Відгуки про Garnamama1 негативні

позитивних - 38 негативних - 3

Категорично не рекомендую даного продавця. Замість ідеального стану- прийшли брудні і рівні речі. І у вас хватає совісті в такий час присилати для дітей такий одяг??? Нехай ваші справи повернуться для вас сторицею.
Фото №1
Фото №2
Oksana___oo 28 лип. 22
Відповідь продавця
Плям на фото я не бачу, а поріз від канцелярського ножа бачу! Шановна! При відправці все було оглянуто, якщо ви спішили розпакувати, що проткнули складені разом речі, що у вас і футболка і шорти пошкоджено порізом, це не моя проблема взагалі. Нехай і вам ваше хамство повернеться сторицею, бо речі вашій дитині відправлялися в хорошому стані
28 лип., 2022
Доповнення покупця
Канцелярським ножем я не користуюся взагалі!!! А за дирку на футболці що скажете??? І ви добре бачили, що там не просто плями, а суцільні плями. Вам фото по телефону погано показує, а очима своїми ви не бачили їх перед відправкою??? Нехай ваші діти все життя ходять в таких ганчірках, якщо ви це називаєте ідеальним станом!!!
28 лип., 2022
Не рекомендую. Кросовки в поганому стані, підошва не тримається.
Ipishk 26 лип. 22
Категорически не рекомендую данного продавца. Заявленная вещь пришла в ужасном состоянии,дырка на дырке.Вещь застиранная до такого состояния,что просвещается. Бессовестный продавец. Вообщем информация о состоянии лота в объявлении- это обман.Перед тем как ставить ставку хорошо подумайте!
Mini Club 2/3 years. Крутой комбинезон дождевик без флиса
Товар ужасный,рваный,воняет дешёвым секенд-хендом,хотя продавец утверждает,что вещь носил ее ребенок.
Vesna_a 21 лип. 22