Lesyutka
Главный клуб 22 сентября 2018, 17:02

Олх. Ото я лох :(

Доброго дня! У мене виникла проблема, яку я не знаю як вирішити. Сталося так, що у мене купили взуття на олх за 600грн. Оформили доставку олх. Після цього картку у мене вкрали і я випустила нову. Гроші не надійшли, а товар покупець отримав. Що в такій ситуації робити? Куди телефонувати? в банк? Покупцеві? Як звязатися з модератором на олх?

Lesyutka
Главный клуб 28 августа 2018, 09:08

Пральна машина. Help!

Купила моя мама пральну машину з Європи. Кредит брати боїться, грошей на нову немає, а стара "скоропостіжно сконала". Так отримала запросила мене розібратися як включати. Я походила кругом, подивилася... Інструкції немає, в інтернеті такої не знайшла. Словом звір мені невідомий, а попрати треба. Допоможіть, навчіть, просвітіть темну!

Lesyutka
Ищу товары 4 августа 2018, 09:55

Канцтовари оптом

Привіт! Попросили мене купити канцелярію на клас. Щоб усім усе однакове. Не розумію, нащо таке в школі... Але спечатися не має сенсу. Підкажіть, де купити по адекватність ціні фарби, пластилін, папір тощо. Про книжкову хату знаю але там немає паперу А4, а треба 4-5 пачок.

Lesyutka
Туризм и путешествия 3 июня 2018, 15:11

Вперше у табір

Цього літа у нас з чоловіком у планах ремонт і будівництво, тому відпочиватимемо вдома на річці. А отже сина є можливість відправити в хороший табір, чоловікові як учаснику АТО пропонують путівку для сина в Одесу. Ми лише завеземо, можливо, затримається на 2-3 дні, не більше. В Одесі живе мій брат, при потребі поїде до племінника, допоможе, що буде потрібно і привезе назад. Запитання до вас - за таких умов відпустили б хлопчика майже 9 років? Чи ще зарано? Я вже домовилася з братом, якщо буде дзвонити, жалитися, забере до себе. Але він на роботі, тож залишатиметься сам в квартирі до…

Lesyutka
Книжный клуб 25 октября 2017, 10:21

А раптом?

Дівчата, може у когось є книга Волкова " Таємниця покинутого замку" видавництва Школа? Ось такої серії

Я купила раніше, коли Школа ще випустила ось таку видавництва Мазаон.…

Lesyutka
Главный клуб 3 октября 2017, 06:23

Як пережити?

Вчора я втратила дитинку. Пішла на УЗД, чула, як б'ється її серце, бачила, як вона рухається. Повернулася в палату і відкрилася кровотеча. Малюк помер. Іншої думки немає... Чому? Я не можу заспокоїтися. Чоловік змушений їхати на службу, а у мене істерика. Як жити далі? Як заспокоїтися? Як забути? Більше я не дозволю собі завагітніти. Я так чекала цю дитину, я так молилася

Lesyutka
Главный клуб 30 сентября 2017, 15:26

Хто лежав усю вагітність?

Словом, почалася у мене "мазня" вночі, поїхала в лікарню. Поклали, сказали лежати. УЗД аж в понеділок, зараз ніхто нічого не каже, зберігають... Куча уколів, таблеток. Сказала готуватися, що такий режим буде більшу частину вагітності. Я молюся аби з малюком усе було добре, готова до тривалого лікування. Але вдома ще син, якому теж дуже потрібна мама, тато приїжджає лише на вихідні, зараз з бабусею. Як бути? Як пояснити синові, що зараз здоров'я малюка важливіше?

Lesyutka
Главный клуб 9 сентября 2017, 13:40

Заспокойтеся мене!

Я вагітна! У мене є син другокласник, чоловік, у фінансовому плані все стабільно. Не скажу, що маю все, що хочу, але житло в смт, машина, відпочинок на морі 1-2рази на рік. Але мені вже 38 майже, здоров'я іноді підводить. І не готова я знову випасти з життя на кілька років. І ще, може серед нас є лікарі, прошу заспокоїти мене. Проблема в тому, що цикл дуже нерегулярний був і останні кд були в липні. До минулого тижня мене нічого не турбувало, тож тест не робила. Зробила вчора, дві полоски. Але проблема в тому, що у серпні боліла спина - остеохондроз.…

Lesyutka
Главный клуб 17 августа 2017, 12:05

Просто цікаво...

Дівчата, підкажіть, відгуки на Клумбі і Кашалоті дублюються? Чому тоді тільки з Кашалоті на Клумбу, а не навпаки? Ситуація наступна - я виграла аук, незадоволена товаром, лишила негативний відгук на Кашалоті, відповідно продавець і мені лишила негативний. Згодна, кожна з нас оцінила угоду. Але чому відгук такий самий і на Клумбі? Потім на Клумбі продала спорт. костюм, відгук від покупця позитивний але на Кашалоті його немає! От і де справедливість? Може я щось пропустила і про це десь у якихось правилах і є?

Lesyutka
Главный клуб 30 июля 2017, 11:16

Думайте про майбутнє ваших діток!

Дівчата, напишу в продавження теми https://kashalot.com/club/post-10436261/?self_ref=top-post-days1-5 Розповім як ім"я стало величезною проблемою, яка коштувала кучу нервів і грошей. Оформляла я карту поляка, у мене полька бабуся була. Так от вона у метриці була Гелена Едвартівна, у паспорті вже Олена ЕдварДівна, називали Галею. Так от мала вона трьох дітей і в кожного була записана по-різному - Гелена Едуардівна, Галина Едвардівна і Олена Едвартівна. В архівах документи не збереглися, я подавала на суд. Привозила свідків, що це одна особа, яка народила цих дітей. Було 3 суди і пройшло біля 7 місяців нервів поки я це все довела.

Так от, всім раджу подбати…

Lesyutka