Oolalala
Развитие деток 23 февраля, 19:18

Без темы

Доброго вечора! Дівчата, підкажіть гуртки, куди можна водити трьохрічну дитину на Воскресенці, Лівобережній, Дарниці, Троєщині. Цікавить вокал, танці, англійська чи ще щось цікаве та корисне куди можна ходити в вечірній час та в вихідний.

Oolalala
Ночные посиделки 21 января, 23:59

Без темы

Oolalala
Главный клуб 20 мая 2018, 23:24

Безкоштовні гуртки для маленьких киян

Доброї ночі! Знайшла ось на цю статтю https://kyiv.ridna.ua/2017/03/bezkoshtovni-hurtky-dlya-malenkyh-kyyan/

і перевірила, що і зараз відображаються різні клуби. Я шукала саме на сайті Дніпровської адміністрації, так як тут живу) https://dnipr.kievcity.gov.ua/content/estetychni.html

Дівчата, чи знаєте Ви як ці гуртки діють? І чи можна водити дитину на занняття саме безкоштовні? Тобто чи вони є? І з якого віку?)

Oolalala
Главный клуб 21 января 2018, 23:27

Хочу кардинально что-то поменять.. За два года декрета разлюбила свое отражение в зеркале.

Уже практически решила, что пойду в салон и скажу: "- Подстригите и покрасьте меня". Но сама я не представляю совсем, что мне сейчас может помочь) Так как волосы выпали жуть, а их и было то мышиный хвост. Я хотела бы спросить какой цвет и стрижка мне подойдет? Были ли у вас такие мысли в голове ? Решились поменяться? Так надеюсь на совет)) Была и под мальчика и каре. Но волосы, кажись, немного лучше тогда были..

Фото прилагаю сейчас и летом, так как там видно состояние волос.

Oolalala
Идеи подарков, декора, украшений 16 января 2018, 16:07

Подарок мальчики 6 лет)

Посоветуйте, пожалуйста, подарок мальчику на День рождение 6 лет? Что любят мальчики такого возраста? И еще мне очень интересно, нормально ли будет если подарю одежду? Спасибо!)

Oolalala
Главный клуб 16 августа 2017, 22:14

"Большая маленькая ложь". Хто дивився??? Я досі на емоціях після перегляду!

Всього 7 серій. Серіал мега крутий. Всі жіночі долі були для мене цікавими, у кожної - свої секрети... Дуже правдиво показано те, на скільки люди не хочуть виставляти свої проблеми на показ, щоб їх жаліли, а хочуть, щоб навпаки - заздрили. Чарівна Різ Візерспун та прекрасна Ніколь Кідман круто зіграли свої ролі.

І хочеться ще щось таке подивитись. Цікаве, захоплююче, про якісь життєві моменти. Поки дивилась, аж цікавіше жити було!) Це мій перший серіал за 1,5 останні роки)

Хочу,хочу почути рекомендації)))

Oolalala
Пролеты 2 августа 2017, 00:14

Флип-Флопы Carter's

Новые флип-флопы фирмы Carter's. Можно носить и просто шлёпками, а можно с фиксирующей стопу резиночкой. Размер 3-4.

Oolalala