Відгуки про Nash_Brand негативні

позитивних - 125 негативних - 7

КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Людина придбала у мене ковдру і хотіла, щоб я безкоштовно запакувала в платну упаковку, за яку оплачується додатково, про що і вказано в лоті. Людина перед тим купила ковдру більше, аніж на 100 грн дорожче і думала, що дешевша буде такої ж якості, але ж це зовсім різні ковдри і якщо хочете кращу по якості, то треба доплачувати, про що також вказано в лоті. Ковдру максимально вжимаємо і упаковуємо в покупний дорогий стрейч+скотч, за що ми не беремо додатково гроші. Але ж і тут не вгодили. Тоді замовляйте наступного разу новою поштою і буде Вам додаткова упакова - ящик, за який додатково Вам нарахують біля 30 грн (я ж не проти). Тому увесь відгук я вважаю не справедливим. Якщо вже отримали товар, який не сподобався, то нормальна людина буде наполягати на поверненні чи обміні - Ви ж взагалі не цікавились цим. тому висновок один - Вам було цікаво нагадити у моїх хороших відгуках. Хай у Вас частіше зустрічаються такі ж люди і відгуки. Всього доброго
DlyaVas 13 січ. 22
Відповідь покупця
Добрый вечер, а вот и Вы! Не рекомендовать меня за что? Я оплатила лот честно и быстро! Ждала от Вас одеялко и дождалась в страшном чёрном полиэтелене для транспортировки! Вы там сидите экономите каждые 5 грн? Не смогли поместить одеяло в пакет самый дешёвый? Вот читать люди будут и смеяться с Вас ))) Вы денежку заработали на одеялке? Вот и будьте благодарны, а не оправдывайте на весь Кашалот своё жлобство !
13 січ., 2022
Доповнення продавця
Я заробила на цій ковдрі 10 грн, навіть 9!!! Шановна, 9 грн. Кашалот більше заробив, ау. Ви купили не за 600 грн ковдру, а за 230! В лоті вказано оплату за додатковий пакет - 10 грн. Ви пожаліли 10 грн. А те, що ми упаковуємо в стрейч (новий дорогий стрейч), то для того, щоб максимально стиснути ковдру, щод вона в довжину влізла до 70 см і Ви не платили УП 150 грн замість 40 грн доставки. Ми зробили для Вас краще. Шкода, що такі як Ви ніколи не оцінять те, що хтось зекономив Вам купу грошей. І так як Ви не читали, що і як будуть упаковувати, то перед відправкою могли хоча б поцікавитися, але і тут зекономили на своєму часі. І більш того, я впевнена, що Ви користуєтесь ковдрою, але хотіли комусь плюнути в відгуки. Потрапила цього разу я. Тримайте свої емоціі при собі. І тим паче, що якщо Вам би не сподобалась ковдра, то Ви б одразу написали в особисті щоб повернути чи обміняти. А Вам не сподобалось те, що не отримали халявного пакета. Фу, як це низько. Користуйтесь на здоровя моєю ковдрою, Бо я впевнена, що Ви нею стали користуватися одразу, але не робіть гидоти ніколи і нікому. Можете мені в Приват не писати, бо відповідати не маю ні часу, ні бажання. Ось так 9 грн заробітку коштує таких неадекватних і неправдивих відгуків. Всього доброго Зі святом!)
13 січ., 2022
Однозначно не рекомендую данного не порядочного и не честного покупателя. Купив отличную пижаму секонд, о чем было заявлено в обьявлении. Назвал вонючим секодом и обвинил в не качественном товаре, не дав объяснений и доказательств.
nonna 11 вер. 21
Відповідь покупця
Уважаемая, если вещь воняет - то она воняет! Как Вам доказать это в телефоне? Вы же сами мне советовали постирать пижаму с нашатырным спиртом, или это не Ваши слова? Если бы имели малейшее уважение к покупателям - то стирали свои товары перед продажей! Я почитала Ваши отзывы, не я одна обвиняю Вас в непорядочности!!! Мне тут доказывать ничего не нужно! Займитесь делом, купите порошок и Займитесь СТИРКОЙ!!! Удачи в борьбе с самой собой!!!
12 вер., 2021
Отзыв оставлен для возврата комиссии, лот не выкуплен.
Qqqqqq1_ 26 серп. 21
НЕ РЕКОМЕНДУЮ(((!!! Не порядочный и нечестный продавец и человек. Выставила лот на сутки. После окончания торгов тишина. Я спросила о продаже. Продавец написал, что продал костюм на другом сайте. За сутки? Зачем тогда выставлять и продавали бы на других сайтах!!!
veronika29 24 бер. 21
Доповнення покупця
Соблюдайте правила аукциона. Не обманывайте, не отмораживайтесь и извинятся не прийдеться
25 бер., 2021
Відповідь продавця
Учитесь разговаривать с людьми! Деньги Вы не потеряли, перед Вами извинились ( зря по ходу). Обиженным тут не место, в добрый путь!
25 бер., 2021
ЛОт не выкуплен
Polina198 1 бер. 21
Лот не выкуплен
anciel 19 серп. 20
лот не выкуплен
Kopilo4ka 24 лип. 18