Відгуки про Pepka негативні

позитивних - 3236 негативних - 3

Нажаль,не можу рекомендувати продавця,тому що замість стоку отримала "вонючий" секонд,а придбаний без аукціону дирокол прийшов надбитий((( Ніякої реакції на моє звернення від продавця немає : прочитала і забула... Неприємно! Фото дироколу додаю.
Ніжне плаття. Колір ніжно рожевий
Вказано в описі лоту,- сток,а по факту "вонючий" секонд( Навіть з пакету не діставала,- запах просочується крізь нього :nauseated_face:
Фото №1
Tartar07 21 серп. 23
Відповідь продавця
За 49 грн, за ціною шоколадки, ви отримали плаття з біркою, у якому ніхто не ходив. Не шукайте дешевизни, купуйте не стокові речі і не б/у, ідіть в гарні фірмові магазини і все буде гаразд.
21 серп., 2023
Доповнення покупця
Все буде гаразд,коли ви будете правдиво описувати лоти! А це плаття з біркою за ціною шоколадки з радістю вам поверну)Та ви чогось "відморозились", вибачте на слові....Шукати дешевизну чи ні,- не вам вирішувати,вам так не здається??? А от продавати секонд під прикриттям стоку,- не робить вам честі !!! Це вже брехня у чистому вигляді з вашого боку! Не рекомендую до співпраці !!!
21 серп., 2023
Все прошло отлично но товар не оправдал ожиданий, повесили и при первой попытке сесть он порвался, очень жаль выбрасиать деньги на ветер.
Kostiva 28 черв. 20
Продавец продает обувь, которой место в мусорном баке!!! Категорически не рекомендую!!!
Футзалки.Все що на фото одним лотом
Обувь в ужасном состоянии!!! Абы продать!!!
SerafimaS 19 жовт. 19
Відповідь продавця
Приносимо вибачення за незручності. Гроші повернені покупцю.
29 жовт., 2019