melnik_s

Записи в Клубе melnik_s 

Главный клуб 25 декабря 2016, 15:40

Дівчата швеї сос

більше пів року назад знову сіла за машинку але машинка не моя а бабусі. Постало 2 питання. що це за лапка?

melnik_s
Главный клуб 23 декабря 2016, 13:46

Передноворічна чорна полоса

У мене вже реально опускаються руки. Якась передноворічна велика чорна полоса. Наче і проблем особливих з грошима не було. І на тобі чоловік так машину поцілував, що влетіли на купу грошей і меньше ніж за 24 години влізли борги. Я кажу, я що сама лиса в цьому році чи що. Так обідно до крику - все накрилос мідним тазом і новий рік і подарунки доці. Навіть за квартиру в цьому місяці не встигла заплатити. Ну от і не хочеться взагалі цього нового року((( Я одна така чи є хтось теж у кого настрій нижче плінтусу... ще й замовлень різко поменьшало.…

melnik_s
Хвасты и обзоры 23 декабря 2016, 00:19

У мене вони виходять)) чудо зайці

Ура. Я їх осилила. Корочє 2 були ляпи але доця їх все одно полюбила. і ось він - найш ідельний зайчик сплюшка. не можу налюбуватись))) а я всього 2 місяці як почала шити все підряд. Побільшеш тканин би мені то всіх і всю зашила б))) доця не дала норм сфоткати)))

melnik_s
Главный клуб 7 декабря 2016, 22:47

Девочки и мальчики плохо работает эти дни укр почта.

Хочу предупредить кто еще не в курсе. Очень плохо последнюю неделю работает доставка по Украине. Вчера ночью даже на сайте появилась об этом информация. Я вон провтыкала и не написала людям декларации то куча возмущений. Возможно нужно будет на этот праздничный период людей предупреждать.

melnik_s