Myrashka
Хвасты и обзоры 10 января, 17:18

Паровий очисник! не парова праска!

Привіт! Похвастайте своїм пароочисником. Крім Керхера, поки що не чула нічого толкового. Але й там фільтр кажуть швидко виходить з ладу (звісно від якості води залежить, та все ж), а новий коштує чимало. А є без фільтрів пароочисники? Які плюси і мінуси у вашого пароочисника? На що звернути увагу?

Була б дуже вдячна за підказки!

Всіх зі святами :)

Myrashka
Главный клуб 6 сентября 2018, 10:27

другий день не можу знайти відповідь

Привіт всім. Не те, що не можу знайти відповідь, просто є завдання на обкладинці зошита, а відповіді нема, щоб перевірити. Є припущення з двома-трьома відповідями, але логічної розв'язки знайти не можу. Зацепило, вобщем :) може хто таке рішав колись :) поділіться думками, щодо розв'язку, буль ласка :)

Myrashka
Главный клуб 13 апреля 2018, 08:42

розрядка

Myrashka
Хвасты и обзоры 8 апреля 2018, 23:52

Якими харчовими ароматизаторами користуєтесь?

Розкажіть, знаючі люди, якими ароматизаторами харчовими користуєтесь, якої марки краще взяти, а на які, навіть, не дивитись :-) дууууже хочу купити два ароматизатори - полуниця або полуниця-вершки і кокос. Але взяла б ще парочку для проби. Ось тільки не можу визначитись з виробником. "Украсу" хвалять по відгукам в інеті, що недорога, але деякі аромати не відповідають дійсності. "Добрик" ще є. "Делайт". І т.д. Яку марку обрати..? що краще? Допоможіть порадою/ обзором, ароматизаторів, які маєте чи користувались колись. Може сайт знає хто, на якому можна замовити якісні ароматизатори. Дякую всім, наперед за допомогу.

Myrashka
Хвасты и обзоры 18 января 2018, 10:42

Похвастайте своїм газовим котлом

Привіт всім! Якщо не важко і є трохи вільного часу, розкажіть, будь ласка, у кого який газовий котел стоїть, що докупляли до нього (якщо докупляли), які радіатори ставили (секційні, пластинчасті), чи ставили терморегулятори на кожну батарею, яку площу опалює котел і скільки бере кубів газу при цьому. Які підводні камні при встановлені газового котлу виникли. Скільки вже він у Вас працює. Все що можна написати і згадати про Ваш газовий котел, буду дуже вдячна! А, і ще, хочу брати двухконтурний, бо електробойлер, ну дуууже багато електрики "їсть". З часом буде стояти і твердопаливний і газовий в одному контурі, але поки…

Myrashka
Хвасты и обзоры 13 ноября 2017, 00:05

У кого який котел?

Доброї пори всім. Підкажіть, похвастайтесь чи пожуріть свій котел, в кого який стоїть (піролізний чи тт чи тривалого горіння) для отоплення часного будинку. На що звернути увагу, які виникають труднощі. Сама хочу спробувати зробити отоплення задопомогою котла. Звернутись з запитаннями стосовно деталей нема до кого, в інтернеті менеджери путають своїми розхвалюваннями. Зупинила свій вибір на мс-16 (мотор січ), та одразу ж пролітаю, бо він на плащу від 80м.кв., в мене 68 від сили все займе. Тоді сусіди порадили дтм-10, та до нього треба гідроакомулятор, який коштує, майже так само, як сам котел.. залізла вже куди не тре. Поділіться, будь ласка,…

Myrashka
Главный клуб 26 февраля 2017, 01:45

:-):-)

Myrashka
Главный клуб 26 февраля 2017, 00:39

:-)

Гарної всім Масляної :-)

В среднем ребёнок улыбается 400 раз в день, а взрослый 17 раз. Предлагаю прямо сейчас улыбнуться, чтобы испортить этим засранцам статистику.

Myrashka
Главный клуб 7 февраля 2017, 10:14

Трошки розслабитись :)

У доці День народження сьогодні. Треба торт робити, всяку смакоту, а в мене ступор - лінь, "розслабуха" :)) от підніму трохи настрій вам всім і піду працювати :)

Myrashka
Здоровье родителей 22 декабря 2016, 23:29

Температура є, а аналіз крові в нормі.

Вітаю всіх хто заглянув.

Чоловік захворів - кашляв (вологий кашель), трохи протемпературив, і по тому, - переходив на ногах. Кашляти не переставав, ну, як кашляти - отак, покахикував один-два, може, три рази на день:) десь 2 тижні пройшло і сьогодні температура піднялась 37, 4 (в нього завжди понижена температура, отже, 37, 4 можна розцінювати, як 38 для нього). В паніці дала йому амізон, бо з малою тільки пару днів як з лікарні повернулись. Температура впала до 36, 8. Відправила чоловіка до його батьків, бо не хочеться ще раз загріміти в лікарню з малою із-за "непонятнощотамвнього". Батьки одразу, наніч дивлячись його…

Myrashka