Відгуки про LuxMari негативні

позитивних - 89 негативних - 3

Прикро, але гірлянда Дуже погана!!! Можливо інші товари не погані, але не той що я купила
Murzuk 8 січ. 23
Відповідь продавця
Дуже погані гірлянди, ми взагалі не продаємо! Гірлянда перевірялась перед відправкою! Могли самі впевнетись на новій пошті ,роблячи огляд товару
8 січ., 2023
Покупець не рекомендує продавця
Бриджи для похудения Hot Shapers . Размера уточняйте до ставки на лот
Товаром не задоволена тому, що після першого заняття в тренаж. залі вони почали морщитись, тобто верхня тканина почала відтопирюватись, короче жах . Позитивне-ефект сауни є. Вихід- одягати поверху ще якісь. Якось так.
angelo4ec 16 вер. 22
Відповідь продавця
доброго дня,головне що ефект сауни є, так як це їх головне завдання А щодо того що перша тканина почалась відтопирюватись від першого заняття в залі,таке впреше чую.Саме головне що основне своє завдання вони виконують Але за відгук вам все одно вдячна!
16 вер., 2022
ужасное качество, искажает стекло и еще треснутый экран! выброшенные деньги!!!
Увеличитель экрана 3D подставка для телефона
ужасное качество! треснутый экран, искажает изображение! выброшенные деньги! не рекемендую этот товар!
Фото №1
Alika24 13 вер. 22
Доповнення покупця
Р.s. если рама треснула, значит упаковка такая отличная была. а поповоду что я хотела за 69 грн, так надо указывать в описании, что это мягко говоря "поделка, которой вы не будете пользоваться", а не описывать какая это супер вещ 3 Д увеличение экрана. А так как описание не совпадает с реальностью- это называется мошенничество! надо отвечать за свои поступки, а не перекладывать их на покупателя! или как минимум просто извиниться!
13 вер., 2022
Відповідь продавця
Р.s пакування "отличная",за укрпошту я відповідальність не несу,на майбутнє вам порада перевіряйте завжди товар на пошті перед тим як отримати своє замовлення,якщо щось не подобається то завжди товар можна повернути при огляді По друге ,опис я сама не придумую а роблю опис товару який є описом даного товару А по третє ,я вибачалась,якщо ви не помітили то не треба робити вид що цього не було Бажаю вам всього найкращого! Р.s ви перший покупець який залишив негативний відгук на даний товар
14 вер., 2022