Відгуки про LUXMART негативні

позитивних - 197 негативних - 8

Товар не відповідає опису, нічого не видаляє, просто помити стікло і все, жир не видаляє не рекомендую
Nadia120 23 лип. 22
Відповідь продавця
Добрий день. Дякую за ваш відгук. Нам дуже шкода, що товар не виправдав Ваших очікувань
1 серп., 2022
Полное не соответствие с написанным !!!!!!!
Виниры для зубов perfect smile veneers
Не соответствие предложенного,слов нет!
Katrunovan 23 квіт. 22
Відповідь продавця
Вітаю. Дякую за ваш відгук. Нам дуже шкода, що товар не виправдав Ваших очікувань
1 серп., 2022
вирішили купить без аукціону товар, щоб з економити кошти продавцю, попросила відправити рашіне а не чекати 3роб.дня тому що товар був на подарунок. 2 дня я писала продавцю, на сайті був, а листи не читав(нібито не бачив). після втручання модератора продавець вийшов на зв'язок і відправлена посилка була в 19⁰⁰. Добре,що нова почта привозить швидко і вчасно отримали подарунок ввечері в той день коли було ДН, як приємно було серед столу їхати і забирати товар. Щоправда подавець положив подарунок ,але воно того не варте. Коли я перевела кошти ,а продавець не відповідає на смс. Прийшлось виграти лот з приблизно той же сумою щоб можна було залишити якось відгук так продавець поставив мені нег.відгук так як не оплатила комісію за не оплачений товар, а то що я оплатила кошти на картку без аукціону так про це забув продавець.!......
Nikkkkkkkk 9 бер. 22
Відповідь продавця
Вітаю. Дякую за ваш відгук. Про те товар отримали вчасно!! Прийшлось виграти лот з приблизно той же сумою щоб можна було залишити якось відгук - це не по правилам аукціону!!
1 серп., 2022
гроші заплачено не відправили (через війну) але і не вертають кошти.
Anastasialyalka 27 лют. 22
Відповідь продавця
Доброго дня. Ви адекватна людина? Чого ж не написали в приват, а зразу у відгук? Сумма: 20 грн. була вашого замовлення. Пишіть номер карти вишлю вам гроші зразу !!!!
1 бер., 2022
как можно продавать такой же товар. попользовалась 2 раза, не отключается,все время светится данные на табло не показывает светится идёт одна полоска красная цыфр нет. упаковка затасканая вероятность того что он б/у. лежу дома с ковитом задыхаюсь поверила людям ещё спрашивала он точный , нужен для больного человека. как можно так относиться к людям Не бояться ни Бога ни людей.
O1234 8 трав. 21
Відповідь продавця
Спасибо большое, за отзыв. Товар, точно, не б/у, так как был в пленках. На счет работоспособности, я всегда проверяю товар, перед отправкой. Извиняюсь за неудобства. Готов помочь и решить данный вопрос в личке.
8 трав., 2021
Пояс полная ерунда.Интересно ,на кого он подойдёт?Наверное на девочку,у которой осиная талия,так он плохо тянется.Мне он совершенно не подходит.Просто выкинуть на мусор и все
marina0102 24 квіт. 21
Доповнення покупця
То есть товар не соответствует описанию
24 квіт., 2021
Відповідь продавця
Благодарю за отзыв. Готов помочь и решить данный вопрос в личке.
24 квіт., 2021
Продавця я рекомендую - ввічливий, оперативний! Товар НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Китайське барахло.
Oxanka53 19 бер. 21
Відповідь продавця
Спасибо большое за отзыв. Мне жаль что товар не подошёл( Но Вам у нас всегда рады!
18 квіт., 2021