Riina
Главный клуб 11 декабря, 20:21

Допоможіть вибрати орбітрек

Привіт. Написала я сьогодні листа Миколаю на електронку, що була чемна, хочу орбітрек, поїздку на море взимку і особисте маленьке авто (а раптом?). Обіцяла вести себе гарно весь наступний рік )) Мій неМиколай прийшов додому і сказав, що дідусь в шоці, треба кидати зразу ссилки на орбітрек, бо він не знає як їх вибирати. Але я теж не задумувалася про це ))

Отже порадьте, що важливо в орбітальному тренажері. Я ніколи не звертала увагу на параметри, ставала на нього і все.

Можливо, порадите інший тренажер.

Їздити в зал я не можу, вже купляла абонементи, але не було кому залишити дочку…

Riina
Развитие, досуг и воспитание детей 1 ноября, 13:31

Істерики в дитини, 2 роки

Привіт. Прошу дати пораду, бо скоро здурію. Я вже готова і яйцем викачувати, але, звичайно, краще щось традиційне ))

Малій 2роки і 4 місяці. На горшок вона не ходить і всі проблеми виходять з цього.

1. Одягатись вона не хоче, тільки бачить трусики чи хоть щось інше в мене в руках, зразу починається істерика і одіти її я не можу просто фізично, я не маю стільки рук щоб її втримати. А істерики у нас менше години не бувають!

2. З підгузниками теж саме!

3. На горшок вона може сісти, навіть випадково може попісяти. Але якщо сідаємо більше двох- трьох раз…

Riina
Главный клуб 7 октября, 21:22

За торгівлю через інтернет почали штрафувати

Судовим органом розглянуто протокол про адміністративне правопорушення та прийнято рішення про накладення штрафу в розмірі 1 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або 17000 гривень.

Вся стаття тут:

https://narodna-pravda.ua/2017/10/07/za-torgivlyu-cherez-internet-pochaly-shtrafuvaty/ ;

Хтось щось знає про це? Який мінімальний оборот можна мати без ризику? Я раніше задумувалася про відкриття ПП. Але заради такого обороту, як в мене стільки мороки...

Riina
Ищу товары 23 сентября, 13:18

Лижна куртка чоловіча, штани, сноубутси 17см, нарядну сукню 98-104см

Привіт.

Потрібна нова лижна куртка і штани для чоловіка на зріст 165см , розмір М до 1500грн. Нові, штани можна в ідеальному стані. Дорожчі дивитися не буду, в них немає потреби)) також можна якусь нову недорогу вітровку, але схожу на лижну і непромокаєму, це обов'язково.

Для дівчинки 2.3 роки потрібні сноубутси нові чи б/у розміром стельки 17см. Взуття потрібне щоб ходити в дворі, повинно не промокати і легко відмивалися від бруду!

Також потрібна гарна сукня, святкова. Обхват під руками 32см, на зріст 98-104см. Бажано, щоб мала рукав, урочистий захід запланований на 14 жовтня

Riina
Здоровье родителей 10 августа, 17:51

Болять груди. Що це?

Привіт. Розумію, що краще піти до лікаря, так і зроблю, але пізніше. Надіюсь, що все вирішиться масажем у виконанні чоловіка)) Болить молочна залоза, раніше дуже рідко, а останні два дні майже весь час. Біль слабкий, на грані відчуття, але мене напрягайся, бо раніше я груди не відчувала зовсім. Грудьми не годую вже рік. Що це може бути? На що звернути увагу?

Коли годувала, то дочка їла з обох тільки перші місяці два-три, потім майже рік лише з правої. Права не болить. Інколи мала дурачиться і може ногою вдарити мене в груди. Це може бути причиною?

Riina
Главный клуб 21 июля, 17:26

Хто був в Сербії/Македонії/Албанії/Греції?

Привіт!

Знаю, що тут багато є мам, які люблять подорожувати. Саме до них в мене і є питання. Потрібні рекомендації по плануванню поїздки в Саранду (Албанія) на море.

1. Найбільше цікавить перетин кордонів Сербії, Македонії і Албанії.

2. Чи дуже складна дорога від Софії до Греції по березі річки? На сайті прикордонників вона вказана, як тяжка і з сильним трафіком.

3. Що можете порекомендувати в таких містах як: Софія (Болгарія), Салоніки (Греція), Саранда (Албанія), Будапешт.

Тепер деталі, читати не обовязково, але може хтось щось порадить )) Вирушаємо в серпні, 5 дорослих. Їдемо через ПП Порубне (22, 00-23, 00) в Румунію,…

Riina
Главный клуб 18 февраля, 18:43

Кімнатний лимон, догляд

Привіт. Привіз коханий чоловік мені подарунок на Валентина, про який мріяв вже кілька років - кімнатний лимон. В мене такої мрії не було, взагалі з квітів вижило (чи вижив) одне

Riina