Businka_2d
Кулинарные рецепты 9 апреля, 08:55

Що спекти із підкисшої сметани?

Дівчата, підкажіть, будь ласка, рецепт зі сметани, яка вже збирається скинути))) є дві півлітрові банки. Хочеться якогось простого і перевіреного рецепту печива чи ще чого...

Businka_2d
Кулинарные рецепты 15 февраля, 20:49

Проблемка із запіканням телятини...

У мене особисто такої проблеми немає, я готую телятину в мультиварці і, хоч вона там не печена фактично виходить, зате мягенька і ніжненька.

А от тепер треба нам на фуршет приготувати 3 кг печеної в духовці телятини. І щось скільки ми не пробуємо не виходить. Все тверда, як гума.

Дівчата, розкажіть секрет, ну дуууже треба, бо маємо послів зі всього світу годувати, не можна опозоритись...

Businka_2d
Кулинарные рецепты 31 января, 12:15

Глазурь для кейк-попсів

Дівчата, підкажіть, будь ласка, що можна додати до шоколадної глазурі (топлена на водяній бані), щоб обтікаємість стала кращою? Тобто щоб не такий великий шар лягав, щоб глазур рідшоб трохи сала, але потім гарно застигла і не липла. Масло вершкове, олію чи молоко? Поділіться, будь ласка, лайфхаками, дуже треба... І бажано рецепт перевірений, оскільки не маю багато зайвих продуктів, особливо самої глазурі для проби.

І ще одне питання - глазур, яку розводять, можна нею покривати чи вона не застигне?

Businka_2d
Кулинарные рецепты 29 января, 19:18

Розпис пряників - якими фарбами?

Задумала сину на День народження пряники сама задекорувати. Спекти пряники змогла, айсинг зробила (ну на трійочку, так сказать, але ж то перший раз)). А от мучить мене питання, на яке ніяк не знайду відповідь - художній розпис пряників чим роблять, якими саме фарбами? Була б щиро вдячна, якби хтось прям носом тикнув із посиланням.... Дякую!

Businka_2d
Кулинарные рецепты 3 ноября 2018, 23:56

Трішки дурне питання... Рецепт гарячих бутербродів

Я ніколи не заморочувалась з ними - хліб, масло, шинка, сир і в мікрохвильовку. Але якось це дуже просто))) Що можна додати чи змінити? Можливо все порізати, або додати якийсь простий інгредієнт. Хто як робить? Щоправда жодних овочів типа помідор і огірків в мене нема, а бутери хотіла на завтра на сніданок зробити...

Businka_2d
Кулинарные рецепты 12 мая 2018, 23:01

Блог Боніти

Народ, скиньте хтось, будь ласка, в приват посилання на фейсбук блог Боніти і на інстаграм, дуже треба..

Businka_2d
Кулинарные рецепты 16 марта 2018, 13:30

Дуже прості рецепти

По трохи вичухуюсь від шоку, (Вікуся вже не бореться за життя, тепер лише час та лікарі їй допоможуть одужати), мушу повертатись до роботи.

Дуже потрібні кілька простих рецептів. Один - пиріг (щось по типу шоколадного пирога від Боніти, такий, щоб неможливо було запороти), другий - страва з м'яса (бажано з курки, але не банальна печена курка, а щось інше...) і третє основна страва пісна.

Допоможіть, інтернет перерила, але дуже боюсь взяти рецепт написаний з голови, не перевірений. Не маю часу на досліди і експерименти.

Businka_2d
Кулинарные рецепты 3 ноября 2017, 15:40

Пастила - підкажіть, а?

Вирішила сьогодні спробувати вперше її зробити, є яблука і трохи груш. Перестала купу рецептів і маю кілька питань.

Хочу робити без цукру і бажано без варки. То, виходить, що просто блендером перебити і в сушку вилити?

А те, що багато соку - не страшно? Його не зливати?

Яка товщина шару має бути?

Шкірку чистити чи лишати?

Підкажіть, а то не хочеться зіпсувати, і першого млинцями комом не хочеться...

Businka_2d
Кулинарные рецепты 5 октября 2017, 15:02

Терміново - рецепт картопляного пирога!

Дівчатка, наплужили на роботі в кафе, є багато картопляного пюре, яке потрібно завтра продати, просту картоплю в нас не дуже беруть, тому треба щось із нею придумати.

Підкажіть перевірений і надійний рецепт картопляного пирога, щоб ми не попали не гроші(((

Businka_2d
Кулинарные рецепты 18 декабря 2016, 14:39

Десерт "Цветочный горшочек"

Было время, когда было время=) Тогда я много чего интересного выдумывала. Хорошо, что есть Facebook, который иногда напоминает, что было 4 года назад в этот день. А в этот день четыре года назад я сварганила вот такую вкусняшку. Кушать в нем нельзя только цветочки, а все остальное, до самого дня горшочка, можно и нужно сьесть=)

Businka_2d
  • 1
  • 2