послухала,хрипів нема,я випросила направлено на аналізи,вони виписал,ми сьогодні поїхали здали,кажуть лише у середу буде готове. Короче сьогодні ж ми зробили і у платній (завтра будуть готові)

От п'ємо ми 4 день сироп цього Тайса (покращення ніякого, кашлять стала ще більше) даю їй тепле молоко з медом, грудний збір 2. Воду, чай тепленький п'є постійно…

Shot_shot
Выручалка 15 февраля 2018, 16:13

Дитяча пісня

У гугла відать сьогодні вихідний.

Дитяча пісенька,нам требв вивчить,а знайти не можу.

Слова з пісні, приспів .

Кашу ложкою мішаю,і солю,солю солю

Ще й салатик нарізаю і вареничкі ліплю.

Shot_shot
Главный клуб 14 февраля 2018, 10:32

З Валентином всіх нас :)

Давайте дарувати один одному приємні моменти, приємні слова. У наших серцях хай квітне любов ❤ Усіх закоханих і тих хто в пошуку вітаю з цим днем. Кохайте і будьте коханими

Shot_shot
ТВ 14 февраля 2018, 10:23

Політика Саакашвілі

Десь була Політика але не знайшла,усунула сюди.

Одразу прошу,своє фе,бе виписувать не потрібно. Суто по темі.

Думка у мене так, Порошенко і вся наша шваль яка дрімає у раді,його бояться,бо знають що у нього є ниточкі за які він може потянуть. Відсотків 70 наших українціа йому вірять тому спокійно підуть за ним. Аби він нічого не міг зробити,його б Порошенко не вивозив отак з країни.

Всі мають право на свою думку,але прошу не сваріться.

Shot_shot
Главный клуб 13 февраля 2018, 10:47

4 весілля

Є серед нас учасники цього шоу?

Що да як? Розкажете

Shot_shot
Ищу товары 11 февраля 2018, 23:23

Рибка тараночка

Є серед нас ті хто любить смачну таранку з ікрою? Кажуть дуже смачна щука,але спробувати щось не доводилось. Може хтось продає, чоловіків рибаків маєте. Я б купила б рибкі,бажано з ікрою

Shot_shot
Главный клуб 11 февраля 2018, 17:27

Видалення першого молочного зубчика

У молої місяць як шатається передній зуб,я ж клуша дивилась,дивилась перші 2 неділі потім перестала. Сьогодні глядь а у неї ж за ним прорізавсЯ новий,і росте криво,якось боком..

Господти,що ж я наробила... Завтра терміново поїдемо видалять,але що ж буде тепер з тим що почав криво рости. Боже, у дитини були такі гарнюсенькі зуби. Я реву,у мене шок.

Чи можна якось тепер буде підкорегувати ріс зубика,щод він виріс рівненьким.

Є ще один почав теж шататись,це нижні зубкі,його теж краще вирвать

Р.с дякую всім що пояснили що до чого,бо я чесно так перелякалася..

Назва теми відредаговано 13.02.18

Shot_shot
Главный клуб 7 февраля 2018, 15:45

Скарлатина

Ну що ж, не ходила моя дитина минулу неділю у садок, сьогодні ми пішли. Все як завжди, на дверях ніяких оголошень, вихователька вийшла привіталась і нічогогісенько не сказала.

І тут о другій годині прилітає мені у вайбер смс від мами з нашої групи. У нас у групі у дівчинки скарлатина. Ще з 02.02 її виявили ,і вона не ходила у садок.

Нікому з батьків про це до сьогоднішнього дня не сказали. Сьогодні на дверях але далеко не нашої групи ,а в іншому корпусі повісили оголошення написане вчорашнім днем.

Shot_shot