Відгуки про Katerina97 негативні

позитивних - 566 негативних - 8

категорично не рекомендую продавця, товар не отримала, загубився на УКрпошті. Продавець відмовилась допомогати і писати Заяву на Укрпошту, мені -покупцю нічого не повернуть. кошти я втратила , заміть допомоги - вона написала мені десятки жахливих повідомлень. Я не знаю чи нормальна це людина. Написати заяву 10 хв, а час , що вона писала мені -набагато більше. Бережіть свій час і нерви, нікому не раджу. Думаю, що продавець потім забере ці кошти , а мене вирішила просто обікрасти.
Olga__S 19 лют. 24
Категорично не рекомендую продавця, говорить що товар відправила, я не отримала, виходить, що посилка загубилась, це 600 грн моїх коштів, прошу що надайте чек чи будь який розрахунковий документ або самі напишіть онлайн рекламацію для повернення коштів. Продавець написала, що чека немає, нічого робити не буде, я винна що вибрала Укрпошту і вона знає з особистого досвіду що писати непотрібно, кошти нікому не повертають, дивно, правда. Я вже з 2017 року користуюсь Укрпоштою, такого ні разу не було. Порядні люди, намагаються виправити ситуацію, а не кидати покупця , я не маю ніяких даних крім номеру посилки, хоч сідай і плач.
Olga__S 15 лют. 24
Відповідь продавця
Ви що знущаетесь ? Я вам номер дала ще 30 сіяня також надала розпичатку з єлектроного кабінета це вся інформація поо посилку . Ви самі забули про посилку згадали про неі через півмісяця коли посилка вже загубилась і мене тепер звинувачаєте ???
16 лют., 2024
Доповнення покупця
Я не забула про посилку, у нас довше доставляється я Вам писала, Укрпошта не знаю чи поверне мені кошти , відповіді немає, імовірність 10% - так як невідомо чи можливо кошти повернути отримувачу посилки
16 лют., 2024
Прийшов костюм зовсім не такий, як заявлений в лоті і не такий як на фото. В лоті заявлений,що тканина ангора, а прийшла синтетика з люрексом.
dannaf 23 трав. 23
На перший погляд все було добре!!! Але потім з лоту зникла укрпошта!!! Відмова відправляти укрпоштою!!!! Якби не було в лоті укрпошти товар би не замовляла!!!
В’язаний Светр Ларі
Товар відповідає опису!!!
dsrf1973 3 лют. 23
Перше враження від продавця було приємне. Але отримавши, так звані джинси, я була в шоці, ця ганчірочка поряд з джисами навіть не лежала. Тоненька стрейчева тканина на літо, це далеко не джинси. Це просто гроші на вітер!!! Шановні покупці, будьте обережні купуючи щось в цього продавця, бо відповідь в неї коротка: "сама винна, треба було питати про тканину". Тут лише би продати, а чесності нуль!!! Тепер маю в чому виносити сміття, і то хіба весною
alyona1402 30 вер. 22
Доповнення покупця
І я така не перша!!!
30 вер., 2022
Продавця не рекомендую
Модные джинсы мом
Тканина брюк зовсім не джинс. Розмірна сітка, яку надав продавець, не відповідає замірам.
Ksena99 1 лют. 22
Відповідь продавця
Покупатель на отрез отказался идти на контакт хотя ему было предложено обмен на больше размер если ей этот был мал ,но в ответ тишина .. Одним словом на сколько я поняла покупатель не знал к чему придраться сначала ткань не такая потом они не похожи на фото ,потом не так сидят как фото , не такие замеры .... УВ.покупатель понимаете с 56р. Не всегда будет сидеть вещь как на фото и это нужно учитывать . Вам был предложен обмен но вы только читаете и молчите . Хотя можно было прямо написать что вам просто не нравиться вещь как на вас она села и мы бы нашли выход с этой ситуации . Но Вам наверное легче написать отзыв и попортить мне репутацию . Так никто не делает !!!!
1 лют., 2022
Посылка была отправлена быстро. Была отправлена куртка другого размера (выиграла 146, отправили 158). После того как написала продавцу про ошибку, продавец согласился, что ошибся. Зачем тогда выставлять ещё раз этот лот, если он был куплен? Так никто не делает. Не рекомендую.
Зима .Куртка - пальто .замеры в описании.
Товар (размер) не соответсвует заявленому в лоте.
Millenka 28 бер. 21
Отличный продавец. Быстро отправил товар. Спасибо большое за ответственность. Очень приятно, что продавец вошёл в положение и приятно помог сделать выбор.
Tan4ik2406 17 жовт. 18