Відгуки про Oleo62 негативні

позитивних - 388 негативних - 29

Не рекомендую! Брехливий продавець!!! Замість взуття в хорошому стані продає вонючий подертий секонд в стані "винести на сміття"!!!
Фото №1
Фото №2
Фото №3
+ 2
vesnaa2015 12 черв. 22
Відповідь продавця
Геніально! Щоб повернути товар- роздирати підошву від кросівка і фотографувати. І я ще маю прийняти повернення. Оце так...
13 черв., 2022
Доповнення покупця
Без коментарів, навіщо встрявати в дискусії коли і так видно неадекватність продавця вонючого секонду
13 черв., 2022
продавець не пише про реальний стан речей,
Кроссовки Skechers размер евро 41 стелька 28
устілка вся в дірках, заднік з діркою, на одній з кросівок дірка в об"яві написано в хорошем качестве и состоянии. Про дефекти повинні писати в лоті, а я вже як клієнт вирішую брати чи не брати такий товар.
Фото №1
Фото №2
Фото №3
+ 1
nikuylya 26 трав. 22
Покупець не рекомендує продавця
Женский секонд-хенд! Лот 3кг.M/L
не весь товар соответствует указанному размеру....
Фото №1
Фото №2
Natalia191178 20 трав. 22
Відповідь продавця
Виграний лот вартістю 35грн за 3кг одягу. Зі складу було відправлено 3900 одягу, не думаю, що ви не бачили цього. Також я вам пояснила в приватні повідомлення. Навіть якщо ви викинете штани, то вагових речей є більше 3х кг.
20 трав., 2022
Доповнення покупця
обманывать не красиво ,вес посылки 3кг.510гр и не важно какая стоимость,товар не соответствует указанному описанию в аукционе..
21 трав., 2022
Покупець не рекомендує продавця
Крутые кроссовки в спортзал размер 36
У лоті значилось легкі для спортзалу, а в реалі хоч би в руках не розпались, а якщо їх ще прати так як присутній дуже їдкий запах СЕКОНД ХЕНДУ , то краще одразу до смітника, таке враження після цієї покупки ,що взуття саме зі смітника , в тріщинах обшарпане таке викидають а не купують, продавець АГРЕСИВНА не визнає що фото не відповідає дійсності тому з обережністю робіть ставки , а саме краще пройдіть мимо до чесних та відповідальних, цей продавець БРЕШЕ І НЕ ЧЕРВОНІЄ, винуваті ваші очі, що робили ставку, всі незадоволені покупці винні, тільки не вона, ЧИТАЙТЕ ! ЧИТАЙТЕ ще раз наголошую відгуки, ПОВЕРНЕННЯ В ЦЬОГО ПРОДАВЦЯ НЕМАЄ, ЗРОБИЛИ СТАВКУ ВИННІ САМІ, мені так продавчиня і пояснила, ТОМУ В ЦЕЙ НЕЛЕГКИЙ ЧАС ІДІТЬ КРАЩЕ ДО МАГАЗИНУ БЕРЕЖІТЬ НЕРВИ І ГРОШІ, чорні плями на кросівках для спортзалу, ЗАВТРА ВІДПРАВЛЮ НАЗАД БЛАГО АДРЕСА Є НА ПОСИЛЦІ,БО ЩО ЇХ НОСИТИ НЕМОЖЛИВО НЕ ВИЗНАЄ , ЗАБИРАТИ ПОСИЛКУ НАГОЛОСИЛА ЩО НЕ БУДЕ, А ЧОМУ ? ВОНИ Ж ПРИДАТНІ ДЛЯ НОСКИ ПОКУПЦІ ЩО ПИШУТЬ ПРАВДУ БРЕШУТЬ, НЕХАЙ У ВАС ВСІ ВАШІ ПОКУПКИ БУДУТЬ ТАКІ ВДАЛІ ЯК ЦІ КРОСІВКИ ЩО ВИ ВПАРЮЄТЕ ДОВІРЛИВИМ ЛЮДЯМ НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Фото №1
Alleksandra 2 трав. 22
Відповідь продавця
Скільки зла та ненависті за дві пари кросівок за 100грн. Читайте уважно, весь опис надано, додаткові питання та фото завжди надаю своїм покупцям! Добра вам! Хай ненависть відступить від вашої душі
2 трав., 2022
Доповнення покупця
Нехай відступить від вас жага до наживи, яка засліпила стид і совість, місто їм у смітнику, а я ще 200 гр потратила краще б на благодійність віддала в наш час це актуально, ну це не для всіх у декого, жага до грошей наскільки сильна що й з смітники потрусить і все на аукціон тут же народ довірливий, а хто посміє написати правду тому , торбу докорів на голову лишилась боса ДЯКУЮЧИ ВАМ , нехай вам трапляються такі самі продавці як і ви, щоб відчули на собі, яка ви чесна та порядна КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВАС ЯК ПРОДАВЦЯ НАВІТЬ ВОРОГАМ
2 трав., 2022
Мала необережність зробити ставку на 2 кросівок обидві перемогли сума 200 гр, все б нічого,якби їх можна носити, підкладка драна самі в мікротріщинах, фото не передає , але ж фотограф це бачила і свідомо змовчала, сама наголосила що фото зроблене власноруч, треба втюхати, написала цій продавчині та вона як понеслась, ваші очі, ваші ставки, йдіть у магазин,по 700 _ 800 беріть про вас пишуть що ви аби обгадить, повернення в мене нема, цілий шквал негативу, на ворові як говорять і шапка горить, тож дівчатка майбутні покупці ЧИТАЙТЕ ,ЧИТАЙТЕ , ЧИТАЙТЕ ВІДГУКИ ПРО ЦЮ ОЛЮ , перед тим як зробити ставку, а ще КРАЩЕ ОБМИНІТЬ ЦЮ ПРОДАВЧИНЮ 20 ДОРОГОЮ, БЕРЕЖІТЬ СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ МОЖЕ В КОГО Й ОСТАННІ КОПІЙКИ , ВРАХОВУЮЧИ ЦЕЙ НЕЛЕГКИЙ ЧАС БУДЕТЕ БОСОНІЖ Це 100% , якщо розраховуватимете на Олю , НЕ РЕКОМЕНДУЮ !
Фото №1
Фото №2
Alleksandra 2 трав. 22
Невикуп
neznau7 27 бер. 22
Відповідь покупця
І вам бажаю таких відгуків побільше в дуже зручний для всіх час!
24 квіт., 2022
Дівчата, будьте обережні! Бережіть нерви, час і гроші - не заходьте сюди. Приєднуюсь до попередніх негативних відгуків. На деталі просто шкода слів
Куртка на девочку On the peak
Продавець присилає "ідеальний" товар з грубими недоліками, а саме плями на спині, які не ніяк не виводяться. І просто нагло бреше, що плям не було, а для фото спинки їй не вистачило ліміту з 5 фото в аукціоні, хоча виставила вона 4 однотипні фото спереду... і сміх, і гріх... Та ситуація, коли на чорне кажуть біле, і хоч ти трісни... Будьте готові до неприємних сюрпризів. А краще обходьте стороною)
Фото №1
Фото №2
Juliano4ka 4 лист. 21
Відповідь продавця
покупцеві було запропоновано повернення! Також до замовлення були вислані кашемірові рукавички безкоштовно! Проте покупець скандальна особа, куртку не повернула, мабуть побоялася, що й подарунок повернути треба!
4 лист., 2021
Доповнення покупця
Не смішіть людей! Кому цікаво, той почитає відгуки про мене і про Вас. Ваш "подарунок" мені 100 років не потрібен, і називати кашеміровим товар, на якому склад не зазначений, це у Вашому брехливому стилі. Дівчата, будьте мудріші за мене, уважно почитайте відгуки і зробіть правильні висновки.
4 лист., 2021
Категорически не рекомендую продавца. Под видом стока продает секонд с вонючим запахом(. Когда написала, что делаю возврат, так еще меня обвинила в провокации и что типа верно указала состояние в описании. Уважаемая, вот только в чем моя провокация??? У вас в описании указано "СТОК"...а сток это новая вещь без всяких запахов секонда. Очень жалею, что не доверилась отзывам, о том, что это ваша нормальная практика выдавать вонючий секонд за сток.
GOLD_ 31 жовт. 21
Відповідь продавця
Бажаю вам мудрості! Вести образливі бесіди бажання не маю! Виріб в ідеальному стані, запаху ніякого немає. Жаль, що бувають такі покупці і на сайті їх достатньо, які придумують недоліки там, де їх немає. Упаковка надійна, тому навіть від транспортування запаху не може бути, не говорячи вже про "вонючий запах"... Але, напривеликий жаль, деякі люди носять такий запах скрізь за собою...
31 жовт., 2021
Доповнення покупця
Что за бред вы пишите?? Вы продаете секонд с запахом...и выдаете это все за идеальный сток. При чем здесь упаковка и транспортировка...вы продаете вещи с запахом секонда и умалчиваете об этом в описании лота...так что не нужно наговаривать на покупателей, которые пишут правду о вашем товаре
31 жовт., 2021
КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!! Ризикнула замовити спортивний лот секонд-хенду(3 кг). Як розпакувала була шокована, я завчасно питала у продавця перед тим як ставити ставку, у якому стані речі, мені відповіли що у хорошому стані, можливо на пару речах зацепки. Я вийшла на зв'язок із продавцем, показала все на фотографіях, але продавець просто ігноре повідомлення. НІКОЛИ НЕ ЗАМОВЛЯЙТЕ У ДАНОЇ ОСОБИ РЕЧІ, ПРИЙДУТЬ ПРОСТО ТРЯПКИ, А КОШТИ НІЯК ПОВЕРНУТИ. НАДІЮСЬ ВАМ ВСЕ ВЕРНЕТЬСЯ ПО ЗАСЛУЗІ!!!!
Фото №1
Фото №2
Фото №3
staruskevic 31 жовт. 21
Товар не соответствует описанию. Половина лота была на мальчика 10-12 лет. А не заявленных 152-176 см. Состояние многих вещей убитое, место которых в мусорке. Жаль, не прочитала отзывов.
Gakifea 19 жовт. 21
Відповідь продавця
В лоті був розмір 146, уважно оглядати опис потрібно! Ще б поменше нагліти таким покупцям! В лоті було 3кг, відправлено ж було 3700. А у відповідь вислуховую, що джинсів вам не треба, ще є совість писати негатив... Ваше вам і вернеться!
19 жовт., 2021
Доповнення покупця
Дитячий одяг секонд- хенд.152-164р.Лот 4кг Это описание товара. Джинсы попросила сразу не отправлять. В личном чате вы промолчали на мое сообщение. Пришлось выложить правду здесь
19 жовт., 2021
купила вещь, сток. оказалось, секонд с запахом. продавец утверждает что так пахнет её порошок Буба, но запах секонда ни с чем не спутать.Сток - новая вещь с недодастком, но не секонд. будьте островов, продавец врет и не краснеет. я не против купить секонд, если бы не аллергия. о таких моментах нужно обязательно предупреждать и не врать, а четко писать секонд вещи с запахом.
Tu woman женское черное худи оверсайз! Сток! Уценка
свитшот нормальный, в хорошем состоянии, с запахом секонда. стоит своих денег, но! это обработанная вещь состоянии специфическим запахом, которую нужно стирать- перестать и люди с аллергией не могут позволить её надеть на себя.
Фото №1
Alex_Raby 4 вер. 21
Первый раз за много лет пишу отрицательный отзыв не рекомендую!!!!Продавцу не известно слово--извините.Только шквал негатива!! Удачи вам продавец!!!!
Красивое платье оверсайз на осень Papaya
Платье пришло все в пятнах продавец ответила что я на него налила воды говорить просто нескем да и не хочется просто выбросила в мусор!!!
Фото №1
Фото №2
modno 20 серп. 21
Очень расстроена заказом. Продавец уже неделю не выходит на связь. По фото товар выглядел хорошо , но на самом деле это не так. За недостатки товара в описании ничего не было сказано и по фото определить нельзя. Продавец ответила ,что товар хороший и больше не отвечает , предоставленые фото мной не комментирует. Хотела отправить обратно, но продавец молчит. Продать на аукционе " ЭТО" я не могу , мне будет стыдно даже за 10 грн такие тряпки выставить.
Купальник
Плавки все в разводах. К сожалению камера на телефоне не качественная и я не могу передать полностью этот ужас. Есть затяжка. Надеть такие на пляж будет стыдно. На бюсте срезана бирка , есть пару дырок , он выгоревший и с еле заметным оттенком желтезны. Товар был заявлен как сток . Думаю все понимают как выглядят стоковые вещи. А это ветошь, это даже секонд-хендом стыдно назвать. Данного продавца к сотрудничеству не рекомендую . К заказам у неё относитесь осторожно. Обратная связь с продавцом отсутствует.
Фото №1
Фото №2
Фото №3
+ 2
Доповнення покупця
Обратилась в органы защиты прав потребителей , подала заявление в киберполицию, сегодня ещё схожу к участковому и в налоговую. Надеюсь будет результат
11 черв., 2021
К отправке претензий не имею, все быстро, но вот к самому товару, конечно, ужас.
Літній комплект
Комлект пришел с грязным пятном на шортах сзади, футболка с дырками с перед и сзади.На фото и в описании продавц этого не указала.Деньги выброшены на ветер, зря отзывы не почитала перед тем как ставку ставить. Это не единичный случай. Фото прелагаю. Камера не передаёт чётко пятно, но они видны на фото.
Фото №1
Фото №2
Фото №3
+ 1
Melyssa 17 трав. 21
Відповідь продавця
На другий раз лупу ще поставте до камери...що цим показати хотіла покупець костюма за 45грн?
24 трав., 2021
Доповнення покупця
Нужно указывать в лоте дефекты и состояние))))
25 трав., 2021
Річ опису не відповідає. На зауваження - ігнор. Марно витрачені кошти.
Marmiladka 16 трав. 21
Відповідь продавця
Стан сумочки б/у, шкіра натуральна, те,що треба почистити вказала.Так і ціна на сумку смішна.Шкода,що ви розчаровані в сумці за 50грн
16 трав., 2021
Куртка в пятнах,на выброс
edisson555 13 трав. 21
Покупець не рекомендує продавця
Мужские брюки Adidas
Не купуйте сток. Вам підсунуть секонд, випраний з папірцями у кишені.
MKuzyk 12 трав. 21
Доповнення покупця
Не хотів писати, але після відгуку про мою неадекватність додам. У другому лоті продавець вислав джинси з кривими швами. Я промовчав, за що отримав негативний відгук. Думаєте, після цього збільшиться покупців? Не ведіться на сміття, яке вам впарюють.
14 трав., 2021
Відповідь продавця
Шановний,які криві шви? Ви ж не труби купували! Якщо самі не знаєте- запитайте у людей ,які шиють і запитайте який покрій!
14 трав., 2021
Не рекомендую. Замовляла темно сині пінетки а прийшли сірі! Не рекомендую!
AlonaSobo 7 трав. 21
Не соответствует описанию.
tanua3221 9 квіт. 21
Відповідь продавця
Що саме не відповідає опису?
9 квіт., 2021
товарный вид не соответствует заявленному. деньги потрачены впустую (((
Nartsyska 1 лист. 20
Не рекомендую продавця. Речі не відповідають опису
Секонд хенд.Крем.146-158р
У лоті речей (1 кг) на вказаний розмір (підлітковий) було кілька літніх топів, легка накидка та тонкі штани (і то з плямами). Продавець доклала купу шмаття на жіночі розміри (від S до L), шарфи-накидки, більшість - з плямами, брудні - місце їм на смітнику.
Olusa83 30 жовт. 20
Відповідь продавця
Як так брехати? Фото плям будь ласка! Дуже вже цікаво,де лахміття з плямами.Яка низька людина! Як писала що докладу одягу- то була не проти.А як тепер- то зайвий одяг іншого розміру.Лот одягу підліткового був 1кг.!!!!!Решта речей по бажанню! Пропонувала перебрати! Скрін переписки є! Тому легко доказати,що це відгук дріб'язкової невдячної людини,яка спочатку заохочується халявою, а потім,вибачте,не вгодили!!!
31 жовт., 2020
Доповнення покупця
Якраз "дріб'язкові" люди скочуються до образ та обзивань. Емоційне забарвлення вашого опусу вас, як продавця, характеризує не кращим чином. Фото у відгук, на жаль, додати не можу (лише у приватне повідомлення - за потреби). Описувати кожну річ - де саме які плями чи зашиті дірки - не бачу сенсу витрачати на це час. Додавати речі я не просила. Ви мені написали (постфактум), що доклали речі (за своєю ініціативою і написали про це після відправки номера посилки, тобто уже її запакували). Логічно, що якщо покупець купує речі на дитину-підлітка, то не зацікавлений у придбанні речей іншого розміру (ба, навіть статі - у лоті була чоловіча сорочка з жовтими плямами від поту під руками і чорним брудом на комірці) навіть, якщо не платить окремо за ці речі. "Халява" - сумнівна. По-перше, ті речі, які виграла в лоті, не коштували тих (хай і невеликих) грошей, по-друге, довелося більше заплатити за посилку. І ще не залишаю відгук щодо іншого лоту, але там теж річ - не те, що очікувала (розтягнуті синтетичні рейтузи не зрозумілого розміру). Власне, говорити більше нема про що, я свої гроші витратила даремно, ви їх отримали. Відгук лише для того, аби розумні люди зробили висновки щодо можливих покупок у такого продавця.
31 жовт., 2020
Продавець недоброчесний, вказує неповну інформацію в описі лоту про його стан. На контакт не йде, вважає що невелика ціна компенсує поганий стан речі, яка заявлена як нова. Робіть покупки з обережністю!!!
Кожаная сумочка
Сумка в поганому стані, непридатна для використання.
Фото №1
Фото №2
Фото №3
+ 1
illusion 26 жовт. 20
Прежде чем купить у этого продавца сто раз почитайте о тзывы.Чего я сама к сожалению не сделала.На предложение продавцу решить все мирно получила отказ.
Нежный фирменный комплект
Комлект пришел с застираными трусиками(если их так можно назвать)Мало того что краска сошла от стирки в нижней части тусов так они еще оказались с грязным пятном на самом интиресном месте.На фото и в описании продавц этого не указала.Прошу модераторов обратить внимание на этого продавца.Это не единичный случай Фото предлагаю
Фото №1
Фото №2
Фото №3
Lusek 14 жовт. 20
Відповідь продавця
Ви купували не один лот в мене!Чому ж лише один відгук?Даний комплект був стоковий ,ви придбали за 40грн.Фото всі реальні були.Чоловічі труси вас влаштували?Вірно розумію?
15 жовт., 2020
Доповнення покупця
Дело не в деньгах.Дело в совести.Я же не виновата что Вам не предложил никто больше за эту тряпку. Да действительно на Ваших фото все в порядке.Сделаны они профи.Почему же нет на них дефектов и тех "шикарных" пятен?На счет других лотов претензий нет.Но как говорится ложка дегтя может испортить всю бочку меда.Вы мне такую каку прислали на компромисы не шли и ждете хороших отзывов?
15 жовт., 2020
БУДЬТЕ ОБАЧНІ! ПРОДАВЕЦЬ ОБМАНЮЄ ПОКУПЦІВ!!! Отримала купальник, але дуже розчарована. По- перше він не стоковий, як зазначено в оголошенні, етикетка взагалі від парфумів. Стан дуже сумнівний, старий, залежаний, звичайна тряпка. На фото виглядає набагато краще. Та аж ніяк на чашку 3 розміру і на L не підходить.. дуже розчарована, що вказана неправдива інформація(( . Звернулася до продавця за поясненнями, але у відповідь повний ігнор!!! Будьте обережні з цим продавцем!!!
Фото №1
Фото №2
tata85 6 лип. 20
Доповнення покупця
Шановні модератори, прийміть, будь ласка, міри.
6 лип., 2020
НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Купила купальник. Уточнила - сток или секонд. Сказали сток, но оказался секонд: следы носки и запах характерный.....Но не в этом даже проблема, а в том, что в одной чашечке лифа не было косточки!!! Ну как такое можно было не заметить??? Предложила вернуть по-хорошему, но меня игнорируют и на связь не выходят, хотя продавец каждый день на Кашалоте
Yti23 5 лип. 20
НЕ РЕКОМЕНДУЮ! ЛОТ НЕ ВЫКУПЛЕН ВОЗВРАТ КОМИССИИ
Anast777 22 черв. 20
Відповідь покупця
Безсовісна! Я лот не відмовлялась викупляти, просто не встигла і продавець без жодних питань, чекала щоб написати негативний відгук та вернути собі комісію! А головне не продати лот по виграній ставці!
22 черв., 2020
Товар не соответствует описанию. Лот был заявлен как бренд Atmosphere, при этом ни единой вещи этого бренда в упаковке нет. Упаковка была не запаяна по 10 кг. Все было сложено просто в пакет. Такое ощущение, что сбросили туда ненужное тряпье, которое годится только на ветошь. При этом нет характерного запаха секонд хенда, все воняет грибком и сыростью. В заявленных размерах S, M, L попадаются вещи на 2-3 года.
Жіночий одяг, секонд - хенд. Мікс. 10кг
Товар не соответствует описанию
Alenka_12 9 черв. 20
Товар не соответствует описанию! Вся кофта в огромных катышках, это не есть хорошие состояние! Продавец посоветовал мне убрать катышки бритвой:speak_no_evil::hear_no_evil::hear_no_evil::hear_no_evil: Плюс перед ставкой спросила можно ли разстегивать пуговицы, ответ был ДА, а на самом деле НЕТ:woman_shrugging:
Фото №1
Фото №2
Фото №3
toca230690 3 черв. 20
Товар не соответствует заявленному! Продавец скрыл важный факт продаваемой вещи.
Paita 29 трав. 20